Керівників трьох підрозділів столичної поліції відсторонено від виконання службових обов'язків
Таке рішення прийнято керівництвом Національної поліції сьогодні, 5 грудня, для забезпечення повного і всебічного розслідування обставин вчорашньої трагедії в селі Княжичі Броварського району Київської області.
Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі столичної поліції.
У повідомленні зазначається: "Згідно з рішенням т. в. о. голови Національної поліції України Вадима Трояна, на час проведення службового розслідування від виконання службових обов'язків відсторонено керівників трьох оперативних підрозділів ГУ НП у місті Києві, які відповідали за проведення спецоперації в селі Княжичі Броварського району Київської області. Також відсторонено весь особовий склад, який брав у ній участь".
Як повідомляли, в ніч на неділю в селищі Княжичі Київської області внаслідок перестрілки загинули 5 правоохоронців.
Двоє співробітників належали до Держслужби охорони, двоє були поліцейськими розвідниками, і ще один - співробітником спецпідрозділу КОРД.
За повідомленням народного депутата України Антона Геращенка, перестрілка сталася випадково, через непорозуміння під час виконання операції із затримання злочинців.Джерело: https://censor.net/ua/n417906
Прокуратура Київської області проводить досудове розслідування інциденту.
Виконувач обов'язків голови Нацполіції Вадим Троян повідомив про зв'язок із правоохоронними органами злочинного угруповання.Джерело: https://censor.net/ua/n417906
Руководство МВД заинтересовано в том, чтобы скрыть правду о перестрелке в Княжичах Киевской области, заявил в комментарии изданию http://gordonua.com/ "ГОРДОН" президент Украинской ассоциации профессионалов безопасности Сергей Шабовта.
"Там очень много нестыковок. Это наталкивает на мысль, что не все так однозначно. Вполне возможно, что на самом деле перестрелка и массовая гибель людей произошла в результате каких-то преступных действий, в том числе и со стороны правоохранителей. И как ни парадоксально, это больше укладывается в общую картину произошедшего. Полиция охраны могла оказаться там случайно либо же сработала сигнализация. Причем организовать этот вызов - не самая сложная задача. В Княжичах полиция охраны могла стать свидетелем каких-то событий, за что их и убили. То есть они могли оказаться в роли ненужных свидетелей", - заявил Шабовта.
Он считает, что руководство МВД заинтересовано в том, чтобы скрыть правду о событиях в Княжичах.
рехформа..
https://www.facebook.com/vasyl.tereshchuk?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf Василь Терещук
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1358629830814059&set=a.114494805227574.19647.100000011650608&type=3 2 грудня о 16:27 ·
Проспект Перемоги. Третя ночі. Три проститутки символічно тусуються майже навпроти Центрального ЗАГСу, курять і мерзнуть. Я шукаю цілодобову аптеку (нежить у мене, а не те, що ви подумали))) Тут біля проституток спиняється патрульна машинка поліції. Маячки моргають, все як треба. Гм, думаю я, і що ж? Стаю поглянути.
З машинки приємний голос говорить проституткам:
- Дєвочькі, нормально всьо?
- Нормально! - дружно відповідають "дєвочькі". - Тіки холодно.
- Ну здєсь я помочь нє магу! - повагом відповідає поліцейський голос. - Пагода нє в нашей компєтєнциі!
"Дєвочькі" вимушено сміються. Поліція повільно від'їжджає.
Що я хочу сказати у цій ситуації керівництву столичної поліції, МВС, президентові та Господу Богу?
Я хочу сказати, що це якась ганьба: проститутки розмовляють державною мовою, а поліцейські - чорт-зна як!