10865 відвідувачів онлайн
2 997 22

На систему е-декларування здійснюються мережеві атаки, - Держспецзв'язку

Про це на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомив представник служби Юрій Циплінський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
"Були мережеві атаки, які впливали на доступ до системи ... На жаль, вони тривають", - сказав він.

За словами Циплінського, атаки на систему досі тривають.
Він зазначив, що Держспецзв'язку зверталася до правоохоронних органів з цього приводу.
У той же час він запевнив, що система є повністю захищеною.
Топ коментарі
+5
новая лапша на уши:11:05
http://www.pravda.com.ua/news/2016/10/27/7124966/ Загорій розповів, як купував квартири у бухгалтера Луценка (Українська правда)
показати весь коментар
27.10.2016 11:19 Відповісти
+2
сетевые атаки это свойство)) открытого интернета, но есть методы решения таких проблем!
показати весь коментар
27.10.2016 11:20 Відповісти
+2
у этих людей ничто не работает. понимаете ничто? ни жкх. ни опз . ни метро. даже если и приватизируют на себя . все равно ничего не способно работать без финансовой поддержки из бюджета. . и скока из бюджета не давай. это психотип людей такой. -вкрасты и збрыхаты.
показати весь коментар
27.10.2016 11:35 Відповісти

Завантаження...