5448 відвідувачів онлайн
2 912 22

На систему е-декларування здійснюються мережеві атаки, - Держспецзв'язку

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації констатує мережеві атаки на систему електронного декларування.

Про це на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомив представник служби Юрій Циплінський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
"Були мережеві атаки, які впливали на доступ до системи ... На жаль, вони тривають", - сказав він.

За словами Циплінського, атаки на систему досі тривають.
Він зазначив, що Держспецзв'язку зверталася до правоохоронних органів з цього приводу.
У той же час він запевнив, що система є повністю захищеною.
Топ коментарі
+5
новая лапша на уши:11:05
http://www.pravda.com.ua/news/2016/10/27/7124966/ Загорій розповів, як купував квартири у бухгалтера Луценка (Українська правда)
показати весь коментар
27.10.2016 11:19 Відповісти
+2
сетевые атаки это свойство)) открытого интернета, но есть методы решения таких проблем!
показати весь коментар
27.10.2016 11:20 Відповісти
+2
у этих людей ничто не работает. понимаете ничто? ни жкх. ни опз . ни метро. даже если и приватизируют на себя . все равно ничего не способно работать без финансовой поддержки из бюджета. . и скока из бюджета не давай. это психотип людей такой. -вкрасты и збрыхаты.
показати весь коментар
27.10.2016 11:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
новая лапша на уши:11:05
http://www.pravda.com.ua/news/2016/10/27/7124966/ Загорій розповів, як купував квартири у бухгалтера Луценка (Українська правда)
показати весь коментар
27.10.2016 11:19 Відповісти
а шо треба пожаліти людину!
показати весь коментар
27.10.2016 11:21 Відповісти

На систему е-декларирования осуществляются атаки слуг народа Украины, - Госспецсвязи

атаки следующего рода:
- Саботаж

- Вой
- Плач
- Крик
- ...
показати весь коментар
27.10.2016 11:40 Відповісти
сетевые атаки это свойство)) открытого интернета, но есть методы решения таких проблем!
показати весь коментар
27.10.2016 11:20 Відповісти
нікак нє виходіт .....Ви ж розумієте ШО ЦЕ ВАМ НЕ АБИЩО .... треба СТРОЧНО ПРОДЛЄВАТЬ час декларування.... Он пеця порох і досі НЄ УСПЄВАЄТ.....
ХОЧА ПО ВЕЛИКОМУ РАХУНКУ , на Е ДЕКЛАРУВАННЯ на сьогодні є ОДНА АТАКА - атака СИСТЕМИ БАРИГ КОТРІ ГРАБЛЯТЬ УКРАЇНУ....
показати весь коментар
27.10.2016 11:36 Відповісти
Устроили херню какую то. Атаки, сервера, хакеры.........
Заставьте лять, в ручную написать и дело с концом.....
Короче , было бы желание прежде всего.....
показати весь коментар
27.10.2016 11:24 Відповісти
згідний....
А НА САЙТІ МОЖНА СКАНИ ЦИХ ДЕКЛАРАЦІЙ ВИКЛАСТИ... і хай атакають .....
Той хто хоче ЗРОБИТЬ ДІЛО - той його робить.... Хто не хоче ШУКАЄ ПРИЧИНИ....
показати весь коментар
27.10.2016 11:37 Відповісти
Вся планета встала на защиту чиновников! Не дадим предать огласке честно украденное! Героям слава!
показати весь коментар
27.10.2016 11:25 Відповісти
а хто ж їх замовляє ці атаки.я точно не замовляв
показати весь коментар
27.10.2016 11:25 Відповісти
оне на самообслуживании)
показати весь коментар
27.10.2016 11:29 Відповісти
Интересно, что этого не ожидали?
Нашим власть имущем с помощью нормальных IT- шников дешевле сделать атаки, чем заняться реальным декларированием доходов, либо подбором нормальных "хакеров" на себя для защиты сетей!!!.
показати весь коментар
27.10.2016 11:25 Відповісти
400 сравнительно недорогих способов пояснить, почему невозможно подать йо-декоарацию)))
показати весь коментар
27.10.2016 11:29 Відповісти
"Это все дурно пахнет". Давайте пощитаем. 55000 чиновников, которые должны заполнять декларацыю. В среднем у каждого по 1000000 млн.долларов. (Берем по минимуму)

55000 *1 000 000=55 000 000 000 млр.долларов.

ВВП страны 134, 8 млрд

Что-то здесь не так... вам не кажется?
показати весь коментар
27.10.2016 11:31 Відповісти
Поэтому и у страны ВВП 134, 8 млрд. Остальное у ЭТИХ 55 тисяч приближенных к телу.
показати весь коментар
27.10.2016 11:47 Відповісти
у этих людей ничто не работает. понимаете ничто? ни жкх. ни опз . ни метро. даже если и приватизируют на себя . все равно ничего не способно работать без финансовой поддержки из бюджета. . и скока из бюджета не давай. это психотип людей такой. -вкрасты и збрыхаты.
показати весь коментар
27.10.2016 11:35 Відповісти
Та то Алькаида какая-то то или масонский заговор, может с Альдебаран какие-то то секретные лучи посылают... Мало ли шо! Як пороблено! Так хочется заполнить - и никак!!!!
показати весь коментар
27.10.2016 11:55 Відповісти
порошенко и его ******* стебаются со скотов голосовавших в один тур
показати весь коментар
27.10.2016 11:59 Відповісти
Государственная служба специальной связи и защиты информации должна защищать информацию и доступ к ней, а не констатировать и жаловаться!
Жопорукие ******, мля ( на кой вы вообще нужны??
показати весь коментар
27.10.2016 12:00 Відповісти
а теперь вопрос какого х-ра серверы обработки реестров связанны с интернетом?
показати весь коментар
27.10.2016 12:07 Відповісти
хто хоче той робить хто не хоче той шукає причину .щоб не робити
поганому танцюристу яйця мішають
Це тільки 2 прислівя які прийшли на думку.
читаю подібні новини і просто офігіваю ! структура .яка має захищати інформацію жаліеться !!!! на хакерів .які її атакують... це ж НОНСЕНС!
Ви думаєте в світі не слідкують за нашими чинушами -їбаньками?? і після цього ми хочемо безвіз .асоціацію та інше...
показати весь коментар
27.10.2016 13:21 Відповісти
Порошенко зі шкури пнеться, щоб зруйнувати сайт та відтягнути подачу декларації. Всі проблеми виходять від нього.
показати весь коментар
27.10.2016 15:12 Відповісти
Еще бы -ведь когда есть сепараторы то естественно уроды которые хотят чтобы в Украине нечего не менялось -бо для их важно бабло и раша чем сама Украина.
показати весь коментар
28.10.2016 00:04 Відповісти