10122 відвідувача онлайн

"Усі бачать, що "мінський формат" не працює", - посол Польщі Пєкло

Про це він повідомив на прес-конференції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.
"Усі бачать, що "мінський формат" не працює. Навіть Німеччина бачить, що "мінський формат" не працює", - сказав Пєкло.
Він зазначив, що Росія має вичікувальну позицію, поки не буде сформовано адміністрацію новообраного Президента США Дональда Трампа.
Топ коментарі
+6
"Все видят, что "минский формат" не работает", - посол Польши Пекло - Цензор.НЕТ 135
показати весь коментар
13.12.2016 11:27 Відповісти
+2
Вот немцы с французами не видят.
показати весь коментар
13.12.2016 11:27 Відповісти
+2
не все. у соевого кренделя проблемы со зрением. и у его команды рехворматоров. там все орут, начиная с шоколадного барыги: "альтернативы Минску нет, молчать агенты кремля!"
показати весь коментар
13.12.2016 11:29 Відповісти

Завантаження...