Перемога Трампа - це нові можливості для України, - Парубій
Спікер ВРУ привітав американців з обранням 45-го президента.
Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій вважає, що перемога республіканця Дональда Трампа на виборах у президенти США відкриє нові можливості для України, передає Цензор.НЕТ. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці."Вітаю народ Сполучених Штатів Америки з обранням 45-го Президента, - пише він. - Вважаю, що перемога Дональда Трампа - це водночас нова реальність та нові можливості для України. Республіканська партія США - це партія, яка традиційно підтримує Україну і визначає співпрацю з нашою державою, як один з пріоритетів зовнішньої політики. Вірю, що принципи політичної спадковості Республіканської партії є незмінними. Ми - українці маємо тримати стрій і ставати сильнішими - це ключова запорука нашої перемоги".
Все видят как США сдают позиции последние 30 лет и в этом вина династий Буша, Клитона, Обамы.
Вот и Хиллари решила получить место, где ничего не надо делать, чтобы отсидеть 8 лет. НЕ ВЫШЛО, к счастью.
ТОЛЬКО 2 ФАКТА о выборах:
1. Родина Клинтонов штат Арканзас дал Хиллари целых 36%,а Трампу каких то жалких 60%.
2. Город Вашингтон (гнездовье чинуш и афро-американских налого-пожирателей) дал Трампу целых 4%,а Хиллари каких то жалких 93%. Это вам не ***** с 86%. Но этим ещё займётся ФБР.
===
А Украине не надо нервничать. Американский Сенат и Конгресс - это не Кремле-банда и Госдура и американский Президент - это не *****-пахан с "вертикально-горизонтальной властью !!!
Ранее он назвал Трампа «опасным и бесстыдным маргиналом».