10771 відвідувач онлайн
13 947 110

Кононенко діє від імені Порошенка, - Онищенко

Народний депутат від БПП Ігор Кононенко отримує $ 20 з кожної тонни вугілля, що поставляється з окупованого Донбасу, заявив депутат від "Волі народу" Олександр Онищенко.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив виданню Kyiv Post.

Онищенко також заявив, що саме Кононенко приходив у його офіс і забирав один мільйон доларів на "кишенькові витрати". Про цей факт Онищенко розповідав раніше, не називаючи імені цієї людини.
Депутат повторив свої попередні слова про те, що він брав участь у підкупі депутатів Ради для Порошенка, додавши, що в цьому процесі разом із ним були задіяні Кононенко і депутати від БПП Ігор Грановський і Сергій Березенко.
"Грановський назвав ці звинувачення "нонсенсом", а Березенко не відповів на запит про коментарі", - додали у виданні.
Онищенко також розповів, що призначення депутата від БПП Юрія Луценка Генпрокурором обійшлося в два мільйони доларів, які були виплачені депутатам.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко не втручається в діяльність НАБУ у справі про записи Онищенка, - Ситник

Замовником дискредитаційної кампанії проти екс-прем'єра Арсенія Яценюка, на яку він нібито витратив 30 мільйонів доларів, Онищенко також назвав Кононенка.
Крім того, Онищенко розповів виданню про те, що має аудіозаписи, які нібито доводять спроби Порошенка підкупити депутатів, отримати гроші від бізнесменів або захопити бізнес, захопити грошові потоки державного підприємства "Укргазвидобування", а також переговори про купівлю каналу "112 Україна".
Топ коментарі
+19
Давно пора эту лысую воровскую мартышку в камеру отправить вместе с парашенками-грановскими и прочим ворьем. А если их не посадят, народ просто развесит всю эту наглую и лживую мразь на фонарях праздничными новогодними гирляндами
показати весь коментар
09.12.2016 16:35 Відповісти
+16
"не может быть", он "шатает", они честные.
показати весь коментар
09.12.2016 16:34 Відповісти
+13
пока только балаболит. ждём доказательств.
показати весь коментар
09.12.2016 16:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Не,ну не парадокс???? Сами выбрали,а теперь гадите по полной!!! А сами-то какие? Что, все честные? Я 2-а раза голосовал за Юльку и что,да после всего,что она напоказовала я за нее и пол голоса не отдам!! А чего никто не скажет слов благодарности за то,что во время правления Пороха и его команды,за кратчайшие сроки,практически возродилась армия с нуля,че об этом молчите или думаете это просто!!!!????? Можете только сидеть на диване и оскорблять своего преза,мне он НАШ,который в рашке много был и друзья у него там,так в споре он сказал,попробуй там путяру обозвать,можешь и схлопотать,а здесь, ПРАТИВНО! Уже Яценюка обгадили с ног до головы,попробуй отмойся,а со слов Онищенко,так он почти герой!!!!
показати весь коментар
09.12.2016 20:03 Відповісти
Пламенная речь тронула)
Забыл, однако, о том, что "Яценюка обгадили" на деньги Онищенко по заказу того самого "НАШЕГО"(с) Ты уж как-то внимательнее
показати весь коментар
09.12.2016 22:29 Відповісти
Странно, но я верю этому гавнюку.
показати весь коментар
09.12.2016 21:59 Відповісти
Ну почему странно: одно другому вполне соответствует. Все органично, так ск-ть
показати весь коментар
09.12.2016 22:19 Відповісти
Британська адвокатська компанія Atkins Thomson застерегла "Українську правду" від публікацій звинувачень Онищенка на адресу президента Петра Порошенка. Компанія при потребі подаватиме судові позови на будь-яке видання у Європі та світі за будь-яку републікацію цих наклепницьких звинувачень Онищенка. http://www.pravda.com.ua/news/2016/12/9/7129382/
показати весь коментар
09.12.2016 22:15 Відповісти
Президентская сторона решила оплптить услуги британской юриспуденции?
"Мы за ценой не постоим"(c)
- Примерно как в свое время Ахметов теми же методами защищал свое "честное имя" от нападок "продажных украинских журналюг"...
показати весь коментар
09.12.2016 22:24 Відповісти
Кононенко действует от имени Порошенко, - Онищенко - Цензор.НЕТ 1178
показати весь коментар
09.12.2016 23:44 Відповісти
Кононенко действует от имени Порошенко, - Онищенко - Цензор.НЕТ 2649
показати весь коментар
09.12.2016 23:46 Відповісти
Тепер у фактів про бізнес бариги на крові українців з'явились конкретні цифри, хто буде вести справу хєпеу, ФСБУ чи може краще відразу Гаага?
показати весь коментар
10.12.2016 09:47 Відповісти
Сторінка 2 з 2