"Ми зійшлися на думці, що нинішній незадовільний стан російсько-американських відносин потрібно виправляти", - Путін про розмову з Трампом
Про це Путін заявив, виступаючи на міжнародному форумі "Примаковські читання", передає Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости
"Ми зійшлися на думці, що нинішній незадовільний стан російсько-американських відносин, безумовно, потрібно виправляти. Як я вже говорив, наша країна готова пройти свою частину шляху", - сказав він.
Президент зазначив, що відносини з США деградували не з вини Росії. Тепер, коли в Білий дім скоро прийде новий президент, "хотілося б вірити, що з'явиться шанс налагодити відносини, які важливі не тільки для народів обох країн, а й для забезпечення міжнародної стабільності і безпеки", додав він.
Похоже , что этот плешивый карлик держит весь Мир за идиотов !
Кто в 21-ом веке мог решиться на перекраивание границ государств да ещё в Европе ?!
Кто , как не амбициозный дебил во-главе огромной страны , народ которой , мягко говоря , не адекватен народу цивилизованных государств , да ещё обладает ядерным оружием повышенной мощности !!!
Путин - это опасный амбициозный дебил современности .