ГПУ завершила розслідування про розкрадання 450 млн грн "Нафтогазу" братами Кацубами
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Нафтогазу".
"Слідством встановлено, що Олександр і Сергій Кацуби в період із серпня 2012 року по 2013 рік шляхом зловживання службовим становищем заволоділи грошовими коштами "Нафтогазу" на суму понад 450 млн грн. За даними слідства, для заволодіння коштами використовувалися схеми фіктивних закупівель нафтопродуктів. Найближчим часом справу буде передано до суду", - йдеться в повідомленні.
За результатами слідства "Нафтогаз" отримає право звернутися до винних осіб із вимогою про відшкодування завданих збитків.
"Нафтогаз" і надалі буде активно співпрацювати зі слідчими органами з метою компенсації шкоди, завданої компанії неправомірними діями колишнього керівництва", - підкреслили в прес-службі компанії.
Вот и сказочке конец, а кто слушал молодец..