4091 відвідувач онлайн
7 394 37

Європол заявив про перекриття каналу нелегальної міграції з України до Великобританії

Європейське поліцейське управління "Європол" повідомило про знешкодження транснаціональної кримінальної огранізації, причетної до нелегального перевезення громадян України до Великобританії та Ірландії.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Це велике розслідування було ініційоване восени 2015 року внаслідок двостороннього співробітництва між прикордонною службою Польщі та Національною поліцією Іспанії, але згодом переросло в міжнародне розслідування зі зв'язками в низці країн", - ідеться в повідомленні.
Операцію провела Національна поліція Іспанії спільно з прикордонною службою Польщі та Центром Європолу щодо протидії незаконному перевезенню мігрантів. В її рамках заарештовано понад 100 осіб за підозрою в підробці адміністративних документів та організації незаконної імміграції.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": СБУ ліквідувала потужний канал нелегальної міграції до країн ЄС. ФОТОрепортаж

За інформацією Європолу, схема була такою: мігранти в'їжджали до Польщі за туристичною візою, а потім їхали в інші країни, використовуючи підроблені документи, такі як польські ID чи балтійські паспорти.
"Досягнувши пікового рівня після кримської кризи, українські міграційні потоки опинилися в центрі уваги кримінальних організацій, які надавали мігрантам "повний пакет для подорожі", включно з підробленими документами, такими як візи і паспорти, а також квитки на літак і місце розташування в транзитних країнах", - наголошується в прес-релізі Європолу.

Також читайте: Україна увійшла в ТОП-7 найбільших організаторів нелегальної міграції в ЄС
Топ коментарі
+12
Европол заявил о перекрытии канала нелегальной миграции из Украины в Великобританию - Цензор.НЕТ 8374
показати весь коментар
11.11.2016 18:59 Відповісти
+6
https://twitter.com/JoN_TM Гуго Карлович™ ‏@JoN_TM https://twitter.com/JoN_TM/status/797045682163085312 5 ч.5 часов назад
«Хотел уступить место старушке, но дедок оказался проворнее».
© Барак Х. Обама. 9.11.2016
показати весь коментар
11.11.2016 19:18 Відповісти
+5
Онищенка всё-таки депортируют?
показати весь коментар
11.11.2016 18:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зато будет с Китаем кацап...
показати весь коментар
11.11.2016 19:04 Відповісти
Онищенка всё-таки депортируют?
показати весь коментар
11.11.2016 18:57 Відповісти
Европол заявил о перекрытии канала нелегальной миграции из Украины в Великобританию - Цензор.НЕТ 8374
показати весь коментар
11.11.2016 18:59 Відповісти
За последнее время , около 800 000 тысяч молодежи , сбежало в Европу от шоколадного режима .
показати весь коментар
11.11.2016 19:02 Відповісти
Серьёзно 800 миллионов сбежало? Надо же?!
показати весь коментар
11.11.2016 19:11 Відповісти
О , блин ... Точно ... 800 тысяч имелось ввиду
показати весь коментар
11.11.2016 19:13 Відповісти
показати весь коментар
11.11.2016 19:20 Відповісти
Европол заявил о перекрытии канала нелегальной миграции из Украины в Великобританию - Цензор.НЕТ 2784
показати весь коментар
11.11.2016 19:22 Відповісти
800 миллионов выглядят так 800000000. Так что ты зря к человеку придерся, ну и учи математику.
показати весь коментар
11.11.2016 20:14 Відповісти
а как выглядит 800000 тысяч? И сколько это будет миллионов?
показати весь коментар
11.11.2016 20:17 Відповісти
800 000 тысяч =800 000 000

Учи математику сам. тем более герой публикации со мной согласен.
показати весь коментар
11.11.2016 20:26 Відповісти
от шоколада к геям да ладно
показати весь коментар
11.11.2016 19:13 Відповісти
На 112 передача была . Статистика оттуда .
показати весь коментар
11.11.2016 19:16 Відповісти
Не смотри 112-й! Все украинские каналы, в т.ч. ахметовскую ТРК Украину запретили на Донбассе (по крайней мере у меня в городе) весной 2014, а 112-й продолжал работу. С чего бы это?
показати весь коментар
11.11.2016 19:27 Відповісти
Я сам разберусь , шо мне смотреть ... Европол заявил о перекрытии канала нелегальной миграции из Украины в Великобританию - Цензор.НЕТ 9479
показати весь коментар
11.11.2016 19:29 Відповісти
Без проблем! Я лишь пытался предупредить. После лугандонских событий вообще не смотрю новости по телевизору и удалил аккаунты в соцсетях.
показати весь коментар
11.11.2016 19:41 Відповісти
У нас в Украине нет независимых каналов, к сожалению. По крайней мере я о таких не знаю. Соответственно, любая ТРК пропихивает позицию своего хозяина. Если учесть, что 112 канал принадлежит Фирташу (можешь не верить, но скорей всего это так), то новости на нем предсказуемы. Будет что-то типа "все пропало" и возможно "Юля нас спасет". Чистое предположение, так как я этот канал прекратил смотреть в 2014, остальные - немного позже. А выбор за тобой, конечно.
показати весь коментар
11.11.2016 20:07 Відповісти
" А выбор за тобой, конечно. "

Канешно за мной . Я уже выбрал Европол заявил о перекрытии канала нелегальной миграции из Украины в Великобританию - Цензор.НЕТ 2376
показати весь коментар
11.11.2016 20:12 Відповісти
Тю, а я завтра збирався їхати в агліцьке королівство.
показати весь коментар
11.11.2016 19:06 Відповісти
https://twitter.com/JoN_TM Гуго Карлович™ ‏@JoN_TM https://twitter.com/JoN_TM/status/797045682163085312 5 ч.5 часов назад
«Хотел уступить место старушке, но дедок оказался проворнее».
© Барак Х. Обама. 9.11.2016
показати весь коментар
11.11.2016 19:18 Відповісти
не всегда поддельные, не поддельные просто а как иначе, через Польшу все едут,
от досягнення! браво!, от жеж поймали злодеев, хуже жеж будет если будут мешать тем кто хочет отсюда вырваться..
показати весь коментар
11.11.2016 19:20 Відповісти
а ти що робиш по ночлєжках в нігергландах ?
показати весь коментар
11.11.2016 19:34 Відповісти
подрабатывает мытьём туалетов...
показати весь коментар
11.11.2016 20:19 Відповісти
так ты этим хочешь сказать что ты украинец...?
показати весь коментар
12.11.2016 08:26 Відповісти
а теперь кацап...\но украинцем ты никогда не был...\