4007 відвідувачів онлайн

Горбатюк про розслідування "справи Януковича": Унаслідок об'єднання встановлюються такі обставини, які не дозволять направити провадження в суд

Начальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк вважає неможливим повноцінне розслідування і передачу до суду так званої "великої справи Януковича" до кінця поточного року, виходячи з термінів розслідування.

"Ця реформа (виділення окремого управління з департаменту спецрозслідування. - Ред.) несе велику шкоду розслідуванню. Забрали 11 проваджень і 60 осіб штату. У нас залишилося чотири провадження плюс тисячі епізодів, які всередині цих проваджень, і 74 людини. Логічного пояснення цьому (реформуванню) немає, крім бажання в стислі терміни направити до суду справу щодо Януковича", - сказав С.Горбатюк журналістам у п'ятницю в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
Він додав, що у провадженні його департаменту залишилися справи, які стосуються безпосередньо акцій на Майдані і "низка економічних проваджень".

Говорячи безпосередньо про "велику справу Януковича" і можливості передачі її до суду в цьому році, С.Горбатюк підкреслив, що це не видається можливим: "Якщо брати КПК, який встановлює обмеження в термінах ... то об'єднання в будь-яку велику справу- Януковича, Захарченка - призводить до того, що закінчуються терміни слідства. Тобто встановлюються такі обставини, які не дозволять направити (справу) в суд".
"Виходячи з вимог і можливостей законодавства, (треба) направляти (в суд) окремі провадження за окремими епізодами, які встановлені і доведені на сьогодні, отримувати за ними вироки, якщо будуть докази, і класти ці вироки у велику справу, яка стосується злочинної організації", - пояснив начальник департаменту.
За його словами, докази, які свідчать про взаємозв'язок колишніх високопоставлених чиновників саме в контексті злочинної організації, також необхідно залучати в єдину справу щодо злочинної організації. "Таким чином ми і вироки будемо отримувати в стислі терміни, якщо слідчий і прокурор доведуть провину, і забезпечувати належне розслідування великої справи щодо злочинної організації", - додав він.
Топ коментарі
+8
Дєло пахнєт ШакалАДОМ!!! Даже ваняєт!!!
показати весь коментар
04.11.2016 15:47 Відповісти
+7
Ну хто б сомневался. Свабоду безневинно выгнанному Проффесору!
показати весь коментар
04.11.2016 15:33 Відповісти
+6
признать его легитимным?
показати весь коментар
04.11.2016 15:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну хто б сомневался. Свабоду безневинно выгнанному Проффесору!
показати весь коментар
04.11.2016 15:33 Відповісти
А шо меешает? Шеколядные "обязательства"?
показати весь коментар
04.11.2016 18:31 Відповісти
Януковича еще не наградили???
показати весь коментар
04.11.2016 15:38 Відповісти
признать его легитимным?
показати весь коментар
04.11.2016 15:39 Відповісти
и доллар по 8
показати весь коментар
04.11.2016 15:42 Відповісти
Горбатюк о расследовании "дела Януковича": В результате объединения устанавливаются такие обстоятельства, которые не позволят направить производство в суд - Цензор.НЕТ 5008
показати весь коментар
04.11.2016 15:46 Відповісти
И Килю Бимбу
показати весь коментар
04.11.2016 15:48 Відповісти
Дєло пахнєт ШакалАДОМ!!! Даже ваняєт!!!
показати весь коментар
04.11.2016 15:47 Відповісти
вот поэтому они спешат забрать деньги януковича и распилить их между собой, приняв закон о спецконфискации, а отдавать обратно эти деньги по решению суда налогоплательщики из бюджета, банда барыги знает свое дело
показати весь коментар
04.11.2016 15:54 Відповісти
А по тому закону можно до суда конфисковать?
показати весь коментар
04.11.2016 16:08 Відповісти
можно, если примут этот закон, поэтому они так спешат
показати весь коментар
04.11.2016 18:32 Відповісти
По здешней информации - только после решения суда.
показати весь коментар
04.11.2016 18:37 Відповісти
так что мешает им забрать деньги по решению суда сейчас, в том и суть спецконфискации, что с начало деньги потом суд
показати весь коментар
05.11.2016 10:10 Відповісти
Закон. По последней версии проекта закона - после нахождения подозреваемого 3 месяца в международном розыске и по решению суда.
Ещё и кабмин подал свой проект о спецконфискации. Так, что весенние аналитические статьи можно выкинуть и отслеживать и требовать именно заявленные 3 месяца и после суда.
показати весь коментар
05.11.2016 10:32 Відповісти
вот спасибо, дорогой ты наш канадскоподданный!
Вижу, банда ху#ла тоже не лыком шита!
Или таки лыком?
показати весь коментар
04.11.2016 16:09 Відповісти
Горбатюк також запевнив, що допа і гепа не причетні до сепаратизму і, вони не організовували тітушок проти митінгующих, під час Реврлюції Гідності, громадян України. А ще унього чистий і пухнастий Підрахуй та інша нечесть. Пане Горбатюк: або працюй як професіонал, який дорожить своєю професійною гідністю, або йди геть з посади разом з генпрокурором.
показати весь коментар
04.11.2016 16:09 Відповісти
Боюся, що шановный пан горбаттюк свій аж у дупу! А за дупу та гепу, як що тільки це було, забули за особливий статус Харкова, про побиття громадян у Харкові, лісопарк, жілкін, оплот, де сама дупа (чи допа) казало що це його пацаны.., та ще багато чого. Але, вони усі у шоколаді!
показати весь коментар
04.11.2016 17:35 Відповісти
барыга и его кум югик живут по-новому ....
показати весь коментар
04.11.2016 16:12 Відповісти
получать по ним приговоры, если будут доказательства

Доказательств нет ?
.
показати весь коментар
04.11.2016 16:28 Відповісти
Ну что подождем еще лет 5!!!!
показати весь коментар
04.11.2016 16:31 Відповісти
Скорее всего, поколений 5!
показати весь коментар
04.11.2016 17:38 Відповісти
"Революція" проти Гідності непереможна-мафія відпочиває!
показати весь коментар
04.11.2016 17:26 Відповісти