Порошенко: "Жодного обміну позицій України на Сирію не відбувається"
Жодного тиску з боку західних партнерів на Україну немає.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив Президент України Петро Порошенко в неділю в інтерв'ю українським телеканалам.
"Українська сторона внесла абсолютно чітку пропозицію: давайте тоді ми розглянемо пропозицію про те, щоб продовжити санкції не на півроку, а на весь 2017 рік. Зараз це питання обговорюється серед країн-членів ЄС", - заявив Порошенко, говорячи про наслідки для РФ за невиконання Мінських домовленостей.
Президент підкреслив, що наразі у ЄС існує єдність. Цьому сприяли, зокрема, переговори в "нормандському форматі" в Берліні.
Глава держави також спростував міф про те, що на Україну тиснуть західні партнери, нібито "Україну обміняють на Сирію". "Україна абсолютно самостійна в ухваленні рішень. І я нікому тиснути на себе або на Україну не дозволю. Україна має підтримку союзників, Німеччини та Франції. Жодного обміну позицій України на Сирію не відбувається", - підкреслив він.
Зачем ты Петя сам себе врёшь?
Да, именно так выходит с этих его слов. То есть И ОБСЕ на границу, и дальнейшие пункты - амнистия, выборы там, особый статус... и даже нынешний отвод войск... это выходит личная инициатива Порошенко, раз никто не давит...
На суде над этим предателем, это будет учтено... Выходит, сам себя, этот придурок, оговорил