11485 відвідувачів онлайн
48 149 29

У центрі Одеси викрали жінку-підприємця

У центрі Одеси невідомі викрали жінку, коли та паркувала автомобіль Lexus біля свого будинку, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "УНІАН". Таку інформацію підтвердила в.о. заступника начальника відділу Головного управління Національної поліції в Одеській області Анастасія Якубенко.
"Встановлено, що викрадення відбулося в Мукачівському провулку, коли вона паркувала свій автомобіль Lexus біля будинку, в якому проживає. У салон підсіли двоє невідомих, заштовхали в машину і відвезли. У поліцію про викрадення жінки повідомив її син", - зазначила Якубенко.

За її словами, викрадення сталося 2 листопада близько 19.00, коли 54-річна жінка поверталася додому.
Представник поліції повідомила журналістам, що за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.
Крім того, видання повідомляє з посиланням на джерело в правоохоронних органах, що викрадена - відомий у місті підприємець, а люди, які її викрали, вже звернулися до родичів потерпілої і зажадали викуп у розмірі 200 тис. доларів.
Топ коментарі
+8
Ребята, что-то в последнее время идёт много не очень хороших новостей из Одессы, берегите Одессу-мать Вашу... Мне приятельница из Одессы говорит: У нас в последнее время стало много "срусского мира", держитесь то"лько за Саакашвили, который борется с "ватным миром".
показати весь коментар
04.11.2016 12:17 Відповісти
+6
Страшно жить...!
показати весь коментар
04.11.2016 11:47 Відповісти
+5
А этого Труханова (как- будто мер Одессы), гоните поганой метлой, ватник он и есть ватник, много чего уничтожил, делает своё ватное дело, пока не придут его сородичи из кремля и помогут довести начатое им...
показати весь коментар
04.11.2016 12:34 Відповісти

Завантаження...