"Армія наша нікому не загрожує", - Путін

Збройні сили РФ нікому не загрожують, і їхнє першочергове завдання - оборона території Росії.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости,про це заявив президент РФ Володимир Путін."Армія наша нікому не загрожує. Хочу це ще раз підкреслити, щоб всі почули", - сказав він.
За його словами, в Збройних силах РФ в кілька разів зросли кількість тренувань, навчань і раптових перевірок, які "чомусь турбують наших партнерів".
"Коли вони проводять якісь навчання, ми не турбуємося, а вони чомусь відразу починають нервувати. Нервові такі", - заявив Путін.
"Повторюю, це важливо: ми нікому не загрожуємо, нікому не збираємося загрожувати. Так нам навіщо? У нас територія найбільша в світі.... Нам потрібно надійно забезпечити безпеку своєї власної країни, свого власного народу. Наша армія зробити це в змозі, розвиватимемо її і далі", - підкреслив президент РФ.
дык в сша не одним человеком всё решается.