7942 відвідувача онлайн
22 681 205

Літак із висланими зі США російськими дипломатами вилетів із Вашингтону

санкції США

Літак із російськими дипломатами, висланими американською адміністрацією зі США, вилетів із Вашингтону. Про це РИА Новости повідомили в прес-службі посольства РФ, передає Цензор.НЕТ.

"Літак злетів, всі полетіли", - повідомили в посольстві.

У прес-службі також уточнили, що "перед зльотом командир екіпажу оголосив, що всі діти, які летять в Москву, запрошені на новорічну ялинку в Кремлі".

Також читайте: Росія не висилатиме дипломатів США: подальші кроки будемо вибудовувати з огляду на політику адміністрації Трампа, - Путін

У четвер адміністрація президента США Барака Обами ввела санкції проти дев'яти російських установ, підприємств та фізичних осіб, в тому числі проти ГРУ і ФСБ.

Також США закрили російським дипломатам доступ до двох житлових комплексів - так званим заміських "дач" постпредства РФ у Нью-Йорку і посольства РФ у Вашингтоні, які є російською дипломатичною власністю. Крім цього, персонами нон-грата оголошено 35 російських дипломатів.

Читайте також: Трамп не планує говорити з Путіним про висилку російських дипломатів із США, - прес-секретар

Топ коментарі
+41
Самолет с высланными из США российскими дипломатами вылетел из Вашингтона - Цензор.НЕТ 5473
показати весь коментар
01.01.2017 17:31 Відповісти
+39
Самолет с высланными из США российскими дипломатами вылетел из Вашингтона - Цензор.НЕТ 7300
показати весь коментар
01.01.2017 17:25 Відповісти
+34
Я догадываюсь почему ***** не стал депортировать сотрудников посольства США. Если для россиянских дипломатов высылка из США это траур, то для американцев высылка из россиюшки просто огромный подарок на новый год.
показати весь коментар
01.01.2017 17:45 Відповісти

Завантаження...