11220 відвідувачів онлайн
2 357 13

Вночі бойовики обстріляли з гранатометів Павлопіль Донецької області

Вночі бойовики обстріляли з гранатометів село Павлопіль Волноваського району Донецької області, передає Цензор.НЕТ. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив речник прес-центру штабу АТО Леонід Матюхін.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Донецький прикордонний загін посилений новим озброєнням, - Порошенко. ВИДЕО

"За ніч вже відбулося 5 обстрілів. З гранатометів і стрілецької зброї тричі була обстріляна Новозванівка, зі стрілецької зброї - Водяне і з гранатометів - Павлопіль", - заявив Матюхін.

Як повідомлялося раніше, за минулу добу бойовики 32 рази відкривали вогонь по позиціях військовослужбовців ЗСУ.

Топ коментарі
+8
Ночью боевики обстреляли из гранатометов Павлополь Донецкой области - Цензор.НЕТ 1144
показати весь коментар
03.01.2017 09:49 Відповісти
+6
Там не просто прогнило, а многие нормальные уехали. Вместо них завезли вонючих кацапов, которым и уксус сладкий. Эти территории очень сложно вернуть, а адаптировать этих нелюдей к Украине не выйдет.
показати весь коментар
03.01.2017 10:13 Відповісти
+4
Ночью боевики обстреляли из гранатометов Павлополь Донецкой области - Цензор.НЕТ 4834
показати весь коментар
03.01.2017 10:15 Відповісти

Завантаження...