10344 відвідувача онлайн
2 091 32

Кабмін розробить законопроект про передачу земель в управління об'єднаним громадам, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що Кабінет Міністрів має намір розробити окремий законопроект про передачу земель в управління об'єднаним територіальним громадам.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми будемо готові подати окремий законопроект, в якому буде написано, що всі землі об'єднаних територіальних громад передаються в управління", - сказав він у ході Форуму об'єднаних громад у четвер у Києві.

Прем'єр зазначив, що розраховує в січні-лютому провести зустріч глав громад із депутатами Верховної Ради і сподівається на підтримку парламентом цього законопроекту.
"Всі землі повинні бути передані в управління об'єднаним територіальним громадам", - сказав прем'єр.
Топ коментарі
+4
Весьма хитроумный дерибан.
показати весь коментар
15.12.2016 12:25 Відповісти
+3
Це знайшли спосіб як роздерибанити землю України.
показати весь коментар
15.12.2016 12:29 Відповісти
+2
Чим погано зараз коли кожній громадянин-власник може сам розпоряжатися своєю власністтю , обробляти самому чи здати в оренду, не питаючи якусь міфічну громаду, чи не києвські бандити і стануть тими громадами
показати весь коментар
15.12.2016 12:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кабмин разработает законопроект о передаче земель в управление объединенным громадам, - Гройсман - Цензор.НЕТ 2749
показати весь коментар
15.12.2016 12:20 Відповісти
.. что значит в управление? ... в собственность !!!!
показати весь коментар
15.12.2016 12:21 Відповісти
Це знайшли спосіб як роздерибанити землю України.
показати весь коментар
15.12.2016 12:29 Відповісти
а как красиво излагает подлец !!
показати весь коментар
15.12.2016 12:33 Відповісти
Ося Бендер, як то кажуть, нервно курит в сторонке...
показати весь коментар
15.12.2016 12:50 Відповісти
Пояснюю. Земля в Громаді належить кожному громадянину у вигляді ПАЮ,
Отож громада може або сама обробляти Землю, або передати двом-трьом фермерам, або запросити іноземну (чи вітчизняну) керючу компанію або віддати наприклад Суці і ПДРСу Косюку (поните керівника АП, що повернув майже 1 млрд. грн. ПДВ і злиняв?)
показати весь коментар
15.12.2016 12:40 Відповісти
Они и так собственность громады. Только вот управляет ими Госгеокадастр.
Гройсман передачу в управление громаде еще будучи спикером проталкивал.
показати весь коментар
15.12.2016 13:10 Відповісти
Весьма хитроумный дерибан.
показати весь коментар
15.12.2016 12:25 Відповісти
ага, вы там за землей следите, ухаживайте, а деребанить её будем мы, ... очень оригинально
показати весь коментар
15.12.2016 12:29 Відповісти
Цікаво, а на землі обітованній, Гройша б дослужився до посади зав-базаром. ? Чи там на керівних посадах дураків не тримають?
показати весь коментар
15.12.2016 12:28 Відповісти
Вишиваний, на твоєму прикладі я бачу, що ПДРСом бути зовсім не складно. Просто потрібно схрестити двох придурків....
А тепер по суті. Якщо Кабмін це зробить, то це буде НАЙБІЛЬШИМ кроком в реформуванні країни, бо дасть шанс Громадам а не київським бандитам, самим розпоряджатись своїм головним активом ЗЕМЛЕЮ
показати весь коментар
15.12.2016 12:37 Відповісти
Чим погано зараз коли кожній громадянин-власник може сам розпоряжатися своєю власністтю , обробляти самому чи здати в оренду, не питаючи якусь міфічну громаду, чи не києвські бандити і стануть тими громадами
показати весь коментар
15.12.2016 12:51 Відповісти
Организуют новые колхозы общины, во главе которых будет председатели-бандиты из местной мафии. Затока тебе в пример.
показати весь коментар
15.12.2016 13:00 Відповісти
ти кончений дебіл... У клептократичній країні будь який перерозподіл буде закінчуватись дерибаном...
Спочатку реформується влада, а потім усе інше...
Або спочатку робиться революція, а потім усе інше...
показати весь коментар
15.12.2016 12:58 Відповісти
ВСЯ УКРАЇНСЬКА ЗЕМЛЯ БУДЕ НАЦІОНАЛІЗОВАНА, А ВСІ ІЗРАЇЛЬТЯНИ БУДУТЬ ЖИТИ В ІЗРАЇЛІ З ПАЛЕСТИНЦЯМИ. БЕЗ НАШИХ ГРОШЕЙ.
показати весь коментар
15.12.2016 12:37 Відповісти
.. ще один в ж..пу трахнутий...
показати весь коментар
15.12.2016 12:41 Відповісти
Ссиш, не буде земля ваша. Ваша доля - палестинці. Без американської і німецької "гуманітарки" мільярдами.
показати весь коментар
15.12.2016 12:47 Відповісти
Я, наприклад, отримав у спадок 3 га землі. Ти хочеш націоналізувати і забрати її у мене?
А х..й в жопу ти не хочеш? Або вила в груди?
показати весь коментар
15.12.2016 12:42 Відповісти
Ти, наприклад, підеш лісом.
показати весь коментар
15.12.2016 12:48 Відповісти
осторожно! процент ********* в коментах критический!
показати весь коментар
15.12.2016 12:48 Відповісти
ты его скачкообразно повысил
показати весь коментар
15.12.2016 13:01 Відповісти
Тем что привлек тебя?
показати весь коментар
15.12.2016 13:04 Відповісти
я уже участвовал в обсуждении, до него и тебя, Шоколадное Око
показати весь коментар
15.12.2016 13:08 Відповісти
у кого что болит...
показати весь коментар
15.12.2016 13:10 Відповісти
Эй! огонь по своим?
показати весь коментар
15.12.2016 13:31 Відповісти
Упс. Перепутал ники
показати весь коментар
15.12.2016 13:36 Відповісти
У вас похожие немного
показати весь коментар
15.12.2016 13:37 Відповісти
Я бы добавил "сказочных", но они, блин, очень даже реальные.
Не имея понятия о чем идет речь городят такую ересь.
показати весь коментар
15.12.2016 13:14 Відповісти
раздача/передел земель продолжается.. для это придумали новые законы вместо того чтобы продавать на ауционах
показати весь коментар
15.12.2016 13:30 Відповісти
В чем заключается раздача земель при передаче управления землей территориальной громады самой громаде?
показати весь коментар
15.12.2016 13:38 Відповісти