"Нафтогаз" є корупційною структурою, яку треба терміново ліквідувати", - Тимошенко
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила лідер "Батьківщини", народний депутат Юлія Тимошенко в ефірі "Шустер LIVE".
"Йдеться про 51 млрд грн, запланованих на субсидії. Ці кошти переправляють на НАК "Нафтогаз", яка є корупційною структурою і яку треба терміново ліквідувати. Ця компанія нічого не робить: не транспортує, не видобуває. Це такий онкологічний наріст, який доїть всю країну", - сказала вона.
За її словами, корупційна влада витягує з НАК бюджетні гроші для монополістів - постачальників комунальних послуг. "Їм треба перерахувати ці субсидії на НАК "Нафтогаз України", на "Укргазвидобування", а там вони їх ділять", - зазначила вона.
Політик нагадала, що в парламенті вже давно зареєстрований проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії з корупційної діяльності чиновників НАК "Нафтогаз України", проте документ не ставиться на розгляд і голосування.
"Йдеться про 51 млрд грн, запланованих на субсидії. Ці кошти переправляють на НАК "Нафтогаз", яка є корупційною структурою і яку треба терміново ліквідувати. Ця компанія нічого не робить: не транспортує, не видобуває. Це такий онкологічний наріст, який доїть всю країну", - сказала вона.
За її словами, корупційна влада витягує з НАК бюджетні гроші для монополістів - постачальників комунальних послуг. "Їм треба перерахувати ці субсидії на НАК "Нафтогаз України", на "Укргазвидобування", а там вони їх ділять", - зазначила вона.
Політик нагадала, що в парламенті вже давно зареєстрований проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії з корупційної діяльності чиновників НАК "Нафтогаз України", проте документ не ставиться на розгляд і голосування.
1. світова економічна криза, що призвело до зниження експорту;
2. заборона Ющенком Стельмаху з НБУ розробляти спільну позицію з Кабміном по держбюджету на 2010 рік - всупереч законодавству;
3. заборона Ющенком для всіх "губернаторів" (а призначаються і звільняються вони президентом) відвідувати засідання з Тимошенко на її вимогу - всупереч законодавству яке підпорядковує "губерів" прем"ру.
4. протидія ПР по всіх напрямках всередині країни, в т.ч. через контрольоване мас-медіа. А згадайте хто такі Б.Соколовський, А.Кислинський, О.Шлапак і як вони публічно щодня паплюжили ВСІ ДІЇ прем"єр-міністра?
5. обвал гривні з 4,65 до 9,00 рішенням Стельмаха без врахування позицій Кабміна.
І при тому тоді жилось краще, квартплата була нижче, пальне дешевше, і майже не було забастовок.
АУ, ви цього вже не пам"ятаєте? Коротка пам"ять - поганий симптом!!!