6740 відвідувачів онлайн
15 730 112

Бойовики стверджують, що на Донбас прибуло 3 батальйони "польських найманців", - ІС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав керівник групи "Інформаційний опір", нардеп Дмитро Тимчук.
За словами Тимчука, в командуванні "1-го АК ДНР" стверджують, що на ділянках у районі Авдіївки, в районі Мар'їнки і на приморському напрямку йде посилення сил АТО за рахунок "польських найманців".

"За "даними" командування окупантів, нібито на фронт прибуло до 3-х батальйонів "польських найманців", які "беруть участь у боях" разом із підрозділами ЗСУ. За версією командування бойовиків, всі прибулі "найманці" - "ветерани спецпідрозділів, які пройшли війну в Іраку", - написав Тимчук.
Топ коментарі
+39
І п"яні негри на БТРах.
показати весь коментар
12.12.2016 10:54 Відповісти
+23
"По "данным" командования оккупантов, якобы на фронт прибыло до 3-х батальонов "польских наемников", которые "участвуют в боях" вместе с подразделениями ВСУ. По версии командования боевиков, все прибывшие "наемники" - "ветераны спецподразделений, прошедшие войну в Ираке", - а шо не так? Славяне приехали мочить уродов.
показати весь коментар
12.12.2016 10:54 Відповісти
+21
Четыре танкиста и собака
показати весь коментар
12.12.2016 10:58 Відповісти

Завантаження...