Не буду ні критикувати його, ні захищати", - Гройсман про відставку Саакашвілі
Як інформує Цензор.НЕТ, про це прем'єр-міністр написав у Фейсбуці.
Він зазначив: "Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі сьогодні заявив, що йде у відставку. Що ж, це його право і його рішення. Не буду ані критикувати його, ані захищати.
Мене, як прем'єр-міністра України, зараз найбільше хвилює ситуація в Одеській області. Відповідно до чинного законодавства, якщо Президент задовольнить заяву голови ОДА, принаймні місяць після цього триватиме конкурс на призначення нового голови.
Хочу зі свого боку запевнити одеситів, що поки область залишатиметься без першого керівника регіону, ситуація на Одещині буде на моєму особистому контролі".
Як повідомлялося, в понеділок, 7 листопада, Саакашвілі заявив, що покидає свій пост через те, що втомився від постійного обману і корупції, в т. ч. з боку влади в Києві.
Він зазначив: "Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі сьогодні заявив, що йде у відставку. Що ж, це його право і його рішення. Не буду ані критикувати його, ані захищати.
Мене, як прем'єр-міністра України, зараз найбільше хвилює ситуація в Одеській області. Відповідно до чинного законодавства, якщо Президент задовольнить заяву голови ОДА, принаймні місяць після цього триватиме конкурс на призначення нового голови.
Хочу зі свого боку запевнити одеситів, що поки область залишатиметься без першого керівника регіону, ситуація на Одещині буде на моєму особистому контролі".
Як повідомлялося, в понеділок, 7 листопада, Саакашвілі заявив, що покидає свій пост через те, що втомився від постійного обману і корупції, в т. ч. з боку влади в Києві.
.. [Зображення недоступне] ..