Вашингтон має можливість посилення санкцій проти Росії, - Держдеп США
Координатор Держдепартаменту США з питань санкцій Деніел Фрід заявляє про можливість посилення санкцій у разі відновлення повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.Як заявив координатор Держдепартаменту, Сполучені Штати хочуть бачити, щоб Мінські угоди були виконані.
"Ми концентруємо нашу увагу в цьому напрямку. Ми збираємося активізувати наші зусилля в найближчі тижні й місяці цієї осені. Ми хотіли б бачити прогрес, який можливий", - заявив Фрід.
"Ми та європейці дуже тісно координували зусилля в питаннях санкцій, і ми так само робили в рамках "Великої сімки". Це був успішний процес, і він унікальний. Це перший раз, коли ми маємо настільки злагоджений режим санкцій, розроблений з європейцями заздалегідь. Це надзвичайне досягнення. Ми маємо можливість посилення санкцій, і ми обговорювали це з європейцями, ми все знаємо, що ми будемо робити", - зазначив Фрід.
Також він сказав, що "якщо станеться найгірше - повномасштабне вторгнення, або якщо відновиться вторгнення - ми не будемо починати з нуля".
Раніше посол США в Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Дуглас Лют заявив, що Європейський Союз повинен приєднатися до США і продовжувати санкції щодо Росії до повного виконання Мінських угод.
[Зображення недоступне]