Евакуацію мирних жителів з Алеппо зупинено
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛIГАБiзнесIнформ, про це повідомила Сирійська обсерваторія з прав людини.
Також на невизначений час зупинилася евакуація з двох міст, які тримають в облозі повстанці. Було укладено угоду, що саме вихід звідти поранених і цивільних дозволить продовжити евакуацію з Алеппо.
Операцію було зірвано після того, як у провінції Ідліб підпалили автобуси, які прямували в міста Кефрайа і Фоуа для вивезення людей.
В Алеппо багато людей змушені ночувати на вулиці або в зруйнованих будівлях, тоді як уночі вже є заморозки.
За останніми даними представника ООН із питань Сирії Стаффана де Містури, у східній частині Алеппо досі перебувають 40 тисяч цивільних осіб і близько п'яти тисяч повстанців.
https://durdom.in.ua/uk/main/photo/photo_id/70459.phtml
Кровопийца !!