8103 відвідувача онлайн

Сполученим Штатам уже немає на кого накладати санкції в Росії, - Bloomberg

У Росії вже не залишилося чиновників високого рівня, на яких США могли б накласти санкції.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Дзеркало тижня", про це пише агентство Bloomberg.
"У президента (Обами. - ред.) є всі повноваження накладати санкції, але в Росії вже не залишилося нікого, на кого їх можна накласти, хіба що на двірника в Кремлі", - заявив виданню Майкл Кофман, науковий співробітник Інституту Кеннана Центру Вільсона у Вашингтоні.
Санкції США щодо РФ вже включають сотні людей - від високопоставлених союзників президента Володимира Путіна до байкера Олександра Залдостанова на прізвисько "Хірург". Держдепартамент США був змушений звільнити від санкцій основного російського експортера зброї - "Рособоронекспорт", оскільки накладені на нього обмежувальні заходи не дозволили Афганістану отримати запасні частини для своїх вертольотів російського виробництва Мі-14.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Вашингтон має можливість посилення санкцій проти Росії, - Держдеп США

За інформацією агентства, США потенційно могли б посилити санкції шляхом включення в чорні списки нових представників військових відомств РФ та оборонних компаній, які забезпечують проведення операції в Сирії. Крім того, у США є варіанти більш жорстких заходів - наприклад, заборона американським банкам купувати російські рублеві бонди, відключення від платіжної системи Swift або ембарго на експорт енергоносіїв. Однак остання ідея поки що не знайшла підтримки, оскільки Європа приблизно 1/3 енергоресурсів отримує з Росії.
Нагадаємо, раніше заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков повідомив, що санкції США діють щодо 281 юридичної особи та 81 чиновника РФ.
Топ коментарі
+17
А с "моторыла" вообще снять пришлось. Вот же подстава!
показати весь коментар
26.10.2016 16:58 Відповісти
+16
почему "не склоняется"? всего 700 дней назад, интернет был завален рашистскими планами поделить Украину. Все, начиная с депутата госдуры и заканчивая вшивым ватником распинались, что еще чуть-чуть и от Украины останутся рожки да ножки. Всего 700 дней назад росийская свинота гоготала с "беспомощных санкций". Свини всё еще гогочут? Или продолжают делить Украину? Риторические вопросы...
С одним не поспоришь - санкции работают медленно
показати весь коментар
26.10.2016 17:31 Відповісти
+9
Что, ваня, опять замёрзли бы?

Да вы бы свой вонючий газ и нефть цистернами на буханку хлеба меняли бы тогда. И сами, аки бурлаки, на пункты пропуска доставляли.
показати весь коментар
26.10.2016 17:13 Відповісти

Завантаження...