Рада пішла на перерву до 11:00
Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
Слід зазначити, що депутати так і не почали виступів.
Народний депутат від Радикальної партії Юрій-Богдан Шухевич вийшов на трибуну з наміром зачитати якусь заяву. Але лідер РП Олег Ляшко почав протестувати і просити перерву.
Парубій, у свою чергу, заявив, що оголошує перерву до 11:00 на вимогу двох фракцій - Радикальної партії і "Народного фронту" і запросив голів фракцій - Максима Бурбака та Олега Ляшка до свого кабінету для консультацій.
Топ коментарі
+15 Луиза Тумбочкина
показати весь коментар
15.11.2016 10:53 Відповісти Посилання +10 Олег Хардин
показати весь коментар
15.11.2016 10:59 Відповісти Посилання +9 Центроболт
показати весь коментар
15.11.2016 10:53 Відповісти Посилання