9712 відвідувачів онлайн
5 076 66

Рада пішла на перерву до 11:00

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
Слід зазначити, що депутати так і не почали виступів.
Народний депутат від Радикальної партії Юрій-Богдан Шухевич вийшов на трибуну з наміром зачитати якусь заяву. Але лідер РП Олег Ляшко почав протестувати і просити перерву.

Парубій, у свою чергу, заявив, що оголошує перерву до 11:00 на вимогу двох фракцій - Радикальної партії і "Народного фронту" і запросив голів фракцій - Максима Бурбака та Олега Ляшка до свого кабінету для консультацій.
Топ коментарі
+15
пошли менять памперсы?
показати весь коментар
15.11.2016 10:53 Відповісти
+10
А Вы господа-товарищи видели сколько ментов в Киеве ,я не пойму почему они не на фронте ,я не пойму почему они воюют не с оккупантами а с собственным народом !!!!
показати весь коментар
15.11.2016 10:59 Відповісти
+9
Сбежали ?
показати весь коментар
15.11.2016 10:53 Відповісти

Завантаження...