Бойовики перекидають підкріплення в район Світлодарської дуги, - ІС
Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав керівник групи "Інформаційний спротив", нардеп Дмитро Тимчук.
За його словами, в районі Світлодарської дуги супротивник підтягнув на Молочний і Калинівку підкріплення своїм передовим підрозділам зі складу резервної групи, раніше розгорнутої за дорогою Е-50 на ділянці Вуглегірськ - Булавине.
"До передової перекинуто до мотострілецької роти в розріджених бойових порядках 4 од. БМП-2, 2 од. МТ-ЛБ. Усього рушило вперед 65-70 бойовиків, розбитих на групи по 10-15 осіб, які мають із собою великокаліберні кулемети і кілька станкових гранатометів (5-6 од.)", - написав Тимчук.
Нагадаємо, 7 українських воїнів загинули, одна людина зникла безвісти після боїв під Світлодарськом 18-19 грудня.
Вот, что пишет Юрий на своей страничке в https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1200156583355273&id=100000828276750 Facebook :
«Я большой и у меня очень тяжёлые ранение, вы со мной намучаетесь, не дотащите меня сами погибните. Берите все оружие и возьмите того молодого раненого, он маленький вы его сможете донести, а меня оставьте здесь и оставьте мне гранаты.
Это были последние слова Андрея Байбуса позывной Эфа 41 год, сказанные своим побратимам после тяжёлого ранения вражеским снайпером на Светлодарской дуге.
Андрей отказался от эвакуации с поля боя остался и геройски погиб на Светлодарской дуге.
Раненый военный был успешно доставлен в госпиталь. Верьте в нашу армию!»