5773 відвідувача онлайн
6 558 74

Мінфін сформував наглядову раду "Приватбанку"

Міністерство фінансів сформувало наглядова рада Приватбанку з 7 членів.

Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк під час брифінгу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.
За його словами, до наглядової ради увійшли: Франсіс Маліж - директор ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу, Андреа Монета - керівний партнер Apollo Management, Оксана Маркарова - перший заступник міністра фінансів, Артем Шевальов - колишній заступник міністра фінансів, Стівен А. Сіліг - представник Світового банку, Сергій Алексtєнко - уповноважений із перспективних проектів "Нафтогазу України" й Енгін Акчакоча - консультант МВФ.

Читайте також: Під час переговорів про націоналізацію "Приватбанку" Коломойському дзвонила посол США Йованович, - "Лівий берег"

Голову наглядової ради поки не визначили.

Нагадаємо, 18 грудня стало відомо, що Кабінет Міністрів ухвалив рішення про націоналізацію"Приватбанку". Уряд має намір випустити 30-річні ОВДП на 150 млрд гривень і в підсумку стати 100% власником банку. Перший заступник голови банку заявив, що рішення про передачу "Приватбанку" державі було ухвалено через безпрецедентну інформатаку і загрозу для клієнтів. У "Приватбанку" запевнили, що з грошима на рахунках нічого не станеться: "Це було ключовою умовою переговорів". У свою чергу, голова Мінфіну Данилюк підтвердив: "Гроші вкладників "Приватбанку" в безпеці і захищені державою". Водночас "ПриватБанк" у зв'язку з процедурою націоналізації призупинив корпоративні платежі на добу до 9:00 20 грудня.

За даними НБУ, загальна потреба "Приватбанку" в капіталі становить 148 млрд гривень. А голова Мінфіну Данилюк зазначив, що після того як "Приватбанк" повністю стабілізується, держава планує цей банк продати. У свою чергу, президент Порошенко заявив: "Держава гарантує клієнтам "Приватбанку" недоторканність і цілісність їхніх грошей".

19 грудня Національний банк України виділив "Приватбанку" 15 млрд гривень для підтримки ліквідності.

Разом з тим, рішення про націоналізацію "Приватбанку" підтримали в МВФ і ЄБРР, а також країниG7, Євросоюз і США.

Крім того, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив:"ПриватБанк" доведений до неплатоспроможності, а за це передбачена дуже серйозна відповідальність ". Також, Мінфін для докапіталізації "ПриватБанку" випустить облігації держпозики на 116,8 млрд грн. За словами глави НБУ Гонтаревої, 116 млрд грн, необхідні для докапіталізації "ПриватБанку", зарахують як держборг.

Топ коментарі
+7
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
23.12.2016 16:58 Відповісти
+5
Да формируйте вы что хотите,надо написать Коломойскому чтоб создал новый банк.
показати весь коментар
23.12.2016 16:55 Відповісти
+5
https://www.facebook.com/svyryd.opanasovych?fref=nf Свирид Опанасович https://www.facebook.com/svyryd.opanasovych?fref=nf https://www.facebook.com/svyryd.opanasovych/posts/749840845164270# https://www.facebook.com/svyryd.opanasovych/posts/749840845164270 5 год · Доброго здоров'я, друзі! Надворі п'ятниця, над країною лунає ритмічне йорзання офісних крісел, громадяни нетерпляче ждуть кінця робочого дня, щоб ринутися у вир передсвяткових закупок. Хотя до Нового року ще більше тижня і єсть ризик розтринькать всі заощадження ще до наступлєнія оного. Так шо не поспішаєм і не приймаєм опрометчивих решеній, бо зустрічати новий фінансовий рік без копійки в кишені погана прикмета.Нє таков *****, которий в прикмети не вірить і уверенно движеться к ідеалам святого альпійского ніщенства, намекаючи вверенной його турботам Росії, шо "пожралі і хватіт" і "затянєм же потуже пояса". Ватніки понімающе кивають - кругом же враги, злобні укропи, арабські терористи, коварне НАТО, підступна Японія і подозрітєльно густонасєльонний Китай. Та даже й на Сєвере неспокойно, кажуть Канада обучає бойових пінгвінів з целью овладєть под покровом полярной ночі нєсметними багатствами Росії, залишеними практично без присмотра під прозорою кригою Льодовитого океану.В етіх трудних условіях ***** нє дремлєт і не стісняясь приміняє саме грозне оружіє Росії - колегії разних силових ведомтсв РФ. В особо сложних случаях - розширені колегії. Зараз відімо іменно такий случай, вчорашня розширена колегія міністєрства нападєній РФ отлічалася особой пахвальбой і бряцанієм, потенційні противники мали тут же надзюрити в свої каміфлірувані штани.***** привично й довго хвалився возросшей обороноспособностью РФ, намекав на бесценний бойовий опит бомбардіровок мирних кварталов Алеппо в трудних условіях повної відсутності у противника средств ПВО, потом перейшов на любиму тему модернізації вооружонних сил, а увльокшись начав нести вже откровенну околєсіцу нащот обеспеченості воєннослужащих жільйом. Понявши, шо шефа явно понєсло, ***** делікатно возразив Шойгу. Которий акцентірував вніманіє слушатєлєй на возрастающей агресівності врагов, в часності НАТО, которі толпами шастають у граніц велікой і ненаглядной Росії, находя собі удовольствіє в тріпанії нєрвов погранічнікам і висшому начальственному составу вооружонних сіл РФ. А британці дошли до того - округлив глаза тувінєц - шо проводять у себе ученія проти условного протівніка, вооружонного російською бойовою технікою та одітого в російські гімнастьорки. А НАТО - поучітєльно підняв Шойгу указатєльний палець - вообще називає Росію главним врагом і на етом остнованії безстиже роздуває свій воєнний бюджет! Ото вони недавно получили ще 23 млрд долларов, а сумарно воєнні бюджети країн НАТО составляють щас 913 млрд. долларов США - завісліво подитожив міністр. При цих словах генералітєт протясьонно замер, почулося лише мечтатєльне зітхання Рогозіна.*****, відчувши, шо Шойгу нєсколько увльокся і його понесло не туди, видав пару успокоїтєльних домашніх заготовок, окреме місце серед яких займало утверждєніє, шо армія РФ всьо-равно намного сільнєє армій любого потенціального агресора, бо от тайгі до Брітанскій морей і так далєє.Ефект від бравурних речей ***** нєсколько неожиданно подпортив назначений *****м же Трамп, которого вдруг нечистий смикнув за язика. І він заявив про намереніє модернізувати та збільшити ядєрний потенціал США, бо шото в Америки ракет малувато і якісь вони не нові. Послє чого друг Дональд приветліво помахав другу Владіміру рукою, приглашая його взять участіє в увлєкатєльной гонке ядєрних вооруженій. Глава центробанка Набіулліна глянула на парадний портрет ***** с укорізною та дрожащими руками взяла в руки годовий бюджет РФ. Не встигла вона його розкрити на сторінці "Воєнниє цацкі-пецкі", як з пронзітєльним свистом прилетів воздушний поцелуй ***** від друга Сіндзо Абе. Японія прийняла рекордний воєнний бюджет в 44 млрд.долларов США, Ельвіра Сахіпзадовна лише крякнула. В цю мить прийшло сообщеніє з Китая - в ответ на гонку воєнних бюджетов китайці дали грозну отповедь. І построїли в себе саму більшу в світі снігову бабу, висотою 34 метра. ***** з Шойгу тревожно переглянулися, а Набіулліна схопилася за голову - витрат на сніг в бюджеті не предусмотрено.Преступная халатность Набіулліної не останеться непоміченою і вже визвала в акадєміка Глазьєва азартний блєск очей. Глазьєв давно крадучись підбирається до крісла глави центробанка, но ***** його чогось ніяк не назначить. Нєкоторі кажуть, шо ***** не дає Глазьєву должності, бо воно дурне, но це грязні інсинуації. Медінський оно тоже дурний, і це нічуть не заважає йому управлять культурою та історією РФ. Та й крім того там дураків хватає і всі вони при солідних должностях, а от Сірожі все ніяк не повезе. Подейкують, шо на заваді стоїть українське проісхождєніє Глазьєва, но київська хунта вже помагає запорозькому викормишу як може, а недавно НАНУ навіть позбавила його звання акадєміка і тепер реноме Сірожі без ***** без задоринки. Но ***** всьо равно поки шо тупить. Будем надіяться, шо це временні трудності і в наступному році ми побачимо Сірожу на якійсь дуже ответственній должності.Наблюдатєлі отмічають, шо в ході розширеної колегії міністєрства нападєній странним образом провисла українська тема, про Україну не було сказано жодного слова, київська хунта обіжено поджала губи. Впрочем, возможно це така хитра уловка *****, шоб хунті було трудніше об'яснити западним партньорам із НАТО, шо Україна - форпост протистоянія з агресівним *****м, дайте, пожалуста ще грошей. Між тим, в ці хвилини отоспавшийся після празніка ФСБ і після поминок по послу Карлову ***** дає прес-конференцію, сподіваємося, шо досадний промах буде ісправлено і тема агресівної та кровожадної хунти знов займе своє достойне місце в риториці кремльовського дебіла. Після чого хунта з чистой совістью та увернной походкой отправиться на Запад за причитающоюся фінансовою та воєнно-технічною допомогою.Як буде врем'я, то дід послухає про шо ***** варнякатиме, і вам розкажу. А не буде - то й біс із ним. Цікавого воно навряд чи шось скаже, ***** давно уже нє торт.Сохраняєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за всіх наших полонених, всіляко допомагаємо Армії і не забуваємо про фізкультуру та спорт.І слєдім, шоб віздє парядок був! А не то, шо січас Минфин сформировал наблюдательный совет "Приватбанка" - Цензор.НЕТ 7034
показати весь коментар
23.12.2016 16:56 Відповісти

Завантаження...