10899 відвідувачів онлайн

Сподіваюся, що після відставки Саакашвілі припинить грати в хованки, - Найєм

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сакварелідзе: Саакашвілі не поїде з України і буде вести активну політичну діяльність

"Про відставку. Сподіваюся, це щирий крок, який допоможе Міхеілу Саакашвілі зрозуміти, чого він хоче насправді і використати свою політичну вагу в правильних цілях. Міхеіл у всіх подробицях знав про те, що за його спиною ведуться ігри. Це не мої здогадки і не чутки. Ми неодноразово говорили про це, і в нас не було розбіжностей в оцінці ситуації. Рано чи пізно йому довелося б подивитися правді в очі й визнати, що Президент спробує банально його використовувати. Спочатку як тарана проти Арсенія Яценюка, а потім як локомотив для "альтернативного" політичного проекту", - написав він.
Замість того, щоб задіяти досвід Саакашвілі, можливості та довіру до нього громадян, Банкова зосередилася на тому, щоб відвернути його увагу від проблем у самій адміністрації. Щоб критикуючи Мартиненка, він забував Кононенка; щоб нападаючи на Яценюка, він обходив Порошенка. І довгий час їм це вдавалося. Саакашвілі не тільки не критикував, але ще й активно захищав Адміністрацію Президента, самого главу держави та його команду. При цьому часом глава Одеської ОДА займав недозволено мовчазну позицію щодо того, що відбувається. Наприклад, у ситуації з конфліктом між НАБУ і ГПУ Міхеіл поводився приблизно так само, як Юлія Тимошенко за часів війни Грузії з Росією - він мовчав..." - зазначив нардеп.

Також читайте: Саакашвілі відмовився від пропозиції очолити "Блок Порошенка", - депутат БПП Лещенко

"І ще. Однією з причин, чому навесні цього року не відбулося об'єднання всіх "нових" в єдину партію були саме переговори Міхеіла Саакашвілі з Адміністрацією Президента. На Банковій вдалося вмовити губернатора не форсувати цей процес, унаслідок чого результати багатоденних переговорів були перекреслені, а проект заморожено... Щиро поважаю Міхеіла за все те, що йому вдалося зробити в Грузії, і дуже сподіваюся, що з відставкою він нарешті перестане грати в хованки - з Президентом, з прем'єром, з Генпрокурором, із собою та зі своїми потенційними партнерами", - резюмував Найєм.
Топ коментарі
+52
каждый считает своим долгом плюнуть в сторону михо ...у него в отличии от вашей смрадной кодлы , в Грузии с реформами удалось , и поддержка штатов есть , так что пакуйте чемоданы , вам доверили ...а вы всё просрали !
показати весь коментар
07.11.2016 18:24 Відповісти
+34
Петины кореша победили.
Надеюсь, что после отставки, Саакашвили прекратит играть в прятки, - Найем - Цензор.НЕТ 3968
показати весь коментар
07.11.2016 18:26 Відповісти
+26
Политическое болото решило давать советы Михо.

Пойдите у Михо возьмите уроки, как проводить реформы в стране, бездари!
показати весь коментар
07.11.2016 18:27 Відповісти

Завантаження...