6192 відвідувача онлайн
2 453 24

Законних шляхів фінансування Євробачення досі немає, - екс-голова НТКУ Аласанія

У фінансуванні організації пісенного конкурсу Євробачення-2017 є багато проблем, і їх потрібно вирішувати якнайшвидше, щоб не зірвати захід.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив колишній директор Національної телекомпанії України (НТКУ) Зураб Аласанія в інтерв'ю Українській правді.
Аласанія виклав своє бачення організації конкурсу з позицій директора НТКУ (інтерв'ю було взято до його звільнення, - ред.)
"Рятує тільки місто Київ. Депутати провели сесію і схвалили виділення 200 мільйонів гривень, з яких 50 мільйонів ми отримаємо цього року. Ці гроші зайдуть за кілька днів. І ці гроші ми ніби можемо витрачати на підготовку до "Євробачення". Тільки законних шляхів досі немає", - сказав він.
"Уже є п'ять постанов уряду. Але деякі речі не вписуються в рамки постанов", - наголосив колишній посадовець.

Дивіться: Аласанія подав заяву про звільнення з посади гендиректора НТКУ. ДОКУМЕНТ

"Кабмін не може собі дозволити розширити ці рамки. У нас зараз відбувається через профільний комітет лобіювання закону, який би тимчасово дозволив нам спростити тендерну процедуру", - заявив він.
"Я не можу найняти людей. Я не можу купувати товари, я нічого не можу. Я - державна контора з найжорсткішими обмеженнями на кожному кроці. І повинен на кожному кроці проводити тендер: це 35 днів щонайменше. А взагалі буває 2-3 місяці через систему Prozorro", - сказав Аласанія.
"Бюджет "Євробачення" ніхто не рахував. Ми не розуміємо масштабу шоу і кількості людей, яких ми повинні задіяти в процесі", - зазначив він.
"Після минулого "Євробачення" у 2005 році була перевірка Контрольно-ревізійного управління. Було заведено кримінальну справу", - нагадав Аласанія.
Топ коментарі
+2
Взять немного из е-деклараций.
показати весь коментар
02.11.2016 15:41 Відповісти
+1
А на кой там так много денег? понять не могу.
показати весь коментар
02.11.2016 15:39 Відповісти
+1
Как это нет? Порошенко продаёт пару своих картин или Аваков продаст сотню своих бутылок вина, и деньги уже есть на финансирование Евровидения.
показати весь коментар
02.11.2016 15:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну на нет и суда нет. Кому надо тот пусть и финансирует
показати весь коментар
02.11.2016 15:37 Відповісти
А на кой там так много денег? понять не могу.
показати весь коментар
02.11.2016 15:39 Відповісти
Много ? А своим детям на молочко ?
показати весь коментар
02.11.2016 15:50 Відповісти
а не утонут детки?
показати весь коментар
02.11.2016 15:54 Відповісти
Маленькие мажорчата в бассейнах с шампанским не тонут не то шо в молочке.
показати весь коментар
02.11.2016 16:26 Відповісти
мажорчата не пью молочно, а купаются в нем ))
показати весь коментар
02.11.2016 18:10 Відповісти
Как это нет? Порошенко продаёт пару своих картин или Аваков продаст сотню своих бутылок вина, и деньги уже есть на финансирование Евровидения.
показати весь коментар
02.11.2016 15:41 Відповісти
Законных путей финансирования Евровидения все еще нет

Всё что уже вкладывалось незаконно ?
Посадить нарушителей закона !
.
показати весь коментар
02.11.2016 15:41 Відповісти
повод упростить тендерное законодательство, вот основная суть.
показати весь коментар
02.11.2016 16:02 Відповісти
Упростить ! А лучше сделать по принципу аукционов.
Но в начале, начать садить за коррупцию. И не просто садить, для начала посадить процентов 20-30% тех, кто уже брал откаты или покупал у своих по завышенной цене..
показати весь коментар
02.11.2016 16:43 Відповісти
так прозорро сейчас, типа как аук и работает.
только вот эта система только упростила махинации с откатами.
показати весь коментар
02.11.2016 16:49 Відповісти
Взять немного из е-деклараций.
показати весь коментар
02.11.2016 15:41 Відповісти
можно и не немного
показати весь коментар
02.11.2016 18:10 Відповісти
это он намекает,что можно потрусить матрасы
показати весь коментар
02.11.2016 15:44 Відповісти
Пусть кацапы платят,если хотят приехать на Евровидение,со своей фанерой😊
показати весь коментар
02.11.2016 15:46 Відповісти
Так в чем проблема ? В е-декларациях хватит и на Евровидение, еще на один Чемпионат мира и на будущую Олимпиаду еще останатся.
показати весь коментар
02.11.2016 15:47 Відповісти
Почему-то СТБ в этом году сделали хорошее шоу без этого бюджетного финансирования.
И получилось много лучше, чем когда-либо получалось у бездарного НТКУ бездарного Аласании.
показати весь коментар
02.11.2016 15:52 Відповісти
Ukrainci, pora navestji porjadok v svojem dome, pora!!!
показати весь коментар
02.11.2016 15:54 Відповісти
"Непорядок" в Украине вам мешает жить, советчик!
показати весь коментар
02.11.2016 16:14 Відповісти
Ну так наличкой....наличкой...
показати весь коментар
02.11.2016 16:47 Відповісти
Блин, а как же так? Мэр Киева уже прибыль посчитал.
показати весь коментар
02.11.2016 17:13 Відповісти