11067 відвідувачів онлайн
4 645 27

Два туристи з Німеччини заблукали в Карпатських горах, - Держприкордонслужба

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Держприкордонслужби.

"Отримавши інформацію від місцевих жителів про рух у бік державного кордону двох невідомих осіб, прикордонники відразу розпочали пошукові заходи. В результаті, на відстані близько 1 км від лінії кордону, "зелені берети" виявили двох чоловіків - громадян Німеччини, які мали при собі документи. Мандрівники пояснили, що прибули на Закарпаття з туристичною метою та йшли на одну із вершин місцевої гори, однак, у зв'язку з погіршенням погодних умов, збились з маршруту", - сказано в повідомленні.

Також читайте: Прикордонники затримали нелегалів із Єгипту, В'єтнаму і Шрі-Ланки

Зазначається, що на громадян Німеччини складено адміністративні документи про порушення прикордонного режиму та роз'яснені правила перебування в прикордонній зоні.
Топ коментарі
+6
Їхав якось москаль потягом та й мав пересадку в місті Коломия.
До слідуючого потяга залишалося три години і він вирішив прогулятись по місту.
Але тут сталася халепа - він заблукав та й подумав що мабуть буде краще знайти
зупинку та доїхати до вокзалу автобусом. Бачить назутріч йому йдуть молоді люди та й запитує:
- Хлопци, а где тут у вас останівка?
- Хе, зупинка тут неподалік. Але ти москалю вже приїхав.
показати весь коментар
29.11.2016 11:30 Відповісти
+3
Ліс кругляк шукали?
показати весь коментар
29.11.2016 11:28 Відповісти
+3
Не заблудились, а записались в бандеровцы.
показати весь коментар
29.11.2016 11:38 Відповісти

Завантаження...