9569 відвідувачів онлайн
6 166 86

Протягом 2016 року найбільш затребуваними серед роботодавців залишаються робітничі професії

Станом на початок грудня в базі даних державної служби зайнятості перебувають 53,3 тисячі вакансій. У переважній більшості найбільш затребуваними серед роботодавців протягом усього 2016 року залишаються робітничі професії.

Про це повідомив в.о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, повідомляє прес-служба відомства.
"Протягом 11 місяців 2016 кількість вакансій у базі Служби зайнятості становила понад 870 000. Аналізуючи їх, можу сказати, що в країні не вистачає робочих рук. Ви знаєте, що служба зайнятості реформується і її послуги стають все більш доступні для населення. Тому комплектація вакансій проходить набагато швидше. Вже сьогодні почався процес реорганізації, в рамках якого ми плануємо зменшити кількість адміністративно-господарського персоналу та збільшити кількість фахівців, які займаються обслуговуванням клієнтів", - підкреслив В. Ярошенко.
За його словами, в країні найбільша потреба в таких фахівцях: водії автотранспортних засобів, продавці продовольчих товарів, підсобні робітники, оператори котелень, швачки, кухарі, вантажники та інші робітничі професії.
Разом із цим ми бачимо, що поряд зі звичайними професіями, які іноді навіть не вимагають кваліфікації, виник дефіцит у фахівцях різної спеціалізації.
Серед професій, в яких є дефіцит фахівців найбільше таких: водій тролейбуса (154 вакансії і лише 26 претендентів), лікар загальної практики сімейний лікар (119 вакансій і 16 претендентів), слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (236 вакансій і 156 претендентів), фрезерувальник (192 вакансії і 79 претендентів), молодший інспектор МВС (117 вакансій і 44 претенденти). У країні також не вистачає лікарів-педіатрів, лікарів-терапевтів, токарів, шліфувальників.
При цьому серед найпопулярніших професій серед безробітних є бухгалтер (по країні роботу з цього напрямку шукають 7467 безробітних), керівник підприємства-директор (3503 безробітних), спеціаліст державної служби (4862 безробітних), економіст (2879 безробітних), головний бухгалтер (2150 безробітних), юрист (1176 безробітних).
Дисбаланс між попитом і пропозицією на робочу силу спостерігається по всій Україні.
"Дисбаланс на ринку праці - це загальнонаціональна проблема, яка відома країні вже багато років. Є перелік спеціальностей, на які популярно вчитися - це юристи, економісти, менеджери. У той час, коли в роботодавців надлишок працівників таких професій, а не вистачає саме конкретних професіоналів", - підкреслив Ярошенко.
Разом із тим він зазначив, що якщо професія людини стала не затребувана на ринку праці, то в Службі зайнятості можна абсолютно безкоштовно перенавчитися на нову спеціальність. У структурі ДСЗ працюють 11 центрів професійно-технічної освіти, в яких можна освоїти одну із 77 професій: від бармена чи офіціанта, до програміста чи водолаза.
Топ коментарі
+11
Вот у меня сварщик очень обиделся на владу и при своей полуолигархической зарплате уже второй день в запое.

а виноват кто?

ПЕТЯ !!!
показати весь коментар
09.12.2016 17:15 Відповісти
+10
Влада не зацікавлена в розбудові України .
При нашому величезному потенціалі - Україна перетворюється в джерело дешевої робочої сили для інших країн .
показати весь коментар
09.12.2016 17:14 Відповісти
+6
В течение 2016 года наиболее востребованными среди работодателей остаются рабочие профессии

С зарплатой 100 - 200 долларов и с полным отсутствием КЗОТ!
показати весь коментар
09.12.2016 17:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Влада не зацікавлена в розбудові України .
При нашому величезному потенціалі - Україна перетворюється в джерело дешевої робочої сили для інших країн .
показати весь коментар
09.12.2016 17:14 Відповісти
Вот у меня сварщик очень обиделся на владу и при своей полуолигархической зарплате уже второй день в запое.

а виноват кто?

ПЕТЯ !!!
показати весь коментар
09.12.2016 17:15 Відповісти
И сколько, если не секрет, вы платите своему сварщику?
показати весь коментар
09.12.2016 17:21 Відповісти
Ему б самому кто заплатил )

Он херню несёт - вы ведётесь
показати весь коментар
09.12.2016 17:25 Відповісти
просто интересно стало сколько сейчас реально сварные получают, мое первое образование.
показати весь коментар
09.12.2016 17:35 Відповісти
http://rabota.ua/zapros/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%89%D0%B8%D0%BA/%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2 тыц
показати весь коментар
09.12.2016 17:45 Відповісти
туфта.
в киеве меньше 12 хрен нормального найдёшь
показати весь коментар
09.12.2016 17:50 Відповісти
тебя послать на великорусском наречии русского языка ?
показати весь коментар
09.12.2016 19:13 Відповісти
это для Киева нормальные деньги?
показати весь коментар
09.12.2016 18:01 Відповісти
12- средние для сварщика

есть и 7 для тех, кто прихватівать умеет
есть и 30 для тех, чью работу прибором проверяют
показати весь коментар
09.12.2016 18:26 Відповісти
прикольно, а я дурень в електронику поперся....
показати весь коментар
09.12.2016 20:04 Відповісти
вот видишь,
а не попёрся бы в электронику, сейчас был бы в запое в знак протеста против грабежа властей)))
показати весь коментар
09.12.2016 20:10 Відповісти
почему то всегда был уверен что сварщики в запой не могут уйти. у него же руки будут труситься! хм.
показати весь коментар
10.12.2016 10:03 Відповісти
а я их после запоя ставлю перфоратором бетон ковырять )))
показати весь коментар
10.12.2016 10:33 Відповісти
да ты изверг! а как же сочувствие и человеческое сострадание? ))))
хотя о чем я, уже одно то что шеф держит не смотря на проблемы уже и есть акт доброй воли!)
показати весь коментар
12.12.2016 09:03 Відповісти
про 7 для умеющих прихватывать это правда?
показати весь коментар
09.12.2016 22:50 Відповісти
для кийова - да.
но это попервах,
а потом смотрят на остальные качества
показати весь коментар
09.12.2016 22:55 Відповісти
если хочешь утроиться начиная с прихватки, то должен понимать масштаб стоимости жилья
показати весь коментар
09.12.2016 22:56 Відповісти
а документы об образовании нужны,чи достаточно просто уметь?
масштаб стоимости жилья-тут не понял.
мне просто интересно,работа то у меня есть,просто всегда неплохо подумывать о запасном варианте.
показати весь коментар
09.12.2016 23:02 Відповісти
Пишу последний коммент и иду спать.

Достаточно просто уметь, но хрен ты устроишься, просто приехав вслепую в Киев.
Обычно происходит так:
есть работники в каком-нибудь цеху и начальник, которому нужен ещё один работник, обычно спрашивает у тех, кто уже работает, нет ли у них знакомых, которых они взяли бы. Зачастую эти работники предлагают своих знакомых. В 90 % случаев их нанимают. А дальше пойдёт.

Ты из какой местности?
показати весь коментар
09.12.2016 23:12 Відповісти
жду, не сплю
показати весь коментар
09.12.2016 23:32 Відповісти
с добрым утром.извини,я заснул.
степная у меня местность в основном.
показати весь коментар
10.12.2016 09:06 Відповісти
фу... копейки, за такую то работу!
показати весь коментар
09.12.2016 18:03 Відповісти
На комуналку вистачить. Он Вован Гройсман теж на одному медку сидить, пухне і не дзижчить.
показати весь коментар
09.12.2016 18:06 Відповісти
да кого ты слушаешь ?
он нашёл в нете первые попавшиеся объявы.

я тебе про реалии пишу.
показати весь коментар
09.12.2016 18:28 Відповісти
10 - 13 тыс.
показати весь коментар
09.12.2016 17:51 Відповісти
и что варят, на каком оборудовании работают что такие деньги платите?
показати весь коментар
09.12.2016 17:59 Відповісти
скорее всего, полуавтомат, если не на стройке

порошковая сварка по зарплате дороже
показати весь коментар
09.12.2016 18:30 Відповісти
полуавтомат более реалистично
показати весь коментар
09.12.2016 20:01 Відповісти
с одной стороны.
но полуавтомат работает в тепле,
а обычная тыкалка работает на стройке - на морозе, ветре высоте и дожде,
а за это тоже надо доплачивать
показати весь коментар
09.12.2016 20:08 Відповісти
верно. но ведь и ответственность разная. пусть в тепле но под ультразвук или на холоде но лишь бы швы проварены были (к примеру арматуру варит под бетон). хотя о чем это , сидя в теплом кабинете перед компом! ))))
показати весь коментар
12.12.2016 09:07 Відповісти
алигархическая это 3200))) значит 1600))) причем в конверте))
показати весь коментар
09.12.2016 17:47 Відповісти
7,
но это не киев и работа - не бей лежачего
показати весь коментар
09.12.2016 17:49 Відповісти
...вложил ему рюмку в одну руку, а бутылку в другую!
показати весь коментар
09.12.2016 17:28 Відповісти
----- стосовно зварювальників: у нас в нуко-промислової абораторії 2 сварювальника поїхали на роботу до Польщі в жовтні тому, що наші незарплати їх вже замучили.
показати весь коментар
09.12.2016 17:54 Відповісти
і це не дивно.

але в польщі на нормальних підприємствах давно варять порошком,
а наші навіть не бачили такого
показати весь коментар
09.12.2016 18:31 Відповісти
Влада заинтересована накрасть побыстрее и сдрыснуть в Панаму, когда жопу припечет.
показати весь коментар
09.12.2016 17:18 Відповісти
Вже ... Вони вже давно там і їх діти також ...
Тут вони тільки бабло заробляють .
показати весь коментар
09.12.2016 18:27 Відповісти
Влада не зацікавлена в розбудові України .

Яка там "влада"! Везде люки канализционные поворовали - а "влада" видать в доле.
показати весь коментар
09.12.2016 17:20 Відповісти
Это от высоких пенсий и зарплат люди люки воруют.
показати весь коментар
09.12.2016 17:26 Відповісти
вы еще приведите статистику по люкам. есть люки - воруют, нет - не воруют. Так может не так все и плохо раз есть что воровать.
показати весь коментар
09.12.2016 17:46 Відповісти
А шо ж не в доле? А кто металлоломовый "бизнес" крышует?
показати весь коментар
09.12.2016 17:29 Відповісти
В течение 2016 года наиболее востребованными среди работодателей остаются рабочие профессии - Цензор.НЕТ 4902
показати весь коментар
09.12.2016 17:15 Відповісти
Власти особенно будут нужны: садовники, дворники, гувернантки, охранники, сантехники и ассанизаторы.
показати весь коментар
09.12.2016 17:16 Відповісти
охранники - 2 раза, а может и три))
показати весь коментар
09.12.2016 17:48 Відповісти
а все продолжают как зомби идти на юристов-экономистов, которые нахер никому не нужны. нормальный строитель или сварщик намного больше зарабатывает среднего юриста.
показати весь коментар
09.12.2016 17:17 Відповісти
кум юрист зарабатывает 7 тыщ, а мы фрезеровщика за 12 нашли с большим трудом.
показати весь коментар
09.12.2016 17:23 Відповісти
а можно поинтересоваться на кого хозяин фирмы отправил учиться своих детей? Не уж то на фрезеровщиков?
показати весь коментар
09.12.2016 17:55 Відповісти
что-то с киносъемкой связано. но это скорее как хобби. 2 года назад дело было. А если серьезно, то образование сыну (в классическом понимании) - лишняя трата времени.
показати весь коментар
09.12.2016 18:17 Відповісти
В течение 2016 года наиболее востребованными среди работодателей остаются рабочие профессии

С зарплатой 100 - 200 долларов и с полным отсутствием КЗОТ!
показати весь коментар
09.12.2016 17:18 Відповісти
не хватает рабочих рук...?а кто за такие зарплаты работать будит? дураков нет, кончились. 2-3 месяца работы вне Украины---- больше годового заработка в Украине!!! пусть Петя с Гросей вместе за 3200 сами конфеты делают
показати весь коментар
09.12.2016 17:18 Відповісти
А зачем Украине "рабочие профессии", вот юристы-экономисты - это да!...
показати весь коментар
09.12.2016 17:18 Відповісти
Да,рабочих действительно не хватает а ПТУ выпускает то что и приняли да только из дипломом которым подтеркться.За то любой ИТРровец придя в резиновых сапогах через месяц два уже ездит на машине в салафане.
У нас не Украина а страна юристов и экономистов которые даже не показавши себя в работе имеют заоблачные зарплаты и пиевилегии.
показати весь коментар
09.12.2016 17:23 Відповісти
вот только не надо про заоблачные зарплаты юристов и экономистов. многие из юристов предпочитают за 4-5 тыщ сутки трое в охране постоять.
показати весь коментар
09.12.2016 17:26 Відповісти
обычно смотрят не на диплом, а смотрят, что человек умеет. По крайней мере мои хорошие знакомые студенты 2-4х курсов так и находили себе достойную работу
показати весь коментар
09.12.2016 17:50 Відповісти
беда лохи исчезают .нахаляву никто не хочет работать и правильно делают .пусть привыкают платить
показати весь коментар
09.12.2016 17:29 Відповісти
Колись у сша була подібна ситуація -- криза. Ну так вони знайшли простий вихід - будівництво доріг.
Нам би тим самим зайнятись -- будівництвом доріг і соціального державного майна. Відразу отримали би купу робочих міст, перезапуск економіки, а на виході -- прекрасну інфраструктуру і держжитло, для оренди чиновникам чи простим громадянам. Але це не можливо, бо там не передбачено кража коштів і виведення в офшори.
показати весь коментар
09.12.2016 17:38 Відповісти
Ключевое слово - колись. Не сравнивайте строительство дорог на заре автомобилизма и сейчас. Это две большие разницы. Современная дорога - это сложное техническое сооружение, которое простой лопатой уже не построишь. Да и нужно как минимум знать куда строить и с какой пропускной способностью, а для этого нужно создать проект и его обосновать.
показати весь коментар
09.12.2016 18:04 Відповісти
У нас самая **..тая бухгалтерия в мире. Нашему бухгалтеру надо памятник поставить. Поэтому они и требуются, т.к. вымирают.
показати весь коментар
09.12.2016 17:40 Відповісти
ажиотажа среди абитуриентов на бухучет не было. во всяком случае в этом году. туризм, менеджмент, юристы да программисты в фаворе
показати весь коментар
09.12.2016 17:54 Відповісти
туризм, менеджмент, юристы - вообще не о чём. Папики потом устроят. На технарей никто идти не хочет. Знаете почему? Нулевые знания после школы. Деградация образования на лицо.
показати весь коментар
09.12.2016 17:59 Відповісти
Нету никакого дефицита рабочих - не надо трындеть.
Есть гигантская НЕДОПЛАТА рабочим - потому никто и не хочет.



Да еще обман при оплате (кидалово).
показати весь коментар
09.12.2016 17:42 Відповісти
Є декіька категорій робочич:
1.ті що пристроїлись на держслужбі
2.ті що працюють за кордоном
3.ті що відкрили свою справу
4.ті що немають виходу і працюють де можуть
5.ті що небудуть працювати ні при якій владі ні при великій зарплатні
показати весь коментар
09.12.2016 17:47 Відповісти
Ще є категорія тих, хто знає ціну своїй роботі і знаходить роботу сам.
показати весь коментар
09.12.2016 18:00 Відповісти
Гройсаны под дурачков косят:
нарисовали самые маленькие в Европе зарплаты,
обломали курс гривны,
и ждут, что все побегут работать.
показати весь коментар
09.12.2016 17:47 Відповісти
В нас навіть продавців бракує, бо власники жлоби і платити не хочуть.
показати весь коментар
09.12.2016 17:52 Відповісти
А где бы найти такого, работника не слишком дорогого?...
показати весь коментар
09.12.2016 17:58 Відповісти
всі на плантації до порошенок!!!!...... батрачити за 3 юро в день......
показати весь коментар
09.12.2016 18:05 Відповісти
Гройсманы планируют себе так: посидите без денег, и прибежите даже на такую зарплату.

А на деле будет так: толковые уедут или найдут работу сами.
А вакансии останутся ждать алкашей, дебилов и тех кто даже не понимает языка.
Маланский менеджмент.
показати весь коментар
09.12.2016 18:08 Відповісти
объясните пожалуйста шо это за зверь такой "специалист государственной службы" и чем он опасен?
показати весь коментар
09.12.2016 22:49 Відповісти