"Президент допустив підписання секретних документів у рамках Мінських домовленостей", - Тимошенко
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила глава парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі "112 Україна".
Вона висловила припущення, що в цих домовленостях, якщо вони існують, йдеться про вибори на Донбасі та особливий статус регіону за всяку ціну.
"За Мінським угодами все зайшло в глухий кут зі тієї причини, що президент допустив підписання секретних документів у рамках Мінських домовленостей, про які ніхто нічого не знає: вони не оприлюднені. І ще одні домовленості, на мою думку, були підписані в "нормандському форматі". А зараз президент зрозумів, що на Заході чекають виконання цих умов, а в українському суспільстві вони неприйнятні", - сказала вона.
Нагадаємо, згідно з даними опитування, проведеного Центром Разумкова, позитивно оцінюють результати Мінських домовленостей 9,2% громадян України.
Вона висловила припущення, що в цих домовленостях, якщо вони існують, йдеться про вибори на Донбасі та особливий статус регіону за всяку ціну.
"За Мінським угодами все зайшло в глухий кут зі тієї причини, що президент допустив підписання секретних документів у рамках Мінських домовленостей, про які ніхто нічого не знає: вони не оприлюднені. І ще одні домовленості, на мою думку, були підписані в "нормандському форматі". А зараз президент зрозумів, що на Заході чекають виконання цих умов, а в українському суспільстві вони неприйнятні", - сказала вона.
Нагадаємо, згідно з даними опитування, проведеного Центром Разумкова, позитивно оцінюють результати Мінських домовленостей 9,2% громадян України.
Топ коментарі
+37 Ivory
показати весь коментар
04.12.2016 12:57 Відповісти Посилання +36 сидор сидоров #370749
показати весь коментар
04.12.2016 12:56 Відповісти Посилання +28 Топ Ган
показати весь коментар
04.12.2016 12:59 Відповісти Посилання