3945 відвідувачів онлайн
2 907 54

Порошенко підписав закон, який регулює питання фінансування сімей патронатних вихователів

Президент Петро Порошенко підписав Закон України від 20 грудня 2016 року №1794-VIII "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України", який був внесений до Верховної Ради України Кабінетом Міністрів України. Закон був прийнятий парламентом у другому читанні та в цілому 278 голосами народних депутатів України.


Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

У повідомленні зазначається: "Закон визначає механізм оплати послуг патронатних вихователів і виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя.

Зокрема, змінами до Бюджетного кодексу України передбачено: віднесення до видатків, що здійснюються з бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, районних бюджетів, бюджетів об'єднаних територіальних громад видатків на сім'ї патронатних вихователів у складі видатків на навчальні заклади для громадян, які потребують соціальної допомоги та реабілітації.

Закон також передбачає включення до 1 січня 2019 року видатків на оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя до складу видатків на державні програми соціального захисту, які проводяться за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

Також читайте: Порошенко підписав закон про державний бюджет на 2017 рік. ВIДЕО

Змінами до Бюджетного кодексу України також передбачено забезпечення з 1 січня 2019 року фінансування за рахунок видатків місцевих бюджетів, що можуть здійснюватися з усіх місцевих бюджетів, видатків на оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя у складі видатків на соціальний захист та соціальне забезпечення.

Реалізація Закону буде здійснюватися за рахунок та у межах коштів, які щорічно передбачаються Міністерству соціальної політики України за бюджетною програмою "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною".

Також читайте: Програма національно-патріотичного виховання дітей представлена на Донеччині, - ОДА

Експеримент із здійснення патронату над дитиною в Україні запроваджено з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2018 року, згідно Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми".

Міністерством соціальної політики запропоновано на час проведення експерименту виплати на оплату послуг патронатного вихователя та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя здійснювати за рахунок та у межах коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною".

У подальшому, після завершення експерименту, здійснення вказаних виплат буде проводитися за рахунок власних коштів місцевих бюджетів".
Топ коментарі
+5
Какой-то херней во время войны занимается..Никому не понятной и 100% не нужной.
показати весь коментар
27.12.2016 17:04 Відповісти
+4
Пэдру еще не надоело рукоблудить ???
показати весь коментар
27.12.2016 17:06 Відповісти
+4
Это закон о финансировании семей, которые принимают на воспитание детей-сирот. В чём твоя проблема? Ты с фронта тут умничашь, надо понимать?
показати весь коментар
27.12.2016 17:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какой-то херней во время войны занимается..Никому не понятной и 100% не нужной.
показати весь коментар
27.12.2016 17:04 Відповісти
Это закон о финансировании семей, которые принимают на воспитание детей-сирот. В чём твоя проблема? Ты с фронта тут умничашь, надо понимать?
показати весь коментар
27.12.2016 17:15 Відповісти
И я говорю, сложно чиркануть бумазейку? Но он возмущён не по поводу детей-сирот. Он про говнокомандующего спрашивал.
показати весь коментар
27.12.2016 17:21 Відповісти
А ты,что , сирота ? Таких как ты,не дети интересуют.А как хозяину подлизнуть.Или ты думаешь я ему поверю в его доброту после всех этих оффшоров,подкупов депутатов и прочую аферу ?
показати весь коментар
27.12.2016 17:23 Відповісти
ты будешь верить в любой ****** лишь бы это был ****** о порошенко.
показати весь коментар
27.12.2016 17:27 Відповісти
- ему что-то подписать как пописять, что левой рукой что правой...
показати весь коментар
27.12.2016 17:05 Відповісти
Порошенко подписал закон, регулирующий вопрос финансирования семей патронатных воспитателей - Цензор.НЕТ 8787
показати весь коментар
27.12.2016 17:21 Відповісти
В украине смогут выжить только люди с хорошей памятью.
показати весь коментар
27.12.2016 17:28 Відповісти
Я їх, гнид сепарських, через кабелю чую.
показати весь коментар
27.12.2016 17:31 Відповісти
Через пазуху?
показати весь коментар
27.12.2016 17:36 Відповісти
Пэдру еще не надоело рукоблудить ???
показати весь коментар
27.12.2016 17:06 Відповісти
Порошенко подписал Закон, о налогообложении Е-деклараций ! ...(шучу, шучу...) *)
показати весь коментар
27.12.2016 17:07 Відповісти
Порошенко подписал закон, регулирующий вопрос финансирования семей патронатных воспитателей - Цензор.НЕТ 272
показати весь коментар
27.12.2016 20:40 Відповісти
Порох не изменник... -- он свою роль честно играет... -- бо дурак. ...с заглавной "Д".
показати весь коментар
27.12.2016 20:48 Відповісти
Любая новость с фамилией порошенко в заголовке автоматически считается "зрадой"! не ищите логику! на цензоре ее нет!
показати весь коментар
27.12.2016 17:19 Відповісти
Это уже не зрада! Он просто воришка и шут.
показати весь коментар
27.12.2016 17:23 Відповісти
шут это ты, а воришка, твой хозяйка!
показати весь коментар
27.12.2016 17:30 Відповісти
Онако с чурками не понимать!
показати весь коментар
27.12.2016 17:35 Відповісти
а с папкой как тогда общаешься?
показати весь коментар
27.12.2016 17:37 Відповісти
У меня мамка! Ты троль забыл что-ли?
показати весь коментар
27.12.2016 17:41 Відповісти
вас козломордых всех разве упомнишь!
показати весь коментар
27.12.2016 17:43 Відповісти
За то вас человек десять, но срут как сто!
показати весь коментар
27.12.2016 17:44 Відповісти
на эту новость 60% коментов твои, и кто тут срет как 100человек ?
показати весь коментар
27.12.2016 19:50 Відповісти
...логики тут искать негде... ..Порох не Президент -- он временщик на Президентской должности. ...тоже мне -- нашли Героя Нашего Времени...*)
показати весь коментар
27.12.2016 21:01 Відповісти
Сколько бы грязи на него не вылили, а если судить по делам то пока-что то порох лучший президент за всю историю независимости.
показати весь коментар
27.12.2016 21:06 Відповісти
Порошенко пока в Теме -- да! -- танков у Киевском Оперном Театре щэ нэма! ...но ведь жулики токо покупают, а не строят... -- вот я об этом самом...
показати весь коментар
27.12.2016 21:14 Відповісти
а пиши что хочешь, правды это не изменит.
показати весь коментар
27.12.2016 21:31 Відповісти
...а поговорить? *)
показати весь коментар
27.12.2016 21:32 Відповісти
а смысл?
показати весь коментар
27.12.2016 21:35 Відповісти
Это Вопрос! *)
показати весь коментар
27.12.2016 21:38 Відповісти
Наверно скоро больницу "БУДУЩЕГО" будет с Ющем достраивать!
показати весь коментар
27.12.2016 17:22 Відповісти
Во защитнички пошли Пеци Липецкого! Вам легче. Пока при власти ОН.
показати весь коментар
27.12.2016 17:43 Відповісти
он такой же липецкий как ты украинский!
показати весь коментар
27.12.2016 17:44 Відповісти
Спсайте! Чего прицепились? Я же вам не шоколад фабрики РОШЕН. Стыренной у Карла Маркса!
показати весь коментар
27.12.2016 17:47 Відповісти
Я налоги ***** не плачу!
показати весь коментар
27.12.2016 18:00 Відповісти
Налоги нищеброды не платят
показати весь коментар
27.12.2016 18:36 Відповісти
Три гандона прицепилось! Фу гадость.
показати весь коментар
27.12.2016 17:48 Відповісти
так выплюнь!
показати весь коментар
27.12.2016 19:51 Відповісти
Мне одним нравится Порошенко - то, что кацапье и остальная сепарская нечисть кипятком писают от упоминания его имени.
показати весь коментар
27.12.2016 17:52 Відповісти
Спасибо! Шоколад совый не кушаемс.
показати весь коментар
27.12.2016 18:45 Відповісти
ты бабаевский кушаешь, под боярошник!
показати весь коментар
27.12.2016 19:49 Відповісти
Я люблю самогон и сало . Бабаев не ем. Калина есть а боярышник не растет.
показати весь коментар
27.12.2016 19:57 Відповісти
еще скажи что носишь оселедець на теле, вышиванку на голове, играешь на губной бандуре и знаешь все стихи тараса котляревского наизусть.
все давно поняли что ты козломорд, можешь уже джепой не вилять, спалился уже.
показати весь коментар
27.12.2016 20:02 Відповісти
Я даже читаю стихи Анны АХМЕТОВОЙ! Кушаю наколотые апельсины и люблю пыжиковые шапки.
показати весь коментар
27.12.2016 20:05 Відповісти
Я знаю где ты можешь любить их по одной штуке в минуту на протяжении 40 лет, в ростове! ****** туда спроси витю!
показати весь коментар
27.12.2016 20:08 Відповісти
Если есть еще вопросы давай, я иду спать. Мне завтра в шесть на работу!
показати весь коментар
27.12.2016 20:10 Відповісти
понимаю, у тебя часах уже где то 21:15...иди спи и пусть тебе приснится порошенко в шоколаде.
показати весь коментар
27.12.2016 20:13 Відповісти
Тебе бы Штирлицем работать у Порошенка! А то там следаки одни дубы.
показати весь коментар
27.12.2016 20:14 Відповісти
Во блин! И что же мне теперь делать?
показати весь коментар
27.12.2016 20:08 Відповісти
сьешь лампочку!
показати весь коментар
27.12.2016 20:14 Відповісти
Дурак что ли! А если в животе светится будет.
показати весь коментар
27.12.2016 20:16 Відповісти
Все отстань! Ты веселый парень, но мне пора.
показати весь коментар
27.12.2016 20:17 Відповісти
А админ у нас молодец!
показати весь коментар
27.12.2016 18:46 Відповісти