6798 відвідувачів онлайн
3 722 23

Немає жодних причин позбавляти ліцензії "1+1", - Сюмар

Голова Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, заступник керівника фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар звернулася з офіційним запитом до керівництва Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо ситуації навколо ліцензії телеканалу "1 + 1".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.
"Журналісти цього каналу зробили надзвичайно багато для утвердження проукраїнської позиції. Як у 2014, так і зараз. Жодних претензій щодо їхнього контенту в регулятора не було. Відповідно - канал має отримати ліцензію на аналогове мовлення, як за це проголосувала Нацрада, і продовжувати мовлення", - прокоментувала запит Сюмар.

"Будь-які спроби бюрократично "підвісити" можливість мовлення будуть сприйматися як наступ на свободу слова і спробу переділити медіа-ринок.
Як наголошується в офіційному запиті народного депутата до голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, "за інформацією, яка є в розпорядженні комітету, телеканал вчасно подав всі необхідні документи на переоформлення та продовження ліцензії на аналогове мовлення. До документів не було зауважень з боку Національної ради".

"Прошу вас надати інформацію, чому сталася затримка з видачею рахунка на оплату ліцензійного збору телеканалу "1 + 1" за продовження та переоформлення ліцензії на аналогове мовлення і коли Національна рада планує передати ліцензію каналу, щоб його мовлення відбувалося відповідно до вимог Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

лицензия сюмар 1+1

Топ коментарі
+7
Новый скандал: главная роль "огонька" на "Интере" досталась "командиру ополчения" на Донбассе

Вечером 31 декабря телеканал "Интер" покажет новогодний "огонек" "Остаемся зимовать", главную роль в котором исполняет снявшийся в российском пропагандистском фильме "Военный корреспондент" актер Ян Цапник.
Об этом сообщается на странице "Бойкот российского кино" в Facebook.
Как отмечается, в "Военном корреспонденте" Цапник снялся в роли "Майора", командира "ополчения", бывшего шахтера, а сам фильм рассказывает "о гражданской войне в Украине".
"То, что "Интеру" место на кладбище, давно понятно. Но не всем. Не так давно Национальный совет Украины по вопросам телевидения и радиовещания, несмотря на вопиющую антиукраинскую деятельность "Интера", отменил ему предупреждения и продлил лицензию до 2022 года. То, что Цапника давно пора внести в перечень лиц, которые угрожают национальной безопасности, также давно понятно. Но только не Службе безопасности Украины, которая с весны заморозила наполнения перечня", - говорится в сообщении.
показати весь коментар
29.12.2016 13:24 Відповісти
+4
Порох с беней договорились)
показати весь коментар
29.12.2016 13:23 Відповісти
+4
Причин нет - потому и не дадим лицензию!
Причина есть у Интера, поэтому у него есть и лицензия!
показати весь коментар
29.12.2016 13:24 Відповісти

Завантаження...