Росія готова постачати Україні газ після передоплати, - міністр енергетики РФ Новак
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив міністр енергетики РФ Олександр Новак.
"Якщо заплатять гроші, поставки будуть", - сказав він.
"У нас немає суперечки щодо ціни, у них немає заборгованостей. Підписання угод на кшталт "зимового пакета" з Україною наразі не потрібне. Потрібна тільки передоплата "Нафтогазом" "Газпрому" - і поставки будуть. Тому м'яч на боці "Нафтогазу", - додав чиновник.
Нагадаємо, Росія, Україна та єврокомісар з енергетики Марош Шефчович провели тристоронні переговори щодо газу. Росія запропонувала відновити поставки 1,5-4 млрд кубометрів газу в Україну на умовах чинного контракту з урахуванням створених низьких цін. Україна наполягає на вилученні з контракту умови "бери або плати".
Топ коментарі
+70 Стрелок
показати весь коментар
17.12.2016 16:37 Відповісти Посилання +39 Василий СПРУТ
показати весь коментар
17.12.2016 16:39 Відповісти Посилання +37 Dmitriy Petrov
показати весь коментар
17.12.2016 16:38 Відповісти Посилання