Два туристи з Німеччини заблукали в Карпатських горах, - Держприкордонслужба
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Держприкордонслужби.
"Отримавши інформацію від місцевих жителів про рух у бік державного кордону двох невідомих осіб, прикордонники відразу розпочали пошукові заходи. В результаті, на відстані близько 1 км від лінії кордону, "зелені берети" виявили двох чоловіків - громадян Німеччини, які мали при собі документи. Мандрівники пояснили, що прибули на Закарпаття з туристичною метою та йшли на одну із вершин місцевої гори, однак, у зв'язку з погіршенням погодних умов, збились з маршруту", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що на громадян Німеччини складено адміністративні документи про порушення прикордонного режиму та роз'яснені правила перебування в прикордонній зоні.
"Отримавши інформацію від місцевих жителів про рух у бік державного кордону двох невідомих осіб, прикордонники відразу розпочали пошукові заходи. В результаті, на відстані близько 1 км від лінії кордону, "зелені берети" виявили двох чоловіків - громадян Німеччини, які мали при собі документи. Мандрівники пояснили, що прибули на Закарпаття з туристичною метою та йшли на одну із вершин місцевої гори, однак, у зв'язку з погіршенням погодних умов, збились з маршруту", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що на громадян Німеччини складено адміністративні документи про порушення прикордонного режиму та роз'яснені правила перебування в прикордонній зоні.
До слідуючого потяга залишалося три години і він вирішив прогулятись по місту.
Але тут сталася халепа - він заблукав та й подумав що мабуть буде краще знайти
зупинку та доїхати до вокзалу автобусом. Бачить назутріч йому йдуть молоді люди та й запитує:
- Хлопци, а где тут у вас останівка?
- Хе, зупинка тут неподалік. Але ти москалю вже приїхав.