9843 відвідувача онлайн
49 069 333

Останки Бандери, Петлюри і Коновальця слід перевезти в Україну, - Кириленко

Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко виступає за повернення останків лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери, українського державного діяча, голови Директорії Української народної республіки Симона Петлюри і засновника й керівника Організації українських націоналістів Євгена Коновальця в Україну.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у мікроблозі Твіттер.

Також читайте: Порошенко доручив Мінкульту організувати церемонію перепоховання Олеся в Україні, - Цеголко

"Треба повернути в Україну Петлюру, Бандеру, Коновальця", - написав Кириленко.

@KyrylenkoVyach о Махно забыл!!!

- Ivan Osnova (@osfactchecker) 4 січня 2017 р.

Також він наголосив на необхідності створення пантеону для почесних поховань українців, при цьому зазначивши, що такий пантеон повинен поєднати пам'ять про видатних українців минулого і героїв АТО.
Раніше Міністерство культури виступило за повернення останків Ярослава Мудрого, які нібито знаходяться в США, до Києва в разі підтвердження їх автентичності.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": За межами України поховані понад 250 тисяч видатних українців, - Інститут нацпам'яті

Нагадаємо, ідея про створення пантеону поховань видатних українців стала актуальною після насильницької ексгумації останків українського поета, письменника і драматурга Олександра Олеся в Празі.

3 січня в Празі ексгумували останки українського поета Олександра Олеся та його дружини. За законами цієї країни, після поховання родичі або друзі померлих повинні платити ренту за місце на кладовищі розміром у 20 тис. чеських крон за 10 років. До недавнього часу ренту за могилу Олеся платив за власною ініціативою виходець із України Володимир Михайлишин. Однак нещодавно Михайлишин помер, і тепер його син хоче поховати батька в могилі Олександра Олеся.

Зараз останки Олександра Олеся та його дружини було переміщено в депозитарій кладовища до моменту рішення родичів поета, які проживають у Канаді, про місце перепоховання.

Президент України Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ України забезпечити перевезення останків українського письменника Олександра Олеся, а Міністерству культури організувати церемонію перепоховання в Україні.
Топ коментарі
+31
Это было бы правильно.Они любили Украину.
показати весь коментар
04.01.2017 12:17 Відповісти
+29
судя по всему Гитлеру самое место у Кремлевской стены
показати весь коментар
04.01.2017 12:24 Відповісти
+27
хоть шо-то правильное сказал.......
показати весь коментар
04.01.2017 12:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Еще один предлог, чтоб отвлечь внимание биомассы как их грабит винницкая жидобанда!
показати весь коментар
04.01.2017 18:53 Відповісти
давно пора народным героям упокоиться в родной земле!!!!!
показати весь коментар
04.01.2017 18:57 Відповісти
Закопать надо Пирогова, между прочим.

Ну и Бланка-Ульянова-Ленина-Ильича-Вождя Пыолетарията, и "доброго дедушку" душегуба.
показати весь коментар
04.01.2017 19:01 Відповісти
Я понял что этому кириленку делать нечего раз решил во время войны с рашистами останки перенести в Украину чтобы уроды могли их плюндровать или кириленко будет сторожом стоятьвозле этих могил -пока идет война с кацапами всегда найдется урод который будет осквернять могилы.
показати весь коментар
04.01.2017 19:10 Відповісти
Я думаю, не надо тревожить могилы, ворошить остатки праха ( если, конечно не такой -казусный случай идиотизма)... Герои, должны жить в сердцах и умах своих соотечественников. Кто видел прах -остатки костей ?, там, давно нет ни тела, ни души... Слава Героям и Патриотам - убиенным и живым, bесчестье предателям своего народа...
показати весь коментар
04.01.2017 19:29 Відповісти
Останки Бандеры, Петлюры и Коновальца должны быть перевезены в Украину, - Кириленко - Цензор.НЕТ 4270 https://censor.net/user/223912

Я думаю, не надо тревожить могилы, ворошить остатки праха ...
И я того же мнения.
Должно быть так. https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjw6tiKh6nRAhWMGCwKHXVfArEQFggiMAE&url=https%3A%2F%2Fru.wikipedia.org%2Fwiki%2F%25D0%259F%25D0%25B0%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25BC%25D0%25BD%25D0%25B8%25D1%2587%25D0%25B5%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B2%25D0%25BE_%25D1%2585%25D0%25B0%25D1%2581%25D0%25B8%25D0%25B4%25D0%25BE%25D0%25B2_%25D0%25B2_%25D0%25A3%25D0%25BC%25D0%25B0%25D0%25BD%25D1%258C&usg=AFQjCNGUKwMVNRHD9FFEzT8lrC6JZU5l4A&bvm=bv.142059868,d.bGg Паломничество хасидов в Умань Украинцы же не дурнее евреев? Не зря их называют жидо-бандеровцами. Правда не дай Бог такое вытворять как "богоизбранный" еврейский народ в Умане.))
показати весь коментар
04.01.2017 19:58 Відповісти
Я за паломничество украинцев на могилу Бандеры в Германию...
показати весь коментар
05.01.2017 22:31 Відповісти
Останки Бандеры, Петлюры и Коновальца должны быть перевезены в Украину, - Кириленко

Кириленко, рано еще. Пока Украины нет, по крайне мере той за которую они боролись и в которой хотят жить все украинцы и сейчас. Кириленко, лучше выделите деньги на содержания тех могил там, это у нас всем оккупантам и убийцам украинского народа стоят постаменты бесплотно, а в буржуев за все нужно платить деньги. Вот и все Эвропейские "ценности", точно такие как и их дермократия....
http://gazeta.ua/ru/articles/culture/_ostanki-esche-odnogo-ukrainskogo-deyatelya-pod-ugrozoj/744566?mobile=true
показати весь коментар
04.01.2017 19:45 Відповісти
Пирогов до сих пор лежит непогребенный, и Кириленка это вполне устраивает.
Тут он никакого непорядка не видит.
Мог бы инициировать погребение со всеми почестями.

С могилой Бандеры проблем нет - каждый год ее обливают краской,
Значит, она свою роль выполняет - как и хотел Степан Андреевич.
А в Украине из его могилы сделают фейк, набитый булыжниками.
А потом найдут повод налить там водохранилище, или залить бетоном.
И сделать автостоянку, или ресторан "У Мураева".
У ложкиных, мураевых, королевских, и прочих фантазии на такое хватит.
показати весь коментар
04.01.2017 20:07 Відповісти
https://twitter.com/ChopperWatte Πραβдοργδ™ ✨ ‏@ChopperWatte https://twitter.com/ChopperWatte/status/816608131056812032 7 ч.7 часов назад
Нагадую "єкспєртам-оппозіціонєрам": Олександр Олесь, роки життя 1878-1944.

Останки Бандеры, Петлюры и Коновальца должны быть перевезены в Украину, - Кириленко - Цензор.НЕТ 641
показати весь коментар
04.01.2017 20:14 Відповісти
Усім слухати користувача під ніком yeah. Він нас усіх врятує. Бо нас чекає пекло, навіть не сумнівайтесь в цьому.
показати весь коментар
04.01.2017 20:39 Відповісти
Доречі про Пирогова. Я періодично звоню в той музей та набридаю... Хоча може треба до Кириленка звонити?.(..
показати весь коментар
04.01.2017 20:46 Відповісти
А может и из савченко сделать мумию?
показати весь коментар
05.01.2017 18:33 Відповісти
Справді, туди треба навідатись із делегацією нормальних депутатів,
можливо, з Філаретом і телебаченям (BBC, CNN) та з журналістами Радіо "Свобода".
показати весь коментар
04.01.2017 20:55 Відповісти
вот смотрит на нас с небес Олесь, и интересно, что он думает? Рад ли, что вернется на Родину, и что такая каша заварилась касательно других патриотов Украины, которые лежат, мирно захороненные на чужбине?
показати весь коментар
04.01.2017 21:44 Відповісти
, , , вернется ли на .Родину , ? , здесь , ящетаю , важно его посмертное завещание , или желание наследников-родственников , , это же касается сотен остальных захоронений украинцев на чужбине , , каша заварилась , , здесь просчеты нашей культурной и дипломатической работы , , некрополи необходимо было мониторить все 25 лет , а не , вдруг , сегодня , , получается , что один чех ( который прав , а вина на украинской дипломатической и культурных миссиях ) , подстегнул. всех , кому по должностям и полномочиям необходимо заботиться о памяти об украинской эмиграции , хоть петлюровской , хоть иной ,,,
показати весь коментар
05.01.2017 12:24 Відповісти
Давно пора наших провідників, націоналістів, нашу дійсно національну і політичну еліту вернути
хоч їхні кості на Україну, про яку вона так мріяли. А то їдуть в Умань якомусь хасиду Найману
євреї з усього світу поклонятися, а ми не можемо своїх Героїв вернути на батьківщину.
показати весь коментар
04.01.2017 22:11 Відповісти
Наймана тоже можно перевезти в Израиль - вы не находите ?
показати весь коментар
05.01.2017 08:45 Відповісти
Не на часі, спочатку криваву гебню треба вигнати з України і її прихвостнів, а вже тоді думати про повернення останків Героїв в Україну.
показати весь коментар
04.01.2017 23:25 Відповісти
одне іншому не заважає.навіть навпаки,допомагатиме
показати весь коментар
05.01.2017 10:26 Відповісти
Ви хочете отримати гарячі точки по всій території України, чи може спочатку виженемо окупантів?...
показати весь коментар
05.01.2017 18:30 Відповісти
Ми ніколи не виженемо окупантів(бо вони як і розруха не "в клозетах а в головах"),поки не шануватимемо,на державному рівні,українських героїв.Ну якщо ми українська Україна,а не радянська.І якщо ви думаєте,що повернення праху Бандери спровокує гарячі точки в України,то на мою думку, іноді провокація-єдиний спосіб катарсису в суспільстві
показати весь коментар
05.01.2017 20:36 Відповісти
А ви згідні охороняти могилу Бандери 24 години на добу і 10-15 років підряд.
Ото ж бо.
Ви скажете, що то не Ваша справа, а справа влади,
а влада як завжди облажається.
Для чого давати такий козир в руки москальні?
показати весь коментар
05.01.2017 22:28 Відповісти
Олесь смотрит и думает: мне уже все равно, где мои кости, оставьте их в покое.
Кости - тлен, а душа моя болит за то, что происходит в Украине.
показати весь коментар
05.01.2017 08:43 Відповісти
Всi цi так званi "героi" здохли за межами батькiвщини,чого ж не вмерли на своiй землi ,боровшись за свою неньку ? Менi такi героi нах не потрiбнi,везiть cобi тi останки та молiться скiльки хочете на них.Все рiвно iсти не просять...
В принципi нiчого не змiнилося такiж самi "героi" i тепер - багато говорять а коли прийде час вiдповiдати за cвоi слова та дii - уп**дять за границю...
показати весь коментар
05.01.2017 09:04 Відповісти
А їхні останки не для тебе й вертатимуть
показати весь коментар
05.01.2017 10:30 Відповісти
Юный дебил Серык,
сдыхают животные, а люди умирают.
Игорь Сикорский уплыл от большевиков на последнем пароходе с Дальнего Востока.
Потому что соотношение сил было не в его пользу.
И он дал миру вертолет, и прославил Киев, наш политех, и развил мировую авиацию.

А тупо получить пулю от большевистского вертухая много ума не надо.
показати весь коментар
05.01.2017 11:39 Відповісти
Что ты сравниваешь?Сикорскому не грозила смерть ,родился и получил образование в русской империи на его руках нет крови а только творения. А что сделал Бандера и его движение ? только смерть и он ,если бы был хотя бы наполовину идеологом как его сейчас преподают - принял бы смерть ,как и его последователи и те кого его фанатики пытали и убивали.Вы и сейчас готовы с его именем на устах убивать людей.Сикорский умер- он человек а Бандера так и сдох под чужим именем в Германии...Убежать тоже много ума не надо как и обзывать.
показати весь коментар
05.01.2017 12:12 Відповісти
и захоронить у Кириленка во дворе.
показати весь коментар
05.01.2017 09:14 Відповісти
показати весь коментар
05.01.2017 10:04 Відповісти
Клан олигархов который сейчас правит Украиной не позволит вернуть прах Петлюры, а если и позволит, то только для того что бы его развеять по ветру.
Останки Бандеры, Петлюры и Коновальца должны быть перевезены в Украину, - Кириленко - Цензор.НЕТ 8241
показати весь коментар
05.01.2017 11:09 Відповісти
Сторінка 4 з 4