12011 відвідувач онлайн

"Нафтогаз" є корупційною структурою, яку треба терміново ліквідувати", - Тимошенко

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила лідер "Батьківщини", народний депутат Юлія Тимошенко в ефірі "Шустер LIVE".

"Йдеться про 51 млрд грн, запланованих на субсидії. Ці кошти переправляють на НАК "Нафтогаз", яка є корупційною структурою і яку треба терміново ліквідувати. Ця компанія нічого не робить: не транспортує, не видобуває. Це такий онкологічний наріст, який доїть всю країну", - сказала вона.

Читайте також: Суд продовжив арешт екс-заступника глави "Нафтогазу" Кацуби та призначив 450 млн грн застави

За її словами, корупційна влада витягує з НАК бюджетні гроші для монополістів - постачальників комунальних послуг. "Їм треба перерахувати ці субсидії на НАК "Нафтогаз України", на "Укргазвидобування", а там вони їх ділять", - зазначила вона.

Політик нагадала, що в парламенті вже давно зареєстрований проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії з корупційної діяльності чиновників НАК "Нафтогаз України", проте документ не ставиться на розгляд і голосування.

Також читайте: "Нафтогаз" підіграє Росії, - голова ОДА Сумщини Клочко
Топ коментарі
+35
Нафтогаз поэтому и не ликвидируют,потому что власть кормится его коррупционными схемами,а Коболеву дает за это большущую зарплату и премии по полмиллиона,чтобы молчал и денежки им перекачивал.Где и за что еще дают такие премии в Украине и можно представить какое идет в Нафтогазе воровство.И хватает наглости Коболеву явиться к Шустеру и лить грязь на Тимошенко,которая вообще к этой власти никакого отношения не имеет.Наглые подлые сатанисты сидят в Кабмине и выше.
показати весь коментар
03.12.2016 12:18 Відповісти
+28
конечно надо, взяли суки и все долги ,,Наканафтогаза,, повесили на население, включив их в тарифы. интересно как то получается ,,ахметовым,, списали, а на нас повесили. во как! это уметь надо, а вы говорите, - та у нас нет профессионалов. ха ха ха не то что профессионалов, а талантливых...
показати весь коментар
03.12.2016 12:03 Відповісти
+26
Коли ЮВТ була прем"єром, згадайте що було -
1. світова економічна криза, що призвело до зниження експорту;
2. заборона Ющенком Стельмаху з НБУ розробляти спільну позицію з Кабміном по держбюджету на 2010 рік - всупереч законодавству;
3. заборона Ющенком для всіх "губернаторів" (а призначаються і звільняються вони президентом) відвідувати засідання з Тимошенко на її вимогу - всупереч законодавству яке підпорядковує "губерів" прем"ру.
4. протидія ПР по всіх напрямках всередині країни, в т.ч. через контрольоване мас-медіа. А згадайте хто такі Б.Соколовський, А.Кислинський, О.Шлапак і як вони публічно щодня паплюжили ВСІ ДІЇ прем"єр-міністра?
5. обвал гривні з 4,65 до 9,00 рішенням Стельмаха без врахування позицій Кабміна.

І при тому тоді жилось краще, квартплата була нижче, пальне дешевше, і майже не було забастовок.

АУ, ви цього вже не пам"ятаєте? Коротка пам"ять - поганий симптом!!!
"Нафтогаз" является коррупционной структурой, которую надо срочно ликвидировать", - Тимошенко - Цензор.НЕТ 4042
показати весь коментар
03.12.2016 12:28 Відповісти

Завантаження...