4350 відвідувачів онлайн

Ми увійшли в Сирію, щоб покласти край правлінню Асада, - Ердоган

Туреччина почала військову операцію в Сирії, щоб покласти край правлінню нинішнього президента країни Башара аль-Асада.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське", про це заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, передає Hurriyet.
"За моїми оцінками, близько мільйона людей загинули в Сирії. Ці смерті все ще тривають без винятку для дітей, жінок і чоловіків. Де Організація Об'єднаних Націй? Що вона робить? Вона в Іраку? Ні. Ми терпіли, але нам увірвався терпець, нам довелося увійти в Сирію разом із "Вільною сирійською армією", - заявив він.
Ердоган додав, що його армія перебуває в Сирії для встановлення справедливості.
"Ми увійшли туди, щоб закінчити правління тирана аль-Асада", - сказав Ердоган.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ВВС Сирії завдали удару по турецьких силах: ЗМІ підозрюють РФ у помсті за збитий Су-24
Топ коментарі
+84
Ну в отличии от кацапов у Турции как у члена НАТО есть высокоточное оружие, как следствие можно избежать большого количества жертв среди мирняка. И да я хочу увидеть разорваные в клочья трупы кацапов и ублюдков армии Ассада, которые уничтожали сирийских женщин и детей
показати весь коментар
29.11.2016 22:16 Відповісти
+79
Если с Дамаска грузят унитазы на Кузю то да .
показати весь коментар
29.11.2016 22:15 Відповісти
+76
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
29.11.2016 22:15 Відповісти

Завантаження...