Туск: Ми зробили все, щоб врятувати Угоду про асоціацію з Україною
На Саміті ЄС було зроблено все можливе для того, щоб відбулася ратифікація Нідерландами Угоди про асоціацію з Україною.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон, про це Президент Європейської ради Дональд Туск заявив на прес-конференції в Брюсселі.
"Ми зробили все, що змогли, щоб врятувати Угоду про асоціацію, яку вже ратифіковано 27 державами-членами ЄС і Європарламентом. Ухвалене рішення максимально сприяє ратифікації Угоди в Нідерландах. Воно повинно зняти стурбованість, яку висловили нідерландські виборці цього року", - наголосив Туск.
"Тепер відповідальність - на боці Нідерландів", - додав президент Європейської ради.
За його словами, ратифікація важлива не тільки для України, але і для стійкості політичної системи Євросоюзу.
Топ коментарі
+16 Панько Недобрий
показати весь коментар
16.12.2016 01:34 Відповісти Посилання +15 Ivan Pidbujpata
показати весь коментар
16.12.2016 01:23 Відповісти Посилання +10 жовтоблакитний
показати весь коментар
16.12.2016 01:22 Відповісти Посилання