Гройсман: Я хочу відучити державний апарат "кошмарити" бізнес
Уряд рішуче налаштований знімати всі бар'єри і перепони, що заважають розвитку бізнесу в Україні.
Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну."Ми готові знімати всі бар'єри, всі перепони для того, щоб бізнес швидше розвивався", - наголосив глава уряду.
Прем'єр-міністр зазначив, що Уряд бореться за збільшення економічного зростання. Це можливо забезпечити "тільки тоді, коли буде серйозна дерегуляція, інвестиція в реальний сектор економіки, і для цього потрібно створювати такі умови".
Уряд запровадив тісний діалог із бізнесом, регулярні зустрічі для того, щоб "зрозуміти, в яких умовах живе підприємництво", зазначив Прем'єр-міністр.
Він зауважив, що запрошує на такі зустрічі із бізнесом представників силових, контролюючих органів, профільних міністерств.
"Я хочу, щоб представники влади і контролюючих структур бачили очі підприємців. Я хочу відучити державний апарат "кошмарити" бізнес. Це дуже важливе питання. Треба зрозуміти, хто заради кого працює і в кого, які функції", - наголосив Володимир Гройсман.
Прем'єр-міністр зауважив, що мав десятирічний досвід підприємництва та знає, як непросто складаються відносини між бізнесом і державою.
"Треба створювати умови, за яких ніхто не буде штучно перешкоджати бізнесу розвиватися", - підкреслив він.
За словами Голови Уряду, у різних нормативно-правових актах України записано багато "безглуздих речей". У питанні скасування таких обмежень треба діяти рішуче, швидко і, головне, не вводити нових регуляцій, переконаний Прем'єр-міністр.
"Ні в кого не повинно бути сумнівів, що в нашого Уряду є така рішучість", - зазначив Володимир Гройсман.
[Зображення недоступне]