Загін бойовиків "ДНР" погрожував місії ОБСЄ, вимагаючи їжу, - МОУ
За минулу добу в зоні АТО поранення зазнав бойовик так званого "9-го полку ДНР". Цей загін зіткнувся з проблемою забезпечення продовольством, водою і дровами. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив спікер Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко під час традиційного брифінгу, трансляцію якого вів телеканал "112 Україна".
"Підтверджені втрати противника - один поранений окупант зі складу так званого "9-го полку". Українська розвідка повідомляє, що, крім бойових втрат, у цьому підрозділі противника є серйозні проблеми із забезпеченням продовольством, водою і дровами. Саме тому нещодавно загін бойовиків погрожував місії ОБСЄ, вимагаючи їжу", - розповів Лисенко.
Топ коментарі
+92 Andy Fisher #145349
показати весь коментар
10.12.2016 14:38 Відповісти Посилання +69 vavan0404
показати весь коментар
10.12.2016 15:03 Відповісти Посилання +52 vavan0404
показати весь коментар
10.12.2016 14:57 Відповісти Посилання