9880 відвідувачів онлайн
2 524 17

В ОБСЄ заявили про обмежений доступ до ділянок розведення сил

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ не отримала повного доступу до ділянок Первомайськ-Золоте, Станиця Луганська і Петрівське-Богданівка через міни, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна. Про це повідомляє прес-служба ОБСЄ в Facebook.

"Сьогодні знову тільки обмежений доступ СММ ОБСЄ до Первомайська-Золотого, Станиці Луганської і Петрівського-Богданівки", - йдеться в повідомленні.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Клімкін і новий глава ОБСЄ Курц вирушили з візитом у Донецьку область. ФОТО

Зазначають, що українська сторона, а також представники так званих "ЛНР" і "ДНР" не змогли гарантувати безпеку учасників моніторингової місії, доступ обмежено через міни.

"СММ готова моніторити ситуацію, але потребує доступу. СЦКК має сприяти забезпеченню безпечного і безперешкодного доступу, координувати розмінування", - підкреслюють у прес-службі ОБСЄ.
Топ коментарі
+9
В ОБСЕ заявили об ограниченном доступе к участкам разведения сил - Цензор.НЕТ 6615
показати весь коментар
03.01.2017 13:23 Відповісти
+7
https://twitter.com/Lndcalling недруги за бугром ‏@Lndcalling https://twitter.com/Lndcalling/status/816211915009642496 2 ч.2 часа назад
В Китае на 3D-принтере напечатали кровеносные сосуды, сделанные из стволовых клеток. В Якутии слепили петуха из навоза. Гордимся Россией!
показати весь коментар
03.01.2017 13:25 Відповісти
+5
Американець Маккейн - справжній українець. Здоров"я тобі, дядьку Джоне!
показати весь коментар
03.01.2017 13:25 Відповісти

Завантаження...