Літак із російськими дипломатами, яких вислали з США, прибув до Москви
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російську службу ВВС.
35 співробітників російських установ у четвер оголосили персонами нон ґрата в США. Протягом 72 годин вони та члени їхніх сімей - загалом 96 осіб - мали покинути США.
"Останні передноворічні дні вони (співробітники, яких висилають) провели без сну та відпочинку, укладаючи багаж і паралельно "закриваючи хвости". Хочемо того чи ні, а за роки життя всі обростаємо побутовими зобов'язаннями, які при від'їзді вимагають уваги", - написав на своїй сторінці у Facebook співробітник посольства Росії у Вашингтоні Юрій Мельник, описуючи від'їзд колег.
29 грудня Вашингтон оголосив про введення нових санкцій проти Росії у зв'язку з кібератаками під час виборчої кампанії в США.
До списку санкцій додані шість приватних осіб і п'ять організацій, зокрема ФСБ Росії, а також командування ГРУ - у списку начальник ГРУ Ігор Коробов та його перші заступники. Крім того, влада США заборонила російським дипломатам відвідувати дві заміські резиденції, заявивши, що ці резиденції використовувалися для розвідувальних дій.
Топ коментарі
+31 botoks
показати весь коментар
02.01.2017 10:38 Відповісти Посилання +30 Виктор Паплинский
показати весь коментар
02.01.2017 10:18 Відповісти Посилання +28 Агамемнон
показати весь коментар
02.01.2017 10:48 Відповісти Посилання