11006 відвідувачів онлайн

Росія готова постачати Україні газ після передоплати, - міністр енергетики РФ Новак

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив міністр енергетики РФ Олександр Новак.
"Якщо заплатять гроші, поставки будуть", - сказав він.
"У нас немає суперечки щодо ціни, у них немає заборгованостей. Підписання угод на кшталт "зимового пакета" з Україною наразі не потрібне. Потрібна тільки передоплата "Нафтогазом" "Газпрому" - і поставки будуть. Тому м'яч на боці "Нафтогазу", - додав чиновник.

Нагадаємо, Росія, Україна та єврокомісар з енергетики Марош Шефчович провели тристоронні переговори щодо газу. Росія запропонувала відновити поставки 1,5-4 млрд кубометрів газу в Україну на умовах чинного контракту з урахуванням створених низьких цін. Україна наполягає на вилученні з контракту умови "бери або плати".
Топ коментарі
+70
идите нахрен со своей предоплатой
показати весь коментар
17.12.2016 16:37 Відповісти
+39
ПНХ --убийцы !!!
показати весь коментар
17.12.2016 16:39 Відповісти
+37
Они так и не поняли, что мы их на..й послали?
показати весь коментар
17.12.2016 16:38 Відповісти

Завантаження...