11345 відвідувачів онлайн
1 393 14

ОБСЄ зафіксувала 27 грудня в зоні проведення АТО 160 вибухів

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співпраці в Європі зафіксувала 160 вибухів на Донбасі 27 грудня.

Про це йдеться у звіті місії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.
"СММ зафіксувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області 27 грудня, зокрема близько 150 вибухів порівняно з близько 200 вибухами 26 грудня", - йдеться у звіті. У Луганській області місія зафіксувала 10 вибухів 27 грудня.
Місія продовжила контролювати процес розведення сил і засобів у Станиці Луганській, Золотому і Петровському, свободу пересування спостерігачів було обмежено на всіх 3 ділянках.
Топ коментарі
+3
и задолбало жить по новому
показати весь коментар
28.12.2016 23:59 Відповісти
+1
задолбала война
показати весь коментар
28.12.2016 23:58 Відповісти
+1
...критическая масса наростает... ... Майдан три месяца мирно песенки спивав -- а все вопросы порешал за сутки... .
показати весь коментар
29.12.2016 00:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
задолбала война
показати весь коментар
28.12.2016 23:58 Відповісти
Це не війна а дрочня. Якби влада вела війну, ми б її вже виграли! Під Світлодарськом пішли в атаку, виграли позиційні бої а наступ не розвиваємо, тупо просераємо час і дозволяємо ворогу оговтатись та підтягнути резерви! Це не віна це ЗРАДА!
показати весь коментар
29.12.2016 00:11 Відповісти
не говори бред, наступление ценой сотен жизней наших солдат, кацапы сразу бы подтянули дополнительную орду. Хрень не пори солдат пожалей. Главное на данный момнт позиции удержать
показати весь коментар
29.12.2016 00:20 Відповісти
А як можна виграти війну без наступу? Все житя жити в стані війни з РФ? Так ми втратимо Україну! Ми не зможемо вести війну безкінечно, на це і розраховує путін, він чекає поки ми змучимось і здамось, поки здадуться наші союзники в ЄС та США. Ми кожен день маємо наближати перемогу над путіним, сидіти та чекати це програш та знищення України! Кожен рік ми втрачаємо економіку та людей, які просто їдуть в Польщу бо тут немає заробітків, скоро виїдуть геть усі!
показати весь коментар
29.12.2016 00:49 Відповісти
работы нет из-за политики наших барыг, в наступление пойти можно только не на долго, орда больше это здравый смысл. Гибнуть нашим воинам смысла нет, руся крым переварить не может а донбас им нафиг не тарахтел, через время сами свалят от безисходности, дальше видно будет. наши воины не мясо , нужно ценить каждую жизнь.
показати весь коментар
29.12.2016 01:26 Відповісти
Из окопов вещаешь или можешь повлиять на ситуацию ?!
показати весь коментар
29.12.2016 00:21 Відповісти
я вообще не хочу обсуждать когда и как ВСУ должны действовать, тут судя по постам одни стратеги собрались.
показати весь коментар
29.12.2016 00:25 Відповісти
и задолбало жить по новому
показати весь коментар
28.12.2016 23:59 Відповісти
...критическая масса наростает... ... Майдан три месяца мирно песенки спивав -- а все вопросы порешал за сутки... .
показати весь коментар
29.12.2016 00:09 Відповісти
Сейчас всю Украину залило цунами зрадныкив, они не только у нас, они по всей Европе, и подымают еще большую волну цунами против рады, против ПП. И эту волну гонят по всем соцсетям, в т.ч . и Гугле .
Там целая разветвлённая сеть работает на дискредитацию и Украины, и ЕС , и США !
Размах взят большой и средств кремлёвкие упыри не жалеют !
показати весь коментар
29.12.2016 00:18 Відповісти
...когда "пионеров" на Кресте побили -- я братухе звякнул, грю: Андрюшка, по-моему у вас презика скоро скинут...
-- Ой! -- та шо ты там за бугром своим понимаешь ? -- У него ж Сила! Всех загасит! В 6 секунд!
...........................................
... щас Андрюха шепчет, шо Майдан ему весь Коммунизм обломал...*)
.
...а мне-то шо? -- если я довольный...*)
Слава Украине!
показати весь коментар
29.12.2016 00:27 Відповісти
ОБСЕ зафиксировала 27 декабря в зоне проведения АТО 160 взрывов - Цензор.НЕТ 9703
показати весь коментар
29.12.2016 00:50 Відповісти
Слава нації, нарешті ми наступаємо!!!
показати весь коментар
29.12.2016 02:50 Відповісти
Верится с трудом.
показати весь коментар
29.12.2016 10:44 Відповісти