8854 відвідувача онлайн
33 002 94

Туск: Ми зробили все, щоб врятувати Угоду про асоціацію з Україною

На Саміті ЄС було зроблено все можливе для того, щоб відбулася ратифікація Нідерландами Угоди про асоціацію з Україною.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон, про це Президент Європейської ради Дональд Туск заявив на прес-конференції в Брюсселі.
"Ми зробили все, що змогли, щоб врятувати Угоду про асоціацію, яку вже ратифіковано 27 державами-членами ЄС і Європарламентом. Ухвалене рішення максимально сприяє ратифікації Угоди в Нідерландах. Воно повинно зняти стурбованість, яку висловили нідерландські виборці цього року", - наголосив Туск.
"Тепер відповідальність - на боці Нідерландів", - додав президент Європейської ради.
За його словами, ратифікація важлива не тільки для України, але і для стійкості політичної системи Євросоюзу.

Також читайте: ЄС узгодив рішення щодо ратифікації Угоди про асоціацію з Україною з урахуванням умов Нідерландів
Топ коментарі
+16
Наркопідери і так виродяться, перетворяться в якихось негроарабів... А Україна відродиться, головне що расєю послали безповоротно *****. Слава Україні!
показати весь коментар
16.12.2016 01:34 Відповісти
+15
та пох...на них. а нам своє робити!
показати весь коментар
16.12.2016 01:23 Відповісти
+10
понимаю, что эмоции и нужно сейчас молчать в тряпочку, но как хочется, чтобы наши голландцам какой-нить пистон вставили!
показати весь коментар
16.12.2016 01:22 Відповісти

Завантаження...