7900 відвідувачів онлайн
5 869 14

Президент Киргизстану Атамбаєв засудив діяльність російських пранкерів, які розіграли Порошенка

Президент Киргизстану Алмазбек Атамбаєв засудив російських пранкерів, які організували телефонний розіграш Президента України Петра Порошенка, зателефонувавши йому від імені Атамбаєва.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РІА Новости.

"Я не прихильник таких розіграшів. Це не був дружній розіграш, швидше, думаю, політичний", - заявив Атамбаєв у четвер під час прес-конференції. Він зазначив, що тут у нього "почуття гумору відмовляє" і що Україні, її президенту зараз "і без того важко".
Нагадуємо, російські пранкери Володимир Кузнєцов (Вован) і Олексій Столяров (Лексус) опублікували файл, де, за їхнім твердженням, вони розмовляють із Порошенком від імені президента Киргизстану Атамбаєва. Прес-секретар президента України Святослав Цеголко визнав факт розмови Порошенка з російськими пранкерами і звинуватив їх у зв'язках зі спецслужбами РФ.

Також читайте: "Не обійшлося без участі працівників зовнішньополітичного відомства Киргизстану", - Цеголко про розмову Порошенка з "Атамбаєвим"
Топ коментарі
+3
В опщем алаверди від киргизів. Кацапські військови бази нахер.
показати весь коментар
01.12.2016 11:44 Відповісти
+2
Да, да грешно смеяться над больными людьми...

Оставьте старого алкоголика в покое.
показати весь коментар
01.12.2016 11:31 Відповісти
+2
А шо так поздно осудил? Ржал до сих пор?
показати весь коментар
01.12.2016 11:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да, да грешно смеяться над больными людьми...

Оставьте старого алкоголика в покое.
показати весь коментар
01.12.2016 11:31 Відповісти
Странно, алкоголик и миллионер. А хотя, пусть пьет. Лишь бы пупки мальчикам на камеру не целовал.
показати весь коментар
01.12.2016 11:36 Відповісти
Ну не знаю, Наташа . Как по мне, у Вас мягко говоря, не адекватные требования к нанятому Вами на работу, за Ваши налоги, менеджеру.
показати весь коментар
01.12.2016 11:49 Відповісти
А шо так поздно осудил? Ржал до сих пор?
показати весь коментар
01.12.2016 11:32 Відповісти
Вообще-то с телефонного автомата вот так просто не позвонишь президенту.
Налицо действие ФСБ, либо содействие самого Атамбаева.
показати весь коментар
01.12.2016 11:38 Відповісти
Почему так не троллят Меркель, Оланда или Обаму?
Просто потому, что они реально работают на те страны, которые их выбрали, а наш "гарант" работает исключительно на свое финансовое пузо.
показати весь коментар
01.12.2016 11:51 Відповісти
щось погано він працює на своє пузо - з 2013р статки зменшились удвічі..
показати весь коментар
01.12.2016 18:55 Відповісти
Киркоров пор поводу недавнего инцидента тоже отмазывается, дескать - Маруани пранкеры разыграли. А проследив действия этих пранкеров за последний год, напрашивается вопрос - в каких званиях эти самые пранкеры ходят? Думаю не ниже майора.
показати весь коментар
01.12.2016 11:44 Відповісти
Ну, шутка у них почти удалась. Российская база "должна уйти" из Киргизии, - Атамбаев
https://www.rbc.ua/rus/news/rossiyskaya-baza-dolzhna-uyti-kirgizii-atambaev-1480582617.html
показати весь коментар
01.12.2016 11:48 Відповісти
это не пранкеры, это путинские жополизы, лучша посмотрите что Вольнов чудит на россии -

https://www.youtube.com/channel/UCRMICnFYFyIKDBszZ_U3tBw Евгений Вольнов
показати весь коментар
01.12.2016 11:44 Відповісти
В опщем алаверди від киргизів. Кацапські військови бази нахер.
показати весь коментар
01.12.2016 11:44 Відповісти
Звонок президента https://www.youtube.com/watch?v=mQzNLIrQdsc
Президент Кыргызстана Атамбаев осудил деятельность российских пранкеров, разыгравших Порошенко - Цензор.НЕТ 1911