9435 відвідувачів онлайн

Вашингтон має можливість посилення санкцій проти Росії, - Держдеп США

Координатор Держдепартаменту США з питань санкцій Деніел Фрід заявляє про можливість посилення санкцій у разі відновлення повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Лавров про обговорення нових санкцій проти РФ: "Це просто непристойно, непорядно і цинічно"

Як заявив координатор Держдепартаменту, Сполучені Штати хочуть бачити, щоб Мінські угоди були виконані.
"Ми концентруємо нашу увагу в цьому напрямку. Ми збираємося активізувати наші зусилля в найближчі тижні й місяці цієї осені. Ми хотіли б бачити прогрес, який можливий", - заявив Фрід.
"Ми та європейці дуже тісно координували зусилля в питаннях санкцій, і ми так само робили в рамках "Великої сімки". Це був успішний процес, і він унікальний. Це перший раз, коли ми маємо настільки злагоджений режим санкцій, розроблений з європейцями заздалегідь. Це надзвичайне досягнення. Ми маємо можливість посилення санкцій, і ми обговорювали це з європейцями, ми все знаємо, що ми будемо робити", - зазначив Фрід.

Також читайте: Порошенко: "Жодного обміну позицій України на Сирію не відбувається"

Також він сказав, що "якщо станеться найгірше - повномасштабне вторгнення, або якщо відновиться вторгнення - ми не будемо починати з нуля".
Раніше посол США в Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Дуглас Лют заявив, що Європейський Союз повинен приєднатися до США і продовжувати санкції щодо Росії до повного виконання Мінських угод.
Топ коментарі
+29
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
25.10.2016 23:41 Відповісти
+21
Вашингтон имеет возможность усиления санкций против России, - Госдеп США - Цензор.НЕТ 3603
показати весь коментар
25.10.2016 23:37 Відповісти
+17
Не ссы Андрюха,Маня знает как ответить
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
26.10.2016 00:01 Відповісти

Завантаження...