Поліція нікого не затримала внаслідок акцій у центрі Києва, - Крищенко
Про це розповів керівник Головного управління Нацполіції в місті Києві Андрій Крищенко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Усе пройшло як ви самі бачили, але нікого не затримали. Всього постраждали троє людей, однак найбільше - дівчинка 1995 року народження. Вона необережно вилізла на парапет біля Сбербанку Росії (підземний пішохідний перехід біля станції метро пл. Льва Толстого - ред.) і впала вниз. Вона отримала тяжке ушкодження", - сказав він.
За словами Крищенка, за фактом нападу на будівлі на площі Льва Толстого поліція проводить слідчі дії, слідчий безпосередньо оглядає місце події, після чого буде узгоджуватися з процесуальним керівником кваліфікація правопорушення.
"Думаю буде 296, "хуліганство", і вмисне знищення майна", - сказав він.
Крищенко зазначив, що коли слідчі встановлять осіб, причетних до нападів і зберуть усі докази, буде встановлено роль, ступінь провини і форму співучасті кожного з тих, хто брав участь у погромах.
Він також повідомив, що громадський порядок на Майдані в понеділок забезпечували близько 6 тисяч правоохоронців Нацполіції і Нацгвардії. Водночас керівник столичної поліції вважає, що правоохоронці відпрацювали добре на заходах, присвячених річниці Революції гідності.
Топ коментарі
+14 Oleks
показати весь коментар
21.11.2016 23:11 Відповісти Посилання +7 NNN
показати весь коментар
21.11.2016 23:19 Відповісти Посилання +6 Garsia UA
показати весь коментар
21.11.2016 23:24 Відповісти Посилання
