8221 відвідувач онлайн
21 616 122

Рада зрівняє права Савченко з іншими делегатами в ПАРЄ, - Ар'єв

Верховна Рада зрівняє права нардепа Надії Савченко з іншими українськими делегатами в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив глава делегації України в ПАРЄ Володимир Ар'єв в ефірі телеканалу "112 Україна".
"Завтра буде розглянута постанова, оскільки вимога ПАРЄ, щоб всі члени делегації мали однаковий рівень представництва і відповідну процедуру призначення. Щодо Надії Савченко, поки вона була в тюрмі, діяла окрема постанова і таку процедуру Ad hoc всі визнали. Сьогодні, коли ситуація змінилася і Савченко є повноправним членом парламенту України на свободі, то ми сьогодні ініціювали в комітеті із закордонних справ проект постанови, завтра вона, очевидно, буде розглянута, щоб п.2, яким Надія Савченко закріплювалася членом делегації, був скасований. Потім щодо її перебування в делегації вже буде ухвалювати рішення комітет із закордонних справ, так само, як щодо інших делегатів ПАРЄ", - сказав Ар'єв.

У відповідь на питання, чи означає це однозначне виключення Надії Савченко, він відповів негативно.
"Ні. Це буде означати, що рішення про її присутність у делегації нарівні з іншими членами делегації буде приймати комітет у закордонних справах, можливо вже завтра на засіданні. Зрівняти всіх у правах, оскільки тепер у всіх рівні умови", - уточнив Ар'єв.
Топ коментарі
+36
Рада уравняет права Савченко с другими делегатами в ПАСЕ, - Арьев - Цензор.НЕТ 2099
показати весь коментар
21.12.2016 20:56 Відповісти
+29
у нади впереди засветился пинок из ПАСЕ...
показати весь коментар
21.12.2016 20:54 Відповісти
+18
Рада уравняет права Савченко с другими делегатами в ПАСЕ, - Арьев - Цензор.НЕТ 8044
показати весь коментар
21.12.2016 21:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Рада уравняет права Савченко с другими делегатами в ПАСЕ, - Арьев - Цензор.НЕТ 9378 ii
показати весь коментар
21.12.2016 21:29 Відповісти
Новинский занял квоту опозиции в ПАСЕ и что ?
Другой опозиции для вас нет. И как начнут в телевизоре вещать "мы получили платежки" рыдать хочется. Ну дайте им хоть зарплату депутата ПАСЕ, а то жить не на что.
показати весь коментар
21.12.2016 21:35 Відповісти
А не можна обміняти Надюху на Сєнцова і Карпюка? вона ж готова на все заради полонених
показати весь коментар
21.12.2016 21:42 Відповісти
Хаотичну Надюху - с пляжа.
показати весь коментар
21.12.2016 21:44 Відповісти
tut mozet byt tak sto ejo podkupli za dengi.A jesly odin raz vziala tak budet delat vsio sto ej skazano ili vytacyt kompromat.Tut vybora togda kak i net
показати весь коментар
21.12.2016 21:49 Відповісти
Тепер шадю признають охвіційно .як палюбія ,легкою дебілкою котра може пасєщать ПАСЕ на рівні з іншими недоуммками (напр. **** праваславна навінскій)!
показати весь коментар
21.12.2016 22:03 Відповісти
Рада уравняет права Савченко с другими делегатами в ПАСЕ, - Арьев - Цензор.НЕТ 722
показати весь коментар
21.12.2016 22:04 Відповісти
В Раде совсем нет здравомыслящих? Вместо того, чтобы вообще удалить кобылу ***** и из Рады и из ПАСЕ подтверждают легитимность вредительницы. Мало она ещё вреда Украине принесла? Ждут ещё?
показати весь коментар
21.12.2016 22:10 Відповісти
тут нужно смотреть.. даже не на Савченко.. а на тех, кто её лоббирует.
показати весь коментар
21.12.2016 22:39 Відповісти
Совершенно верно!
показати весь коментар
21.12.2016 22:54 Відповісти
сам удивляюсь....
показати весь коментар
21.12.2016 22:57 Відповісти
Оооо, бачили очi що брали? Тепер повилазьте.
показати весь коментар
21.12.2016 23:06 Відповісти
Руки брали на очі не показували. А зараз ті, хто брали руки за спину, а у народу нехай хоч очі повилазять, але щоб скинути з п'єдесталу рук своїх не протягнуть. Одні напаскудили, а інші нехай хоч осліпнуть.
показати весь коментар
21.12.2016 23:54 Відповісти
Гоните её.. сраной метлой.. какое ей ПАСЕ?
показати весь коментар
21.12.2016 22:38 Відповісти
Главное не переборщить с исключениями,иначе будет плохо.
показати весь коментар
21.12.2016 22:43 Відповісти
Дайте побольше прав истинному не ахенту КГБ - Новинскому .Савченко - ахент . Новинсикй - патриет !
показати весь коментар
21.12.2016 22:53 Відповісти


У середу, 21 грудня, Комітет Верховної Ради України в закордонних справах проголосував за включення у делегацію ПАРЄ від України депутата Опозиційного блоку Вадима Новинського.
показати весь коментар
21.12.2016 22:58 Відповісти
Савченко уже надоела!!!!! Давайте Сенина освождайте! Жизни нет, давайте зрелищь.
показати весь коментар
21.12.2016 23:09 Відповісти
Посмотрел я на весь этот цирк с Приватом, "коллектив" НБУ... вот куда Надюху надо!
показати весь коментар
22.12.2016 00:01 Відповісти
зРада уравняет права сявченко с другими дегенератами в ПАСЕ...
По-другому уже не читается.
показати весь коментар
22.12.2016 00:08 Відповісти
- мелочные и мстительные людишки в парламенте.
показати весь коментар
22.12.2016 00:41 Відповісти
Думаю уровняют, а потом проще будет выгнать эту продажную кремлёвскую затычку Гадю из ПАСЕ. Но её также надо гнать и из Верховной Рады где её Юлька вписала в в свой список народных депутатов и видно что ради пиара. Или может " Батькивщина " тоже уже стала пропутлинской бандитской сепаратистской террористической группировкой .....Ну тогда продажная Гадя - Сявка ещё надолго останется в Раде и будет представлять там кровавых бандитов террористов оккупированной бандитской резервации "лугандонии".
показати весь коментар
22.12.2016 03:34 Відповісти
Сторінка 2 з 2