Бойовики знищують власних дезертирів, намагаючись "списати" це на обстріли ЗСУ, - ІС
Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав нардеп із "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.
За його словами, у "9-му окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти" (Новоазовськ) "1 АК ДНР", "військовослужбовці" мінометної батареї, дезертирувавши з бойових позицій і хаотично відстрілюючись від переслідування, вбили Тісакова П.А., який тікав із ними, а також поранили ще двох товаришів по службі. У розвідувальному підрозділі цього ж полку четверо "військовослужбовців" самовільно залишили бойові позиції і зі зброєю в руках дезертирували, але змушені були здатися після того, як їх заблокував на околиці Новоазовська "комендантський взвод" бойовиків. У "2-му мотострілецькому батальйоні" "9-го полку" військовослужбовці Барбишев А.М. і Бурій В.А., дезертирувавши з бойових позицій, викрали в н.п. Новоазовськ цивільний автомобіль і мали намір проїхати на ньому через блокпост, але на виїзді з міста були затримані. Під час затримання один із дезертирів загинув, другого важко поранили.
"Намагаючись приховати інформацію про такого штибу події (дезертирство і загибель "військовослужбовців"), командування російсько-терористичних військ заявляє про систематичні обстріли своїх позицій і населених пунктів з боку Збройних Сил України, "списуючи" під них власних знищених і поранених дезертирів", - зазначив Тимчук.
Допомогти нашим ПВО-шникам можна тут:
https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fgoo.gl%2FqXg6F8&h=mAQGJRVQrAQGMwbhxYs1m7Lmf-9-5B5iGQsll9hp8G4S9hQ&enc=AZM2RE0Hh43w9oA_-42iiF6gQ3kq8Mp8S-Jd3DozcRZYQf9eXek9nvDGKtpuQOlkmbmh5kFJjCVJKqi6GfVU4-7-wH4efYDYqKyuRjcDanUEYonkYxXYK9nSBoU_naroXyJpRdvdg0I1QsNXOEVxQL0b6ICNevHmDmiekukdK01lUOHKhZTz9Ci7426pRpR2DKs-Z2kJiBe53mR1bnXKGZQc&s=1 https://goo.gl/qXg6F8 https://www.facebook.com/backandalive/photos/a.346200148870762.1073741828.346164665540977/725987560892017/?type=3