Бойовики стверджують, що на Донбас прибуло 3 батальйони "польських найманців", - ІС
Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав керівник групи "Інформаційний опір", нардеп Дмитро Тимчук.
За словами Тимчука, в командуванні "1-го АК ДНР" стверджують, що на ділянках у районі Авдіївки, в районі Мар'їнки і на приморському напрямку йде посилення сил АТО за рахунок "польських найманців".
"За "даними" командування окупантів, нібито на фронт прибуло до 3-х батальйонів "польських найманців", які "беруть участь у боях" разом із підрозділами ЗСУ. За версією командування бойовиків, всі прибулі "найманці" - "ветерани спецпідрозділів, які пройшли війну в Іраку", - написав Тимчук.
Топ коментарі
+39 5 копійок
показати весь коментар
12.12.2016 10:54 Відповісти Посилання +23 Ali Hasan
показати весь коментар
12.12.2016 10:54 Відповісти Посилання +21 рекорд надоев #375855
показати весь коментар
12.12.2016 10:58 Відповісти Посилання