10500 відвідувачів онлайн
11 292 31

Бойовики завдали артилерійського удару по Торецьку. Загинув мирний житель, - Нацполіція

Унаслідок влучання снаряду на подвір’я приватного будинку загинув чоловік 1986 року народження. Поліцейські, працюючи під обстрілом, вивезли його рідних, які перебували в шоковому стані на подвір’ї біля тіла загиблого.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі донецької Нацполіції.
У повідомленні зазначено: "Снаряди бойовиків поцілили у житлові будинки, розташовані по вул. 8-го березня селища Новгородське у місті Торецьку. Від вибуху снаряду біля свого будинку загинув молодий чоловік.

Незважаючи на артобстріл, що тривав, працівники слідчо-оперативної групи на чолі з начальником Торецького відділення поліції Олексієм Мирошніченком негайно прибули на місце.

Також читайте: Бойовики обстріляли цивільні машини біля КПВВ "Майорськ". Згоріли два автомобілі, - прес-центр штабу АТО

На подвір'ї будинку, де було тіло загиблого мирного мешканця, перебували в шоковому стані дві жінки, його родички. Поліцейські, не вагаючись і розуміючи, що будь-якої миті на подвір'я може знову потрапити ворожий снаряд, забрали жінок, які навіть не могли нічого сказати, та вивезли їх у безпечну зону, де передали працівникам швидкої допомоги.

Зараз на місці події працюють поліцейські, які надають допомогу мирним мешканцям, фіксують наслідки злочину терористів.

Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 258 «Терористичний акт» Кримінального кодексу України.

Дивіться: "Вилетіло вікно. Полетіли осколки. Один у руці. Видаляти треба. Ми вже відвикли від цього. Не знали, що робити", - російські бойовики обстріляли Красногорівку. ВIДЕО
Топ коментарі
+12
скоты
показати весь коментар
09.11.2016 00:50 Відповісти
+12
Боевики нанесли артиллерийский удар по Торецку. Погиб мирный житель, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 5853
показати весь коментар
09.11.2016 01:02 Відповісти
+11
Да все потомушо ответки мало надо возвращать так шоб больше не хотелось, почему такая "политика Генштаба часто густо не давать ответку как гри-тся вопрос еще тот.
показати весь коментар
09.11.2016 00:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
скоты
показати весь коментар
09.11.2016 00:50 Відповісти
Хочу бачити заяву України в ООН про терористичний акт путіна, який призвів до смерті мирного мешканця в Україні! Заяву в міжнародний трибунал на путіна та його банду! Заведення кримінального провадження в Україні на путіна та всю його шоблу! Рішення українського суду на арешт путіна та всіх його підлеглих які відповідають за агресію в Україні. Де це все? Чому українська влада така нікчемна та бездіяльна і мовчки спостерігає як знищують українців з тяжкої артилерії?
показати весь коментар
09.11.2016 08:07 Відповісти
Якби була влада від Майдану, то вже давно б перевішали б всіх олігархів та ригіоналів і не було б у нас мільярдера Президента!
показати весь коментар
09.11.2016 10:13 Відповісти
Те що люди стояли на Майдані ще не робить їх лідерами Майдану.
показати весь коментар
09.11.2016 10:51 Відповісти
И не факт, что все прокуроры из долбаса были бы при делах...
показати весь коментар
09.11.2016 10:20 Відповісти
Ні,я "пенятиму" якраз на жителів Донбаса,які кричали "Путін памагі"
показати весь коментар
09.11.2016 10:29 Відповісти
Вчера был первый раз в этом городе за последние десять лет , мрачная картина ....
показати весь коментар
09.11.2016 09:31 Відповісти
А ОБСЕ, как всегда - ничего не вижу, ничего не слышу...
показати весь коментар
09.11.2016 00:50 Відповісти
У них рабочий день с 9 до 17.
показати весь коментар
09.11.2016 01:00 Відповісти
У них 8-часовой рабочий день,а где стреляют,они никогда не работают-только издали слушают и гадают-кто и по ком выстрелил.Часто при этом путаются.
показати весь коментар
09.11.2016 01:06 Відповісти
Там половина касабов, а вторая половина- "слепая". Толку от них в лучшем случае "0"
показати весь коментар
09.11.2016 01:39 Відповісти
Да все потомушо ответки мало надо возвращать так шоб больше не хотелось, почему такая "политика Генштаба часто густо не давать ответку как гри-тся вопрос еще тот.
показати весь коментар
09.11.2016 00:56 Відповісти
Альтернативы минскому процессу нет - Порошенко.
Убийства граждан Украины, солдат, обстрелы, разрушения это и есть не прекращающийся минский процесс Порошенко.
показати весь коментар
09.11.2016 00:58 Відповісти
нельзя. потому что ***** нападет на шоколадный глаз.
показати весь коментар
09.11.2016 01:03 Відповісти
Боевики нанесли артиллерийский удар по Торецку. Погиб мирный житель, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 5853
показати весь коментар
09.11.2016 01:02 Відповісти
Чертовы свинособаки!!!
Знаете как страшно слушать приходы стоя посреди мирного города?!?! Это не на передовой, это не на боевом выезде!!! Там всегда знаешь как будешь защищаться, куда спрятаться, там траншеи есть и броник, а женщин и детей в 10-ти метрах за спиной наоборот нет!!!...
Долбаные рашисты - всем вам гореть в аду, скотам отмороженным!!!
показати весь коментар
09.11.2016 01:12 Відповісти
этими возмущениями террористов и рашистских оккупантов не остановишь от обстрелов с их стороны...
Только решительная ответка способна заставить их задуматься, а стоит ли начинать обстреливать, если получишь по полной в ответ...
показати весь коментар
09.11.2016 01:17 Відповісти
Че с Докучаевском? Не могуиникому дозвониться прорыв? Или так покидались гранатами?
показати весь коментар
09.11.2016 01:18 Відповісти
Нет, егорка, дикобраза тебе в норку, войну развязала заСраха ...
показати весь коментар
09.11.2016 10:25 Відповісти
Вот так шикаладный подонок- лживый херант Конституции защищает конституционный строй в УКРАИНЕ, свободы и безопасность Граждан! В какой стране мира еще можно встретить такое шикаладное ато, во время которого террористам захватившим часть территории можно убивать, грабить, равнять с землей производство и инфраструктуру, брать в плен мирных граждан и издеваться над ними, а уничтожать террористов ни в коем случае НЕЛЬЗЯ, с ними можно только вести минские догоаорняки?!? Какое это ато, это узаконенное шикаладным хряком уничтожение населения и самой УКРАИНЫ.
показати весь коментар
09.11.2016 04:12 Відповісти
Нє, то не тєрракт. То "необережне поводження зі зброєю" або "***********". Аніжнашилюді, панятьіпрастіть. #мирнийплан, нарешті. То наші хлопці сидять в окопах під обстрілами, з АК проти Градів і мін. А народдамбаза бореться за незалежність, поки шоколадний ************ жиріє і потирає пітливі ручки, заповнюючи е-декларації. А свого еу рейського вилупка запхав у Зраду кнопкодавом, у фракцію імені обрізаного офшорника.
показати весь коментар
09.11.2016 08:08 Відповісти
"...в любой момент во двор может снова попасть вражеский снаряд..." В одно и то же место не стреляют.
показати весь коментар
09.11.2016 08:27 Відповісти
И шо сделала "нацполиция"??? Неужели уничтожила террористов?
показати весь коментар
09.11.2016 09:57 Відповісти
Боевики нанесли артиллерийский удар по Торецку. Погиб мирный житель, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 5003