6811 відвідувач онлайн

В оточенні Богуслаєва пояснили відсутність е-декларації технічними збоями системи

Народний депутат (група "Воля народу"), почесний президент ПАТ "Мотор-Січ" В'ячеслав Богуслаєв не подав електронної декларації за 2015 рік у встановлені терміни у зв'язку з технічними збоями системи е-декларування.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявили в апараті помічників Богуслаєва.

Також там додали, що Богуслаєв подасть декларацію найближчими днями після повернення з робочої поїздки в КНР.

"В'ячеслав Богуслаєв не ухилявся і не ухиляється від подання е-декларації: спроби подати е-декларацію робилися протягом трьох днів: 28, 29 і 30 жовтня", - повідомив агентству у вівторок один із помічників почесного президента "Мотор-Січ".

Читайте також: Перше, що має зробити НАЗК - це прибути до декларанта і перевірити наявність задекларованих коштів, - Луценко

"У п'ятницю це не вийшло, оскільки система е-декларування зависла. Технічні збої в роботі системи, на жаль, не дозволили зробити це також ні в суботу, ні в неділю: система видавала "технічну помилку", - пояснив він.

Співрозмовник агентства уточнив, що зараз Богуслаєв перебуває з робочою поїздкою в КНР, де бере участь у роботі міжнародного авіакосмічного салону China Air Show 2016 у Чжухаї.

"Уже найближчими днями, 4 листопада він повернеться в Україну, після чого відразу подасть е-декларацію", - повідомив він.

Згідно з озвученими в понеділок Генеральним прокурором Юрієм Луценком даними, станом на 31 жовтня не подали свої е-декларації за 2015 рік сім народних депутатів: В. Богуслаєв, Анатолій Гіршфельд (група "Воля народу"), Марія Матіос (фракція БПП), Сергій Клюєв (позафракційний), Олександр Онищенко (група "Воля народу), Ігор Шкіря (група" Відродження "), Юрій Шухевич (фракція Радикальної партії).

Глава ГПУ нагадав, що за неподання е-декларацій настає відповідальність: за ненавмисну - адміністративна у вигляді штрафу, за умисну - кримінальна, аж до позбавлення волі на строк до 2-х років з позбавленням права обіймати посади до 3-х років.
Топ коментарі
+8
а раньше нельзя было подать декларацию,**** рыговская???
показати весь коментар
01.11.2016 13:33 Відповісти
+5
чмо риговське....дотягнуло до останнього моменту і ниє, що не вийшло.....конфіскувати все і посадити гандона
показати весь коментар
01.11.2016 13:32 Відповісти
+5
Декларировать можно было не "последние три дня". Большая часть чиновников декларации подала и со сбоями в системе. Пусть пургу не несет.
показати весь коментар
01.11.2016 13:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну цей відбарабаниться аж бігом.
показати весь коментар
01.11.2016 13:30 Відповісти
Ну. все, раз система сбоит, все это декларирование пук в лужу ))
показати весь коментар
01.11.2016 13:32 Відповісти
степняков - НЕ ДОЖДЁШЬСЯ... .. ВАТНИК Богуслаев - один из самых тупых или из хитровы..панных депутатов?? Считаю что второе !!!
показати весь коментар
01.11.2016 13:39 Відповісти
Вячесла́в Алекса́ндрович Богусла́ев род. 28.10.1938, - промышленный, общественный и политический деятель Украины, https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B9_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Герой Украины , народный депутат Украины (https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B_V_%D1%81%D0%BE%D0%B7%D1%8B%D0%B2%D0%B0 5-го , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B2_%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8B_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B_VI_%D1%81%D0%BE%D0%B7%D1%8B%D0%B2%D0%B0 6-го , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B2_%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8B_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B_VII_%D1%81%D0%BE%D0%B7%D1%8B%D0%B2%D0%B0 7-го , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B_VIII_%D1%81%D0%BE%D0%B7%D1%8B%D0%B2%D0%B0 8-го созывов)
показати весь коментар
01.11.2016 13:54 Відповісти
Это колорадская с#ка не скрывает своих сепаратистских взглядов. Его запроста можно было бы судить хотя бы за бытовой сепаратизм. Не успел на бабущку перевести награбленное. Тянет, #урва сепаратистская.
показати весь коментар
01.11.2016 14:24 Відповісти
100%..
показати весь коментар
01.11.2016 14:38 Відповісти
чмо риговське....дотягнуло до останнього моменту і ниє, що не вийшло.....конфіскувати все і посадити гандона
показати весь коментар
01.11.2016 13:32 Відповісти
а раньше нельзя было подать декларацию,**** рыговская???
показати весь коментар
01.11.2016 13:33 Відповісти
В окружении Богуслаева объяснили отсутствие е-декларации техническими сбоями системы - Цензор.НЕТ 2846
показати весь коментар
01.11.2016 13:34 Відповісти
Богуслаєв - це власник Мотор Січ?
показати весь коментар
01.11.2016 13:36 Відповісти
да
показати весь коментар
01.11.2016 13:39 Відповісти
А еще кацапская шестерка и педофил.
показати весь коментар
01.11.2016 13:40 Відповісти
а еще у него на предприятии запрещен украинский язык
показати весь коментар
01.11.2016 13:48 Відповісти
Да, слыхал об этом от знакомых из Запорожья.
показати весь коментар
01.11.2016 13:51 Відповісти
а слабо на него в суд подать?
показати весь коментар
01.11.2016 14:40 Відповісти
Было бы желание .Он просто откровенно имеет всех, кто стоит у него на дороге.
показати весь коментар
01.11.2016 14:49 Відповісти
надо сказку про веник перечитать.
показати весь коментар
01.11.2016 14:55 Відповісти
Он забил даже на самостоятельно оправдываться
показати весь коментар
01.11.2016 13:37 Відповісти
В окружении Богуслаева объяснили отсутствие е-декларации техническими сбоями системы - Цензор.НЕТ 1956
показати весь коментар
01.11.2016 13:37 Відповісти
Декларировать можно было не "последние три дня". Большая часть чиновников декларации подала и со сбоями в системе. Пусть пургу не несет.
показати весь коментар
01.11.2016 13:41 Відповісти
Та он не успел концы попрятать...Несколько дней назад купил у буряка городской дворец Юность за 25 лимонов.Бабло рассовывают по сусекам,чтобы его работнички с нищенскими зарплатами не увидели его налички.
показати весь коментар
01.11.2016 13:51 Відповісти
ві не тільки придбав, а ще й 120 лямів на його ремонт має намір витратити..Хоча навіщо це йому ? Синок у Європі бізнесом займається...а папік за "руЦкій мір" перед рабами на "Моторі" агітує
показати весь коментар
01.11.2016 14:00 Відповісти
Богуслаев купил запорожский дворец спорта "Юность" за 26 млн грн, - СМИ
http://www.061.ua/news/1419752
показати весь коментар
01.11.2016 13:57 Відповісти
Кацапська підріла подасть декларацію після повернення з виставки, де воно обговорює свої дєлішкі з **********. А ФСБУ схрони все шукає!
показати весь коментар
01.11.2016 14:16 Відповісти
"Да вы чё, офигели?! Как я вспомню всё, что у меня есть?!" (с) Богуслаев
А тем временем, за международным аэропортом Запорожья, спешно отстраиваются испытательные площадки и подъезды к ним ПАО "Мотор-Сич".
показати весь коментар
01.11.2016 14:22 Відповісти
У него еще и своя авиа компания имеется.
показати весь коментар
01.11.2016 14:28 Відповісти
Богуслаев обещает на базе Ми-2 сделать лёгкий боевой вертолёт. Пытается с поляками договориться. На базе Ми-8 - боевой вертолёт. Кроме того Богуслаев даёт двигатели для авиации, в том числе для китайцев. Он же дает двигатель для крылатых ракет, и для беспилотников.
Насколько всё это завязано лично на Богуслаева - я не знаю. Хочется надеятся, что хотя роль его велика, но заменяемая, в случае чего. Надеюсь, кому надо - всё отслеживают.
показати весь коментар
01.11.2016 16:43 Відповісти
Повторю свой вчерашний вопрос на форуме :
По сообщению НАПК декларации подали 734 судьи. Должны были подать все. В стране около 8 тыс. судей, то есть подали 10%. Даже если я неправильно понимаю закон и речь шла бы об обязанности подавать декларацию только для руководства судов (главы и замы), то всё равно мало - их свыше тысячи на всю страну. Остальные судьи, стало быть, подлежат или уголовной ответственности, или административной + есть вопрос о допустимости в таком случае пребывания на должностях - ЭТО СКАНДАЛ !!!
Почему все молчат ??????????
показати весь коментар
01.11.2016 14:34 Відповісти
А костя брыль, губернатор ЗОДА, вообще сказал, что его декларация "как офицера СБУ" не подлешит оглашению...
Зацените красоту барыжьей игры!....