Курдські бойовики взяли на себе відповідальність за теракти в Стамбулі
Курдське угруповання "Соколи свободи Курдистану", яке відкололося від "Робочої партії Курдистану", заявило про свою відповідальність за теракт у Стамбулі.
Про це в неділю, 11 грудня, повідомляється в заяві на сайті організації, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.У повідомленні, зокрема, йдеться про продовження боротьби за незалежність Курдистану. Це не перший напад, який "Соколи" здійснили в 2016 році.
Нагадуємо, теракт стався ввечері суботи, 10 грудня. Біля стадіону "Водафон Арена" пролунали два потужні вибухи. Це сталося за 2 години після завершення матчу, в якому зустрічалися дві турецькі команди. Через теракт загинули 38 осіб, ще 155 поранені, передає агентство AFP. 11 грудня турецька влада оголосила одноденний національний траур за жертвами теракту.
Курды это коммунисты, марксисты, террористы РПК, YPG, PYD, и др.
Эта вся курдская, по сути, совковая шушера на содержании и подсосе у Кремля, ещё с совковых времён.
Курды сейчас воюют, взрывают турков, которые сейчас воюют против ИГИЛ в северной Сирии под Аль-Бабом.
Так же курды воюют против повстанцев в Сирии.
Но никогда курды не воюют против Асада и рашистов, потому что курды это коммунистические твари - союзники пуйла.