"Усі бачать, що "мінський формат" не працює", - посол Польщі Пєкло
Про це він повідомив на прес-конференції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.
"Усі бачать, що "мінський формат" не працює. Навіть Німеччина бачить, що "мінський формат" не працює", - сказав Пєкло.
Він зазначив, що Росія має вичікувальну позицію, поки не буде сформовано адміністрацію новообраного Президента США Дональда Трампа.
Топ коментарі
+6 Роман Шишацкий
показати весь коментар
13.12.2016 11:27 Відповісти Посилання +2 UApatriotUA
показати весь коментар
13.12.2016 11:27 Відповісти Посилання +2 cimbitep
показати весь коментар
13.12.2016 11:29 Відповісти Посилання