Другий сервісний центр МВС відкрився в Києві. ФОТОрепортаж
Так, колишній МРЕВ перетворився на двоповерховий сервісний центр МВС, який забезпечений всіма видами необхідного зв'язку, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі центру.
19 адміністраторів, серед яких нові співробітники, що забезпечують якісне надання послуг із реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів та інші послуги сервісних центрів МВС.
"Сервісний центр МВС на Авторинку був одним з найскладніших і найбільш корумпованих. Зараз це просторий і сучасний двоповерховий сервісний центр, оснащений електронною чергою, електронним інформаційним боксом. У нас є планшет для оцінки якості надання послуг, а також веб-камера, де можна переглянути обслуговування і завантаженість центру. Це вже другий центр у Києві і третій в Україні. Обіцяємо, що такі з'являться всюди по Україні", - зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.
Серед основних переваг нового сервісного центру МВС - сучасні технології, система прозорих кабінетів і спеціально підготовлений клієнтоорієнтований персонал.
Сервісні центри МВС відкрили всі доступи зворотного зв'язку, що дозволяє моніторити роботу сервісних центрів МВС і роз'яснювати громадянам порядок отримання послуг - можна скористатися зручним сайтом, соціальними мережами. А незабаром запрацює кол-центр.
До кінця року сервісні центри МВС нового зразка з'являться ще в 9 областях України.






Прийшлось потрати купу бабла у суді, суд я виграв (значить копи не праві), нашо той центр???