11154 відвідувача онлайн
28 039 47

ДСНС попереджає про сильний снігопад у неділю: до 15-25 см снігу

У неділю, 13 листопада, циклон зумовить складні погодні умови на значній частині України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-центру Державної служби з надзвичайних ситуацій.
У Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях очікуються сильні снігопади і хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою 15-25 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.
У Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях очікується дощ із переходом у мокрий сніг, місцями сильні опади, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, у південних, східних і Дніпропетровській областях сильні дощі; в Україні посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, на півдні та заході місцями - 25 м/с.

У Києві 13 листопада очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, пориви північно-східного вітру 15-20 м/с, снігові замети, утворення снігового покриву висотою до 20 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.
ДСНС звертається до громадян із проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці.
Читайте також: Через перший сніг у Києві за годину сталося 170 ДТП, - "Еспресо ТБ"
Топ коментарі
+23
ГСЧС предупреждает о сильном снегопаде в воскресенье: до 15-25 см снега - Цензор.НЕТ 4266
показати весь коментар
12.11.2016 15:29 Відповісти
+20
Мы готовы!
ГСЧС предупреждает о сильном снегопаде в воскресенье: до 15-25 см снега - Цензор.НЕТ 1226
показати весь коментар
12.11.2016 15:31 Відповісти
+18
россия уже началала дестабилизацию Украины по плану "Шатун"! В Кремле заставили Кабмин... потратить на свой автопарк 33 млн/гр!ГСЧС предупреждает о сильном снегопаде в воскресенье: до 15-25 см снега - Цензор.НЕТ 7384
показати весь коментар
12.11.2016 15:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
НЕСПОДІВАНО
показати весь коментар
12.11.2016 15:14 Відповісти
Если у власти большой снегопад, надо шинами запасаться от скольжения на Банковой.
показати весь коментар
12.11.2016 15:22 Відповісти
в спам, парашенец
показати весь коментар
12.11.2016 16:18 Відповісти
шо шоколядный завёл старую шарманку - кто против шоколядной банды тот кацап да
показати весь коментар
12.11.2016 16:43 Відповісти
Дайте нам грабувати бо путін нападе
показати весь коментар
12.11.2016 16:49 Відповісти
я вас ольгинцев, уже по никам знаю - в спам!
показати весь коментар
12.11.2016 16:54 Відповісти
А ти обязательна у вас зимняя резина? А то нас штрафует Лукашенко за летнюю.
показати весь коментар
12.11.2016 15:15 Відповісти
Нет, законодательно не закреплено, хотя хотели.
показати весь коментар
12.11.2016 15:20 Відповісти
Не дай бог, Аваков твой пост прочитает!!!)))))
показати весь коментар
12.11.2016 15:21 Відповісти
Законом нет, но для страховых повод не выплачивать страховку!
показати весь коментар
12.11.2016 15:23 Відповісти
А мед. справки зря отменили.
показати весь коментар
12.11.2016 15:34 Відповісти
Молодец что признался.
показати весь коментар
12.11.2016 15:38 Відповісти
Нет, законодательно не закреплено, хотя хотели.
показати весь коментар
12.11.2016 15:19 Відповісти
Не только снегопад! А и камни с неба будут сыпаться. БОЛЬШЕ ТРЕХ НЕ СОБИРАТЬСЯ!!!
показати весь коментар
12.11.2016 15:21 Відповісти
Это Ваши рассейские правила... Что вам привычно - то у нас не практикуется. Был один - Янукович - попытался про "больше трёх не собираться" нам всем рассказать - знаешь где он сейчас, да?
показати весь коментар
12.11.2016 18:00 Відповісти
ГСЧС, продажная женщина империализма.
показати весь коментар
12.11.2016 15:24 Відповісти
Меры перечисленных городов в статье и коммунальщики резко напряглись...
показати весь коментар
12.11.2016 15:26 Відповісти
...і потирають руки - відмиємо бабки. Пісок, вода, сіль, лопати, розчини, бульдозер.....
показати весь коментар
12.11.2016 15:30 Відповісти
ГСЧС предупреждает о сильном снегопаде в воскресенье: до 15-25 см снега - Цензор.НЕТ 4266
показати весь коментар
12.11.2016 15:29 Відповісти
Господь Бог - ты сократил оба слова, а Медведева - не стал... Видать клопа больше уважаешь чем Бога?
показати весь коментар
12.11.2016 18:01 Відповісти
Мы готовы!
ГСЧС предупреждает о сильном снегопаде в воскресенье: до 15-25 см снега - Цензор.НЕТ 1226
показати весь коментар
12.11.2016 15:31 Відповісти
ГСЧС предупреждает о сильном снегопаде в воскресенье: до 15-25 см снега - Цензор.НЕТ 3163
показати весь коментар
12.11.2016 15:33 Відповісти
Вот кому снег - радость!
показати весь коментар
13.11.2016 11:22 Відповісти
И так искренне, так классно!
показати весь коментар
13.11.2016 11:25 Відповісти
ГСЧС предупреждает о сильном снегопаде в воскресенье: до 15-25 см снега - Цензор.НЕТ 3365
показати весь коментар
13.11.2016 11:30 Відповісти
Супер:Граждан также призывают не ходить под раскидистыми деревьями и держаться подальше от рекламных щитов и линий электропередач.Источник: https://censor.net/n414658
Умнее не придумаешь!
показати весь коментар
12.11.2016 15:42 Відповісти
Можно будет снежную бабу вылепить и вставить ей морковку.
показати весь коментар
12.11.2016 15:43 Відповісти
ГСЧС предупреждает о сильном снегопаде в воскресенье: до 15-25 см снега - Цензор.НЕТ 5122
показати весь коментар
12.11.2016 15:49 Відповісти
Не, я лучше теплой справненькой вставлю ...
показати весь коментар
12.11.2016 16:40 Відповісти
показати весь коментар
12.11.2016 17:56 Відповісти
У нас снег валит с самого утра .
показати весь коментар
12.11.2016 15:46 Відповісти
У Вас это где?
показати весь коментар
12.11.2016 16:00 Відповісти
Черновцы .
показати весь коментар
12.11.2016 16:18 Відповісти
для Кличко это нокаут
показати весь коментар
12.11.2016 15:48 Відповісти
россия уже началала дестабилизацию Украины по плану "Шатун"! В Кремле заставили Кабмин... потратить на свой автопарк 33 млн/гр!ГСЧС предупреждает о сильном снегопаде в воскресенье: до 15-25 см снега - Цензор.НЕТ 7384
показати весь коментар
12.11.2016 15:51 Відповісти
Не все смогут убрать завтрашний снег. Вернее, убрать смогут все, но не каждый сможет это сделать...
показати весь коментар
12.11.2016 15:57 Відповісти
Это потому что завтраший снег завтра будет вчерашним. А кто ж его сможет? Не каждый.
ГСЧС предупреждает о сильном снегопаде в воскресенье: до 15-25 см снега - Цензор.НЕТ 9396
показати весь коментар
12.11.2016 16:14 Відповісти
вот мне интересно а шо цензор молчит про обыски сбу в интертелекоме ,чо за херня вообще происходит опять с изятием оборудования
показати весь коментар
12.11.2016 16:37 Відповісти
Зато цензор ********* крайне важные новости аля в селе Задрыщинск слесарь Петро врезался в корову. И сразу эту новость на главную.Это же так важно и интересно.
показати весь коментар
12.11.2016 16:48 Відповісти
Кацапе, пішов кобилі під хвіст , разом з ******.
показати весь коментар
12.11.2016 17:53 Відповісти
.
Погода в Марабелье в городке Аталая-Исдабе, на вилле не указанной в электронной декларации Петра Порошенко.
Сейчас 12.11.2016.16:50 облачно с пояснениями +19°C Вечером +18, Ночью+16. Осадки не предвидятся! Доброго вам отдыха ! И не забывайте вовремя платить за предоставленные Вам коммунальные услуги!
показати весь коментар
12.11.2016 16:55 Відповісти
ГСЧС предупреждает о сильном снегопаде в воскресенье: до 15-25 см снега - Цензор.НЕТ 2584
показати весь коментар
12.11.2016 17:04 Відповісти
показати весь коментар
12.11.2016 18:09 Відповісти
Та фосо почистит.
показати весь коментар
12.11.2016 20:11 Відповісти