10291 відвідувач онлайн

Бойовики перекидають підкріплення в район Світлодарської дуги, - ІС

Бойовики посилили свої позиції на Світлодарській дузі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав керівник групи "Інформаційний спротив", нардеп Дмитро Тимчук.
За його словами, в районі Світлодарської дуги супротивник підтягнув на Молочний і Калинівку підкріплення своїм передовим підрозділам зі складу резервної групи, раніше розгорнутої за дорогою Е-50 на ділянці Вуглегірськ - Булавине.
"До передової перекинуто до мотострілецької роти в розріджених бойових порядках 4 од. БМП-2, 2 од. МТ-ЛБ. Усього рушило вперед 65-70 бойовиків, розбитих на групи по 10-15 осіб, які мають із собою великокаліберні кулемети і кілька станкових гранатометів (5-6 од.)", - написав Тимчук.
Нагадаємо, 7 українських воїнів загинули, одна людина зникла безвісти після боїв під Світлодарськом 18-19 грудня.
Топ коментарі
+16
Боевики перебрасывают подкрепление в район Светлодарской дуги, - ИС - Цензор.НЕТ 1210
показати весь коментар
26.12.2016 10:11 Відповісти
+14
Последние слова павшего Героя: «Вы меня не дотащите, оставьте здесь и дайте гранаты» https://t.co/GHR2xHdHLh http://politkuhnya.info/novosti/poslednie-slova-pavshego-geroya-vy-menya-ne-dotaszite-ostavte-zdes-i-daite-granaty.html …Боевики перебрасывают подкрепление в район Светлодарской дуги, - ИС - Цензор.НЕТ 299Волонтер Юрий Мысягин рассказал о героизме Андрея Байбуса (позывной Эфа), убитого снайпером противника во время боев на Светлодарской дуге. Тело Андрея, а также еще одного украинского героя, сегодня удалось забрать у оккупантов.

Вот, что пишет Юрий на своей страничке в https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1200156583355273&id=100000828276750 Facebook :

«Я большой и у меня очень тяжёлые ранение, вы со мной намучаетесь, не дотащите меня сами погибните. Берите все оружие и возьмите того молодого раненого, он маленький вы его сможете донести, а меня оставьте здесь и оставьте мне гранаты.

Это были последние слова Андрея Байбуса позывной Эфа 41 год, сказанные своим побратимам после тяжёлого ранения вражеским снайпером на Светлодарской дуге.

Андрей отказался от эвакуации с поля боя остался и геройски погиб на Светлодарской дуге.

Раненый военный был успешно доставлен в госпиталь. Верьте в нашу армию!»Боевики перебрасывают подкрепление в район Светлодарской дуги, - ИС - Цензор.НЕТ 2187
показати весь коментар
26.12.2016 10:14 Відповісти
+14
кацапі гореть вам в аду тварі
показати весь коментар
26.12.2016 10:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ЗМІ порахували: Корпоратив ДФС Києва обійшовся у щонайменше 1 млн

http://www.pravda.com.ua/news/2016/12/26/7130929/
показати весь коментар
26.12.2016 10:04 Відповісти
Якщо терористи підтягують резерви, то їх становище дуже непевне, треба продовжувати наступ за участі артилерії та РСЗО Град, Смерч, Ураган! Ми показали як ми можемо звільняти свою землю голими руками, без підтримки артилерії, а тепер настав час наступу вже зі всіма наявними силами та засобами!
показати весь коментар
26.12.2016 10:05 Відповісти
так незрозуміло ж, чи наші висоти, чи ні?
чи виграли ми шось чи ні?
вроді якісь взяли, але не основні..., потім відступили залишивши убитих яких вчора повернули...
хто там сьогодні на ціх двух висотах невідомо...
показати весь коментар
26.12.2016 10:23 Відповісти
Навколо свіжозайнятих нами позиції є висоти які зайняти терористами і звідки ведеться обстріл по нашим солдатам! Якби наступ планувався не на рівні бригади, то ці ворожі висоти були б обстріляни нашою артилерією та зайняті нашими солдатами, але наступ планувався на рівні комбрига і тому артилерію задіяли не на початку наступу а вже потім, коли терористи почали гатити артою у відповідь! Треба продовжувати наступ на панівні висоти з підтримкою артилерії, РСЗО Град, Ураган, Смерч, ракет Точка-У, танків та бронетехніки. Насправді Світлодарськ це дуже зручна місцина для того щоб зібрати тут якнайбільше орків і знищити їх масованим артилерійсько-ракетним ударом.
показати весь коментар
26.12.2016 10:32 Відповісти
Если бы у нас был президет, то и высотки бы заняли, а так на уровне комбрига.... Ребята, а не пора ли в Киев зайти и шоколадную шоблу выбить. Ведь он финансирует орков через налоги Липецка. Я не провокатор и был бы с вами, но возраст не позволяет.
показати весь коментар
26.12.2016 11:30 Відповісти
а у нас мыр и рождественские каникулы. нормально, а шо такоэ собснно?
показати весь коментар
26.12.2016 10:04 Відповісти
Сєпари підтягують підкріплення, ми готуємося віддати 15 сєпарів як подарунок Х5йлу. Все окей.
показати весь коментар
26.12.2016 10:05 Відповісти
правильно и делают,даже если обмен 15 к 1...израильтяне когда то отдали 2000 палестинцев за одного своего солдата...
показати весь коментар
26.12.2016 10:28 Відповісти
Подтянули чтобы напасть.И дураку понятно.А ведь из этого при мозгах можно такого шума наделать..И под этот же шумок погнать их до самой границы. Но о чем можно говорить,если у гавнокомандующего мозги жиром заплыли и стратегиями о том,чтобы еще чего нибудь стырить.
показати весь коментар
26.12.2016 10:05 Відповісти
Он не годится для мирного время, а тем более когда идёт война. Он барыга.
показати весь коментар
26.12.2016 10:13 Відповісти
вау... никак третий глаз открылся...поди шашку по квартире ищешь ... еще один диванный стратег.... в штанах не запутайся
показати весь коментар
26.12.2016 10:15 Відповісти
А он наверное как тюлень сидит такой в трусах и майке с фуражкой на голове и окорком в руке приказы раздает.
показати весь коментар
26.12.2016 10:29 Відповісти
Тебе хорошо рассуждать.В смирительной рабашке ))
показати весь коментар
26.12.2016 11:27 Відповісти
да уж лучше в такой рубашке чем как ты наполеон ....пальцем в дерьме стены расписывать... стратег
показати весь коментар
26.12.2016 12:39 Відповісти
Ну так если не долечат,будешь снова с дерьмом экспериментировать ))
показати весь коментар
26.12.2016 12:43 Відповісти
это папу твоего не долечили вот он всю жизнь с таким дерьмом как ты и экспериментирует
показати весь коментар
26.12.2016 13:40 Відповісти
Прими успокоительного.Только честно.Иначе ты никогда не вылечешься.
показати весь коментар
26.12.2016 14:04 Відповісти
Не жиром, а шоколадом и баблом!
показати весь коментар
26.12.2016 11:32 Відповісти
Боевики перебрасывают подкрепление в район Светлодарской дуги, - ИС - Цензор.НЕТ 5229
показати весь коментар
26.12.2016 10:05 Відповісти
Где ж мы их всех закапывать будем?
показати весь коментар
26.12.2016 10:07 Відповісти
на сміттєзвалищах.
показати весь коментар
26.12.2016 10:08 Відповісти
так во Львове ж закрыли полигон...
показати весь коментар
26.12.2016 10:30 Відповісти
під донецьком відкрили
показати весь коментар
26.12.2016 10:39 Відповісти
Боевики перебрасывают подкрепление в район Светлодарской дуги, - ИС - Цензор.НЕТ 4453
показати весь коментар
26.12.2016 10:08 Відповісти
Будьте напоготові, хлопці.
показати весь коментар
26.12.2016 10:09 Відповісти
Якщо доводиться поповнювати, то там таки зменшується.
показати весь коментар
26.12.2016 10:09 Відповісти
ВСУ должны подтянуть все запрещённое вооружение и никуда его не отводить, хотя с таким "гарантом" ,который запрещает освобождать свою территорию, ничего хорошего не выйдет. Он же подписал, что вот эта часть наша, а это ваша.
показати весь коментар
26.12.2016 10:11 Відповісти
Боевики перебрасывают подкрепление в район Светлодарской дуги, - ИС - Цензор.НЕТ 1210
показати весь коментар
26.12.2016 10:11 Відповісти
А Порошенко в какой категории гениален?
показати весь коментар
26.12.2016 10:15 Відповісти
брехать
показати весь коментар
26.12.2016 10:18 Відповісти
...взяв ***** за яя і ****** об ту ж стіну!..
показати весь коментар
26.12.2016 10:42 Відповісти
Егорка, муравья, тебе в норку!
показати весь коментар
26.12.2016 12:58 Відповісти
СЕЙЧАС УКРАИНСКАЯ АРМИЯ СИЛЬНАЯ, ПОРА ВСЕЙ СИЛОЙ УДАРИТЬ ПО ЗАХВАТЧИКАМ И ЗАКРЫТЬ ГРАНИЦУ.
показати весь коментар
26.12.2016 10:13 Відповісти
Для этого нужно им всем работать , а непо курортам разъезжаться. Каждый обстрел из запрещённого оружия нужно на весь мир кричать и оглашать, а потом вполне обоснованно нужно зачищать свою территорию от оккупанта. Но он подписал договорняки содержание которых тянет на государственную измену.
показати весь коментар
26.12.2016 10:18 Відповісти
В этом году цены на продукцию из какао-бобов бьют все рекорды из-за неурожая в Кот-д'Ивуар и Буркина-Фасо. Здесь основной фронт работы.
показати весь коментар
26.12.2016 10:26 Відповісти
Егорка, мамбу, тебе в норку!
показати весь коментар
26.12.2016 13:00 Відповісти
Молодец. Заработал свою пайку шоКАЛАда.
показати весь коментар
26.12.2016 13:09 Відповісти
Отозвался, любитель пукинских вафель...
показати весь коментар
26.12.2016 20:47 Відповісти
Я з тобою згоден,але як би кацапстан не підтримував лугандон ,то і війни й не було!
показати весь коментар
26.12.2016 10:20 Відповісти
показати весь коментар
26.12.2016 10:14 Відповісти
Лайк тяжело ставить,Светлая память всем павшим в боях нашим Героям.
показати весь коментар
26.12.2016 10:21 Відповісти
Я преклоняю колено и жалею, что в силу преклонного возраста не на его месте!!!!
показати весь коментар
26.12.2016 19:24 Відповісти
кацапі гореть вам в аду тварі
показати весь коментар
26.12.2016 10:17 Відповісти
Подтягивают подкрепление для "соблюдения" перемирия?
показати весь коментар
26.12.2016 10:19 Відповісти
М"ясо прибуло на утілізацію.
показати весь коментар
26.12.2016 10:24 Відповісти
А чого чекаємо? Чого не некриваємо при підході? Або хоча би склади бк та пального, щоб не було чим стріляти і на чому їхати?
показати весь коментар
26.12.2016 10:30 Відповісти
Ты у нас это спрашиваешь?
показати весь коментар
26.12.2016 10:33 Відповісти
Хотілося би відповідь почути від військових...
показати весь коментар
26.12.2016 10:38 Відповісти
НА ЮТУБЕ ИНТЕРВЬЮ С ГИРКИНЫМ, В КОТОРОМ ОН ГОВОРИТ, ЧТО ЦЕЛЬЮ ВТОРЖЕНИЯ РОССИИ В УКРАИНУ БЫЛО УНИЧТОЖЕНИЕ УКРАИНСКОЙ НАЦИИ? (youtuточкаbe/_KCB9FIVzYI ).
показати весь коментар
26.12.2016 11:23 Відповісти
НА ЮТУБЕ ИНТЕРВЬЮ С ГИРКИНЫМ, В КОТОРОМ ОН ГОВОРИТ, ЧТО ЦЕЛЬЮ ВТОРЖЕНИЯ РОССИИ В УКРАИНУ БЫЛО УНИЧТОЖЕНИЕ УКРАИНСКОЙ НАЦИИ? (youtuточкаbe/_KCB9FIVzYI ).
показати весь коментар
26.12.2016 11:25 Відповісти