Вночі бойовики обстріляли з гранатометів Павлопіль Донецької області
Вночі бойовики обстріляли з гранатометів село Павлопіль Волноваського району Донецької області, передає Цензор.НЕТ. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив речник прес-центру штабу АТО Леонід Матюхін.
"За ніч вже відбулося 5 обстрілів. З гранатометів і стрілецької зброї тричі була обстріляна Новозванівка, зі стрілецької зброї - Водяне і з гранатометів - Павлопіль", - заявив Матюхін.
Як повідомлялося раніше, за минулу добу бойовики 32 рази відкривали вогонь по позиціях військовослужбовців ЗСУ.
"За ніч вже відбулося 5 обстрілів. З гранатометів і стрілецької зброї тричі була обстріляна Новозванівка, зі стрілецької зброї - Водяне і з гранатометів - Павлопіль", - заявив Матюхін.
Як повідомлялося раніше, за минулу добу бойовики 32 рази відкривали вогонь по позиціях військовослужбовців ЗСУ.
Топ коментарі
+8 soren
показати весь коментар
03.01.2017 09:49 Відповісти Посилання +6 Ali Hasan
показати весь коментар
03.01.2017 10:13 Відповісти Посилання +4 Джамал
показати весь коментар
03.01.2017 10:15 Відповісти Посилання