10869 відвідувачів онлайн

Не буду ні критикувати його, ні захищати", - Гройсман про відставку Саакашвілі

Як інформує Цензор.НЕТ, про це прем'єр-міністр написав у Фейсбуці.

Він зазначив: "Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі сьогодні заявив, що йде у відставку. Що ж, це його право і його рішення. Не буду ані критикувати його, ані захищати.

Мене, як прем'єр-міністра України, зараз найбільше хвилює ситуація в Одеській області. Відповідно до чинного законодавства, якщо Президент задовольнить заяву голови ОДА, принаймні місяць після цього триватиме конкурс на призначення нового голови.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зараз Саакашвілі активно займеться політикою і буде розхитувати ситуацію в країні, - Мосійчук

Хочу зі свого боку запевнити одеситів, що поки область залишатиметься без першого керівника регіону, ситуація на Одещині буде на моєму особистому контролі".

Як повідомлялося, в понеділок, 7 листопада, Саакашвілі заявив, що покидає свій пост через те, що втомився від постійного обману і корупції, в т. ч. з боку влади в Києві.
Топ коментарі
+33
..*Я не я ..і хата не моя !* .
.. [Зображення недоступне] ..
показати весь коментар
07.11.2016 19:21 Відповісти
+29
Если бы Гройсмана волновала ситуация в Одесской области,там бы давно был порядок,а так там сепаратистское кубло,которое ни сегодня завтра будет Путина встречать с хлебом солью.Мэр -кацапский сепаратист и бандит и этим все сказано.И население Одессы в большинстве своем пророссийское дерьмо,раз такого мэра избрало.
показати весь коментар
07.11.2016 19:24 Відповісти
+28
"Не буду ни критиковать его, ни защищать", - Гройсман об отставке Саакашвили - Цензор.НЕТ 9423
показати весь коментар
07.11.2016 19:37 Відповісти

Завантаження...