В ОБСЄ заявили про обмежений доступ до ділянок розведення сил
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ не отримала повного доступу до ділянок Первомайськ-Золоте, Станиця Луганська і Петрівське-Богданівка через міни, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна. Про це повідомляє прес-служба ОБСЄ в Facebook.
"Сьогодні знову тільки обмежений доступ СММ ОБСЄ до Первомайська-Золотого, Станиці Луганської і Петрівського-Богданівки", - йдеться в повідомленні.
Зазначають, що українська сторона, а також представники так званих "ЛНР" і "ДНР" не змогли гарантувати безпеку учасників моніторингової місії, доступ обмежено через міни.
"СММ готова моніторити ситуацію, але потребує доступу. СЦКК має сприяти забезпеченню безпечного і безперешкодного доступу, координувати розмінування", - підкреслюють у прес-службі ОБСЄ.
"Сьогодні знову тільки обмежений доступ СММ ОБСЄ до Первомайська-Золотого, Станиці Луганської і Петрівського-Богданівки", - йдеться в повідомленні.
Зазначають, що українська сторона, а також представники так званих "ЛНР" і "ДНР" не змогли гарантувати безпеку учасників моніторингової місії, доступ обмежено через міни.
"СММ готова моніторити ситуацію, але потребує доступу. СЦКК має сприяти забезпеченню безпечного і безперешкодного доступу, координувати розмінування", - підкреслюють у прес-службі ОБСЄ.
В Китае на 3D-принтере напечатали кровеносные сосуды, сделанные из стволовых клеток. В Якутии слепили петуха из навоза. Гордимся Россией!