Окупанти обстріляли Широкине з 152-мм артилерії, - прес-центр АТО

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-центрі штабу АТО.
У вечірньому зведенні зазначається: "На Маріупольському напрямку окупанти з мінометів вели вогонь по Широкиному, Красногорівці, Талаківці, Павлополю.
По Широкиному вогонь вела 152-міліметрова артилерія, стріляв і танк.
На Луганському напрямку з гранатометів обстріляли Оріхове та Кримське.
А на Донецькому напрямку, в районі Авдіївки і Луганського, по наших позиціях ворог вів вогонь із мінометів, гранатометів і стрілецької зброї".
Топ коментарі
+7 Gulfiliz Zorlu
показати весь коментар
19.11.2016 18:38 Відповісти Посилання +7 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
19.11.2016 18:44 Відповісти Посилання +4 Login
показати весь коментар
19.11.2016 18:44 Відповісти Посилання